Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mini ciągniki

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share agroterm

agroterm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 29 grudzień 2007 - 18:20

Mini ciągniki tam gdzie pracowalem maja takie cos
http://www.agrofoto....image35314.html
25km,do tego kosiarka zaczepiana na przedni TUZ,spych tez tak podczepiany.mial nawet naped na 4 kola:) znalazlem kiedys takiego samego na ebay.de i kosztowal 5 tysiecy euro!!!!!niesy=tety nie wiem ktory to byl rok;/ ale na pewno nie mlody

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mini ciągniki Dzisiaj, 09:07
  •  

#22 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 18:04

Mini ciągniki

a po co masz nim wypychac obornik??,do wypychania obornika słuzy wyciag/zgarniacz jak kto woli a zetora 60 konnego mozesz uzyc do wielu innych czynnosci których 16 konnego ciagniczka nie wykorzystasz..

Ale pomysl czy wolał bys dac za zgarniak conajmniej 30 tys. zł czy kupic taki traktorek z turem do obornika za 15 tys. zł ?

My z tatą sami chcemy kupic taki traktorek z turem do obornika bo ładowarka przegubowa i zgarniak zadrogi, a takim ciagniczkiem mozesz jeszcze jezdzic grodzic pola

P.S @Miki7211 kiedys był taki traktorek na allegro z turem i tam było napisane ze ma udzwigu 400 kg

dla nie dowiarkow http://video.google....6...h&plindex=0

#23 Share 1adam

1adam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 02:28

Mini ciągniki Znajomy ma kubotę B1402 czyli 14km, napęd 4x4, blokada mechanizmu różnicowego, gaz ręczny, hamulce jak w zwykłym ciągniku i on tą małą kubotą odśnieża, uprawia ziemię(glebogryzarka) i siewnik konny. Jak ja zobaczyłem to cudo to myślałem, że to zwykły badziew, ale małe zwinne i jak na te 14km robotę robi.

#24 Share iseki

iseki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 10:27

Mini ciągniki jezeli chcesz kupic takie cos to tylko 4x4 inaczej jest bez sensu, maja lekkie tyly.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share marekspectra

marekspectra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 luty 2013 - 16:21

Mini ciągniki Problem jest taki że do niedawna sam podchodziłem do tych traktorków z uśmiechem, bo co takie maleństwo może? pewnie tyle co sam S7...

W domu mieliśmy c 330, zamieniliśmy na mf255, przede wszystkim do koszenia i orka itp. Przypadkiem trafiłem na Kubotę 26km 4x4 tył 24x9.5 przód 14x6 i od tego momentu mf kurzy sie w garażu....

Taki mały ciągnik jest FANTASTCZNY !!!!! jesienią nie miałem innego pługa więc na próbę zapiąłem duży grudziąc obcięty z trzech na dwie skiby( 330 nie dał rady go utrzymać, odrywało przód ) ten traktorek szedł na szosowym przełożeniu jakgdyby nigdy nic! dwa lemiesze po 50cm i głebokosć 25cm!!! Trzydziestka latała mi przodem na boki, trzeba było kontrować kierownicą, a tu ? przedni napęd i kierownice możesz w ogóle nie trzymać!

16 biegów, rewers, blokada, mokre hamulce, 4 predkosci wałka, i system elektrohydrauliczny TUZ - a gdzie smoczynnie poziomuje narzedzie i utrzymuje zadaną głebokosć pracy narzedzia... Jeszcze nigdy nie miałem tak perfekcyjnie wyglądającego pola po orce...

Kosztuje? ano kosztuje ale jakość materiałów jest niesamowita - te ciągniki własciwie serwisowane wydają sie być po prostu wieczne.

Mija rok jak mam Kubotę, od tego momentu po sąsiedzku pojawiły sie 3 sztuki - dlaczego? bo jak ktoś siądzie i spróbuje to już wie :)

macie pytania? prosze pytajcie

marek_spectra@interia.pl
www.MalyTraktor.pl Forum

#26 Share Marek35

Marek35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 11:13

Mini ciągniki Tutaj są jeszcze takie malutkie ciągniczki, w zasadzie maszyny ogólnego zastosowania i w rolnictwie i w ogrodnictwie: http://www.multione-...pl/image/tid/10

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 18:01

Mini ciągniki Ile musi mieć taki mały traktorek albo chńczyk żeby dał radę z grabiarką albo chociaż podnieść owijarkę tak żeby dało radę przejechać (wiadome obciążenie na przód musi być i to konkretne ale żeby dał radę)