Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oprsykiwacz 3500l

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share GospoOS

GospoOS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 15:10

Oprsykiwacz 3500l

Witam 

Chce kupic nowy opryskiwacz 3500l i mam dylemat ponieważ nie wiem co wybrac bo jest wiele marek opryskiwaczy i mam dylemat.. 
Prosze abyście mnie troche nakierowani na jakis opryskiwacz i chciałbym zebyscie polecili cos ale chciałbym ze to bylo z zycia wzięte opinie na temat opryskiwaczy ... Z góry dzięki . ! 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Oprsykiwacz 3500l Dzisiaj, 18:21
  •  

#2 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 15:25

Oprsykiwacz 3500l no to pewnie się tu zrobi burza ale ja zacznę .
Mam primusa 35 on ma 3300 pojemności beczki czyli mniej jak chcesz ale ja jestem zadowolony belka 27m. podejrzewam że masz dużo ha bo coś tak kojarzę także jeśli masz krzywe pola to może z poziomowaniem automatycznym .
po za tym jaki budżet. ? bo ja jeśli miałbym jeszcze raz kupić nowy i kasa nie grała by roli to byłby to horsch leeb.

#3 Share Konrad2510

Konrad2510

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 15:34

Oprsykiwacz 3500l Naucz się języka Polskiego!! I składania zdań, pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 15:42

Oprsykiwacz 3500l Sam się naucz .skoro nie umiesz czytać.

#5 Share DearJohn

DearJohn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 17:39

Oprsykiwacz 3500l

kolego, BURY ,o cenę szczegółową priv, szczerze polecam najlepsze co możliwe w niskich pieniądzach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Konrad2510

Konrad2510

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 20:21

Oprsykiwacz 3500l To było do założyciela! Ale też zobacz ile błędów zrobiłeś, co do Burego? Posiadam i polecam.

#7 Share Pawel1990

Pawel1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 20:26

Oprsykiwacz 3500l Konrad2510 dobrze mówi, szanujmy język ojczysty. Opryskiwacz polecam tad len jesli ma być cena przyzwoita, natomiast przy większej ilosci gotówki to deera.

#8 Share GospoOS

GospoOS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 21:28

Oprsykiwacz 3500l

Panowie dobrze ale mógłby mi ktos podac jakies zalety opryskiwaczy które wymieniacie ja tez mam pare swoich wybranych ale chce poznac zalety co mają w sobie te opryskiwacze ze są dobre zebym mógł sie przekonac 

#9 Share kali2107

kali2107

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 21:50

Oprsykiwacz 3500l odradzam wszystkich polskich producentów. podkreślam wszystkich. po wyposażeniu takiego opryskiwacza we wszystko co powinno się w nim znajdować cena już niewiele różni się od zachodnich marek. w mojej opinii lemkena dyskwalifikuje brak belki o budowie przestrzenej. mam nowego ux chodź żałuję że to nie napa ale złego słowa nie mogę powiedzieć. a o horschu czy dammanie to chyba każdy marzy. za mało sprecyzowales temat żeby można było coś głębszego napisać bo wiadomo temat rzeka ;) pozdrawiam
jeżeli pola kliniaste to jak najwieksza ilość sekcji sterowana przez GPS, jeżeli pola krzywe i pagorkowate to ultradźwięki do prowadzenia belki plus zaczep lub os skrętna do nadciagania Napewno dodatkowe filtry, duży monitor żeby pod ręką było jak najwięcej informacji. musisz sam sobie skonfigurować opryskiwacz pod warunki jakie masz w gospodarstwie. bo każdy opryskiwacz szanujacej się marki jest produkowany pod konkretnego klienta. najlepiej zaproś paru sprzedawców każdego wysłuchaj i wtedy coś zdecydujesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share GospoOS

GospoOS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 18:16

Oprsykiwacz 3500l

Sprzedawca zawsze bedzie sciemnial na swoje i bedzie chwalil swoje a ja potrzebuje informacje z zycia wzięte ...

Dodaj odpowiedź