Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślicie o Lamborghini r2??

182 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 09:58

Co myślicie o Lamborghini r2?? Panowie to wytłumaczcie mi czym się różni wersja r2 target od r2, co znaczy stara kabina to taka jak w lampo była? a jak a ta nowa jest w r2 inna jakaś czy tylko wyposarzenie inne? czy napędy w tych 4cylindrówkach (interesuje mnie 76target) to chyba nie są te same co i w 3 cylindrówkach i czy te nowe r2 target to to samo co df agroplus czy tylko odpudrowany lampo a dopiero r2 to jest agroplus?
słyszałem ze ten r2 target 86 z turbo to już jest to samo co agroplus, a czy 76target to stare lampo z 4tym garem?

http://www.samedeutz...ma_LAMBO_EN.pdf chyba target we wnętrzu ma tą samą deske rozdzielczą itd co i r2?

1200kg nacisku na przednią oś w 4cylindrówce!!! to wogóle da sie do tego uczepić jakiś agregat o masie ponad 1 t?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Lamborghini R3 EVO 100

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 85000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie o Lamborghini r2?? Dzisiaj, 15:17
  •  

#42 Share witild85

witild85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 18:20

Co myślicie o Lamborghini r2?? wersja R2 target wsumie jest taka sama co stare lampo , w środku zmienili tylko deske rozdzielczą na cyrową , kabina jest taka sama i chyba tyle . A R2 to wypaśiona wersja , inna skrzynia 45p+45t powershift , rewers przy kierownicy, kabina jest inna z szyberdzchem , tłumikiem przy słupku . Siedziałem w R2 target 86 i case jx 60 gabarytowo wydają mi się takie same .

#43 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 18:27

Co myślicie o Lamborghini r2?? czy napewno cyfrowe ma bo ja mam inne info

#44 Share witild85

witild85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 18:51

Co myślicie o Lamborghini r2?? deska taka jak w R3

#45 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 21:06

Co myślicie o Lamborghini r2?? ha ha ale r3 target też nie ma cyfrowych wyświetlaczy i target r2 i r3 nie mają obić błotników także goła blacha i r2 ma zwykłe końcówki tuz, także aż strach pomyśleć co tu jeszcze ujeli

#46 Share bora

bora

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 maj 2008 - 14:54

Co myślicie o Lamborghini r2?? a mi się te lamborghini podoba i myślę że chyba je kupie

#47 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 13 maj 2008 - 07:57

Co myślicie o Lamborghini r2?? posiadam R2 66 wlasnie niedawno zakupiony ;) wiec jak cos piszcie postaram sie odpowiedziec na wasze ewentualne pytania...

#48 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 maj 2008 - 08:42

Co myślicie o Lamborghini r2?? r2 66 w wersji target?

#49 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1485 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 13 maj 2008 - 13:56

Co myślicie o Lamborghini r2?? to fajna masz maszynke ile mtg zrobiles spalanie i takie tam

#50 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 maj 2008 - 13:35

Co myślicie o Lamborghini r2?? jak narazie 17 mtg na dotarciu spalił pól zbiornika czyli jakies 45 litrów... Lambo R2 Target 66 dokładnie taki... powiem ze fajna maszynka rzeczywiscie zamówiłem do tego od razu szersze opony za co niestety policzyli mi 500 euro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 maj 2008 - 14:10

Co myślicie o Lamborghini r2?? Ile wogóle kosztował a ile była tańsza ta wersja target? nie myslałeś o 4ry cyl. wersji 76? jak z wyciszeniem? w końcu masz ten cyfrowy wyświetlacz z dużym obrotomierzem, czy taki mały obrotomierz z pałeczką jak w starym lampo?

tzn masz taki obrotomierz>? - http://www.agrofoto....image31113.html

#52 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 maj 2008 - 16:11

Co myślicie o Lamborghini r2?? obrotomierz jest cyfrowy i analogowy wiec sa jakby 2 i oczywiscie jest ekranik cyfrowy ktory pokazuje szereg funkcji predkosc walka i takie inne... jesli chodzi o cene to w marcu byla ustalona na 115 tys i jak bralem przed 1 maja to ta cena juz zostala... do tego mam w nim siedzenie dla pasazera ktore udalo mi sie wyrwac za darmo... ten ma 67 km dokladnie brany na doplaty z Uni a na moja gospodarke taki mi wystarczy w zupełności dodam ze przesiadlem sie na niego z C-330... wyciszenie w kabinie uwazam ze dobre jest duza roznica gdy masz wszystko zamkniete podczas jazdy (malo slychac) a gdy uchylisz okna czy drzwi to wiadomo glosniej.... aha wydech pod spodem.... z lewej strony

