KAROL0905

Co myślicie o Lamborghini r2??

Polecane posty

piotrek4x4    30

tylko skąd sie ta niższa cena wzięła, czy gdzieś obcieli koszty produkcji?

 

4 cylindrowe tdd to możesz porównywać z r3 bo są podobnych wymiarów, pozatym sdf group na 2008 rok wypuszcza ubogą wersje r3 i explorer3 target z przekładnią 15/15 i 2 prędkościami wom 540/1000 ta wersja będzie tańsza od wersji gs, ale cen jeszcze nie znam, na stronie http://www.samedeutz-fahr.com/pl/same/ jest dostępny plik pdf z wszystkimi modelami na rok 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

dobrze może i coś tam wytanili na wyposarzeniu a może firma dobrze stoi finansowo i może pozwolić sobie na niższe ceny, ale czym tak naprawde różni się ten r2 od lampo, pytam o większe modele ten 87 km czy ten ciągnik ma jakiś mocniejszy przedni most inną skrzynie czy chydraulike jak ten 67km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

ta wersja target to się chyba tylko tym różni od lampo że ma dwa dodatkowe 4 cylindrowe modele 76 i 86 i nic pozatym bo na tym pliku jest ten sam udżwig podnośnika i przekładnia i mają większe ogumienie, przód 24 " i jeszcze jedną prędkość wałka więcej, w sumie 3 prędkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

No i tańszy od starego lapmpo, no to co jak co ale chyba warto :P

 

wyjaśni mi ktoś może dlaczego tak marne parametry ma silnik w tym r2 77 4 cyl bez turbo marny moment obr i 15% tylko przyrostu moemntu a co takiego jest w tym 87km co to jest ten powerbost i czy ten silnik 87km ma dużo elektroniki?

 

czy w tym r2 77 jest ten sami silnik co w r3 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

silnik na pewno nie ten sam bo r3 ma b 100 z biodieslem nowszej generacj o lepszych parametrach

powrboost to dodatkowa moc przy maxymalnych obciążeniach czy jakoś tak, pozatym te 4 cylindrowe mają elektroniczną regulację silnika, a tak to przedni napęd, wom i blokada eletrohydrauliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Ceny zarówno Deutza jak i Lamborghini są niższe bo euro jest tanie, diler przelicza teraz po 3,5 zł tak więc z ofert jakie brałem w listopadzie 2007 cena Deutz Fahr Agroplus S 75 jest niższa o 10000. Poza tym diler nichętnie podaje cenę w euro (z wiadomych względów) Co do dodatkowego wyposażenia system STOP&GO owszem jest ale za dodatkową dopłatą w tzw wersji INV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0

Mam nadzieję, że zł się jeszcze umocni i "Młodego Rolnika" dostanę, a na jesieni będę pomykał Lamborghini!

Teraz z pewnością nie dałbym 101 000 za gołego Proxime 6441!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

fajnie, tylko czy te lambo r2 to juznie z chin jakieś?

podobno jak przeniesiono montownie z lublina do włoch troche te ciągniki awaryjne się zrobiły i pierdułki strasznie się sypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

Panowie jest tak:

silnik R2 87 ma wg lekkiej normy 87KM troche rygorystyczniejszej 83KM powerboost to dodatkowa moc np. podczas pracy z wom jak są przeciążenia to ma się dodatkowe kilka KM lub ciągnąc przyczepe pod góre i spadają obroty to elektronicznie zmieniają się ustawiena dawek dla silnika jest to silnik SDF 1000.4 o momęcie obrotowym ok.350Nm

 

R3 ma silnik DF 2012C z regulacją wpełni mechaniczną nawet gaz jest na tkzw. drucie a nie na potencjometr, według lekkiej normy czyli 2000/25EC ma tylko 82KM i moment obrotowy dużo słabszy bo 297Nm wzrost momentu obr. też słabszy bo 29%

 

@ Olik, mnie też się tak wydawało ale w Rolsad biorę 87 agroplusa i tak mi to wytłumaczyli, i chyba większość zachodnich nowoczesnych silników ma zmienną gemoetrie łopatek uzyskują przez to na małych obrotach wyższą moc przez co stają się elastyczniejsze ale niekoniecznie jest tam ta dodatkowa moc, tak myśle ale jak się dowiem na 100% to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Popatrz @krzysiu a mi się zawsze zdawało, że power boost daje nam dodatkową moc ale nie za sprawą innych dawek a za sprawą zmiany kontu natarcia łopatek w turbinie.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

z tego co słyszałem to intercooler to chłodzenie powietrza przy silnikach turbo czy jakoś tak, co daje im lepszą żywotność i sprawność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Panowie to wytłumaczcie mi czym się różni wersja r2 target od r2, co znaczy stara kabina to taka jak w lampo była? a jak a ta nowa jest w r2 inna jakaś czy tylko wyposarzenie inne? czy napędy w tych 4cylindrówkach (interesuje mnie 76target) to chyba nie są te same co i w 3 cylindrówkach i czy te nowe r2 target to to samo co df agroplus czy tylko odpudrowany lampo a dopiero r2 to jest agroplus?

słyszałem ze ten r2 target 86 z turbo to już jest to samo co agroplus, a czy 76target to stare lampo z 4tym garem?

 

http://www.samedeutz-fahr.com/lamborghini/...ma_LAMBO_EN.pdf chyba target we wnętrzu ma tą samą deske rozdzielczą itd co i r2?

 

 

1200kg nacisku na przednią oś w 4cylindrówce!!! to wogóle da sie do tego uczepić jakiś agregat o masie ponad 1 t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witild85    0

wersja R2 target wsumie jest taka sama co stare lampo , w środku zmienili tylko deske rozdzielczą na cyrową , kabina jest taka sama i chyba tyle . A R2 to wypaśiona wersja , inna skrzynia 45p+45t powershift , rewers przy kierownicy, kabina jest inna z szyberdzchem , tłumikiem przy słupku . Siedziałem w R2 target 86 i case jx 60 gabarytowo wydają mi się takie same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ha ha ale r3 target też nie ma cyfrowych wyświetlaczy i target r2 i r3 nie mają obić błotników także goła blacha i r2 ma zwykłe końcówki tuz, także aż strach pomyśleć co tu jeszcze ujeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bora    0

a mi się te lamborghini podoba i myślę że chyba je kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0

posiadam R2 66 wlasnie niedawno zakupiony ;) wiec jak cos piszcie postaram sie odpowiedziec na wasze ewentualne pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

to fajna masz maszynke ile mtg zrobiles spalanie i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0

jak narazie 17 mtg na dotarciu spalił pól zbiornika czyli jakies 45 litrów... Lambo R2 Target 66 dokładnie taki... powiem ze fajna maszynka rzeczywiscie zamówiłem do tego od razu szersze opony za co niestety policzyli mi 500 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez LMB
      Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc: ile litrów oleju wchodzi do silnika Same Frutetto II 90 Turbo 2005. Traktor ma 5k motogodzin jaki polecacie olej: 10W40 czy 15W40 np. TURDUS. 
       
      Niestety w instrukcji obsługi nie ma informacji o ilości oleju.
      Dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj