Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowe modele ursusa

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 14:54

nowe modele ursusa Popieram cię Kamillo. Teraz te nowe ursusy od 2000r to sama lura robią je na sztuke byle by zeszło. Muj sąsiad ma ursusa 1634 dwu letniego pracuje na 190 chektarach z New Hollandem 120 konym newcholand jest terz dwuletni i chodzi. A ursus już ma drugom pompę paliwowom i drugom pompę od podnośnika.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowe modele ursusa Dzisiaj, 11:25
  •  

#22 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, robienie zdjęć i kręcenie filmów.

Napisany 20 styczeń 2010 - 18:53

nowe modele ursusa Teraz robią takie części żeby pochodziło chwile i trzeba było kupować nowe, bo musi być zbyt, a poza tym skąd oni wezmą taką stal jak była wcześniej np. na koła zębate. Ja mam ursusa 4011 ma już 43 lata i tam wszystko jest takie mocne, części metalowe w porównaniu do dzisiejszych to całkiem inna bajka. A jak robią jakieś precyzyjne żeczy to niech ich krew zaleje jak zakładałem tłoczki od hamulców przy 4011 to musiałem odginać bo wszystko jest żle gwintowane i krzywo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 styczeń 2010 - 18:26

nowe modele ursusa stal to teraz jest lepsza niż kiedyś bo w dawnych czasach mieliśmy ją głównie od ruskich a ruda metalu ruska nie jest zbyt wysokiej klasy, a teraz bierzemy część od ruskich a część ze szwecji gdzie jest jedna z najlepszych na świecie, a że części mamy gówniene to inna bajka ale to wynika z obróbki i wzmacniania stali, no i oczywiście jakie części się kupuje bo w agromach jest pełno części które z góry powinny trafić na złom, bo producentem są chiny lub inne skośnookie, żeby zoszczędzić sobie czasu i pieniędzy warto kupować części oryginalne czyli ZSM ursus Chełmno tylko trzeba się liczyć jakość idzie w parze z ceną

Dodaj odpowiedź