#53 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 maj 2008 - 16:24

Co myślicie o Lamborghini r2?? Księciuniu, to jaką masz w końcu deskę rozdzielczą? czy masz taką - http://www.agrofoto....image28452.html ???? Siedziałem w r2 76target i miał właśnie taką, dieler twierdził że tak jak w prospekcie napisali że będzie analogowa to będzie jak w starym lampo, ale w tym r2 target była właśnei ta nowa deska na pytanei jak to ejst sam nie wiedział w końcu a tym bardziej jaka deska i wskaźniki będą w r3!!

księciuniu ale obić tapicerskich na błotnikach niemasz?>

Księciuniu prosimy o foty wnętrza!!!!

#54 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 maj 2008 - 16:31

Co myślicie o Lamborghini r2?? odpisalem ci na priv tak mam taka jak na zdjeciu dokladnie i nie ma obic na blotnikach zaraz wrzuce do galeri

ZDJECIA JUZ WRZUCILEM... nie pytalem nawet i inny wydech... a co do koguta to oczywiscie jest jest skladany elegancki ;)

Używaj opcji EDIT zamiast pisać post pod postem! - mod.

Edytowany przez Olik, 15 maj 2008 - 14:48.

#55 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 maj 2008 - 17:30

Co myślicie o Lamborghini r2?? kogut był w standardzie?

ten wyświetlacz cyfrowy ma te wszystkie funkcje, tzn przejechany dystans, prędkość wom itd? w targecie podobno nie ma tych funkcji, jak zamawiałeś ciągnik to było coś o tym wspominane czy taki przyszedł i za te wyświetlacze nic nie dopłacałeś?
tzn są te funkcje i są czynne tak?

#56 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 maj 2008 - 21:29

Co myślicie o Lamborghini r2?? wiesz wydaje mi sie ze kogut jest w standardzie i nic nie doplacasz bo znajomy kupil Lambo ktore ma 95 KM Grand czy cos takiego i tez ma koguta wiec chyba standard... na tym wyswietlaczu jest predkosc wom-u w zaleznosci tez jaki masz czy tylko z tylu czy i przedni wom w kazdym razie jest na tym wyswietlaczu u mnie predkosc walka z tylu bo przedniego nie mam no i trzeba wspomniec ze ta predkosc jest zmienna... manualnie regulujesz dzwignia albo max 500 albo 750obr/min co rowniez widac na wyswietlaczu oprocz tego masa kontrolek ktore informuja cie o oleju hamulcach napedzie i innych... wieksze mocniejsze wersje chyba nawet target 87 ma jeszcze predkosc wom-u 1000obr/min

przy zakupie nie bylo mowy o tych funkcjach wiec nic nie powiem na ten tenat widac Targrt jednak ma te funkcje

Używaj opcji EDIT zamiast pisać post pod postem! - mod.

Edytowany przez Olik, 15 maj 2008 - 14:53.

#57 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 maj 2008 - 21:38

Co myślicie o Lamborghini r2?? no ciekawe, dzwine żeby w r3 target była inna deska rozdzielcza niż w r2 target, a możesz sprawdzić jak to jest napisane w instrukcji obsługi, czy jest że deska rozdzielcza jest analogowa, czy że cyfrowa?
właściwie to dieler sam mówił że do końca sam jest ciekaw co przyjdzie i jak te nowe targety wyglądają, bo być moze w prospektach mogą być nieścisłości

#58 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:muzyka alternatywna

Napisany 14 maj 2008 - 22:14

Co myślicie o Lamborghini r2?? te oponki z tyłu to chyba R30 a nie standardowe R28?

#59 Share Ksieciunio

Ksieciunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 15 maj 2008 - 22:13

Co myślicie o Lamborghini r2?? tak z tylu R30... a co do prospektow to nie mam i musze sie jeszcze upomniec o polska instrukcje bo mam tylko po angielsku... wiec nic na ten temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 maj 2008 - 22:20

Co myślicie o Lamborghini r2?? co to jest w dachu za jakaś aluminiowa jakby chłodniczka to jest nagrzewnica? sprawdzałeś działanie dobrze daje?
ps. co to za zabespieczenia tak piszczy po dopaleniu ciągnika, to o właczonym wom czy co?

Dodaj odpowiedź