yacenty

Jaki pistolet do lakierowania maszyn rolniczych

Polecane posty

Apista    6

Szczerze mówiąc jak nie miałem sprężarki to pożyczałem a pistolety już miałem ale mimo to oglądałem sie za taką alternatywą, można tego troche spotkać na allegro jak również kiedyś na mango-telezakupy

Jeśli jest to naprawde dobre to i tak nadaje się dla typowych miastowych. Przynajmniej ja tak myślę.

Kompresor dość hałasuje więc w mieście częste używanie nieco by wzburzało sąsiadów.

Jednakże sam kompresor to nie tylko źródło hałasu i wysokiego ciśnienia ale także niezbędna rzecz do wykonywania innych czynności. Pompowanie kół, odpylanie, malowanie to podstawowe, a można więcej: wkrętarka, szlifierka, klucz udarowy, i wiele innych.

To są "powody" dla których kupno takiego pistoletu jest troche bez celu. Cały zestaw do kompresora kupiłem za 100 zł w sklepie, jestem zadowolony pomimo że jest to kiepskiej jakości sprzęcik.

http://www.allegro.pl/item619297507_mar_ze...z_wezem_pu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Witam moglibyście doradzić jakiś pistolet do malowania żeby poszedł podkład i chlorokauczuk?? mile widziane linki z allegro :P ja nie mam o tym pojęcia i nie wiem na co się zdecydować a na allegro jest tego od groma koszt ok 100zł ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Takze myslę nad jakimś pistolecikiem do malowania ale jak to kolega powyzej nie wiem co wybrać wiec chyba zdam sie na wasze propozycje

otóż to mam kompresor 40l (zawsze mozna zbiorniczek powiekszyc poprzez szeregowe dołączenie kolejnej butli wiec mysle ze z poj. zbiornika nie bedzie problemu) na 5barach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Mam pistolet z zestawu za 100 zł,podkład i chlorokauczuk ładnie maluje,dziś nawet kończyłem malować przyczepę.

Też się zastanawiałem co kupić,stwierdziłem że na moje amatorskie malowanie różnych klamotów taki wystarczy

i nie żałuję.I oprócz tego mam pistolet do przedmuchiwania,pompowania i ropowania.

5 barów to troszkę mało.podkład pójdzie jakoś ale ch-k będzie ciężko.

Edytowano przez Darkos795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

ja kupiłem pistolety-standardowy-markowy za 36zł i malutki też markowy z ruchomym zbiorniczkiem za 48zł-była to wyprzedaż zapasów magazynowych.bardzo dobra jakość pistoletów(kuzyn jest lakiernikiem,zobaczył i zaraz też nakupował kilka szt.),cena jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Mam pistolet z zestawu za 100 zł,podkład i chlorokauczuk ładnie maluje,dziś nawet kończyłem malować przyczepę.

Też się zastanawiałem co kupić,stwierdziłem że na moje amatorskie malowanie różnych klamotów taki wystarczy

i nie żałuję.I oprócz tego mam pistolet do przedmuchiwania,pompowania i ropowania.

5 barów to troszkę mało.podkład pójdzie jakoś ale ch-k będzie ciężko.

Obecnie sprzedawane pistolety są niskociśnieniowe, wiec 5 barów będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

jakby nie było problemem mógłbym prosić o jakieś linki z allegro. Jest tam tyle narzedzi tego typu i ciezko sie zdecydować tym bardziej iz w przeszlowsi nie mialem stycznosci z tym urzadzeniem a wiec zdam sie na wasza wiedze

aha nie szukam zadnego profesjonalenego zestawu czy cos w tym stylu tylko cos dla amatora stawiajacego pierwsze kroki w malowaniu pistolecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj