Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki FORD

299 odpowiedzi na ten temat

#81 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 14 lipiec 2011 - 12:17

Ciągniki FORD to taka przyczyna..
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki FORD Dzisiaj, 22:53
  •  

#82 Share poszerzacz

poszerzacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 15:45

Ciągniki FORD

witam kolegów. zwlaszcza uzytkownikow fordów, bo staje przed kupnem ciagnika 100 - 120 koni, no i natknalem sie na taką oto maszyne, http://moto.allegro....1510574784.html , ale nikt w promieniu parunastu kilometrow nikt zadnego forda nie ma zeby pogadac itd. a powiem szczerze że przemawia troche do mnie ta maszyna, bo duzo osob pisze ze twardzizna z tych Fordów ogolnie. z gory dzieki za odp

Twój link nie działa mi.
Ja mam 8340, czyli w przedziale mocy jaki potrzebujesz. Nie wiem ile możesz wydać na ciągnik i czego od niego oczekujesz. Ja jestem zadowolony. 6 silnik mówią, że pali dużo, ale jest nie do zajechania i pracuje stabilniej niż 4 - cylindrowe. Jak słyszę ten mruk - normalnie muzyka, a nie klekotanie 4 garów. Ma już elektronikę niestety, ale który już teraz nie ma? Chyba tylko MTZ.

#83 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 21 lipiec 2011 - 20:09

Ciągniki FORD Ja mam w znajomych na YT kolesia co ma 14 fordów różnej mocy.. W wyszukiwarkę wpiszcie VENDT936 i piszcie do niego na PW...
Zetor Team

#84 Share MarekLLL

MarekLLL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 13:13

Ciągniki FORD a może się ktoś wypowiedzieć na temat Forda 2000 ;)

#85 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 06 październik 2011 - 20:59

Ciągniki FORD Posiada ktoś może instrukcję lub cokolwiek do forda 6610 lub innego podobnego?
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#86 Share madzia19881

madzia19881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 październik 2011 - 08:40

Ciągniki FORD Kupiliśmy Forda 7710 o mocy 96KM ,ma uszkodzony czujnik paliwa,nie mam pojęcia ile może palić na hektar orząc w 4 skibowym pługu.Wczoraj wlane miał 50 litrów zaorał 4h.Widzę że na tym forum jest wielu obeznanych technicznie użytkowników tych ciągników.Napiszcie więc proszę .Pozdrawiam wszystkich użytkowników FORDA.

Edytowany przez madzia19881, 18 październik 2011 - 09:30.

#87 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 18 październik 2011 - 09:32

Ciągniki FORD ja mam Forda 4610 to w orce 4x30 polskim pługiem na głębokość 25-30cm spali mi ok 7l/ha. Myśle że wynik jest niezły :D Co do wskaźnika poziomu to też mam zepsuty ale sprawdzałem ile spalił tankując do pełna, a po orce albo innej pracy znowu lałem do pełna ;)

#88 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 18 październik 2011 - 09:35

Ciągniki FORD A jak jest z ceną i dostępnością części zamiennych do tych ciągników? Np. filtry, itd. i oczywiście "grubsze" naprawy.

#89 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 18 październik 2011 - 17:36

Ciągniki FORD filtry do mojego to groszowe sprawy ;) Filtr paliwa= 12zł, filtr oleju=30zł(Sędziszów) lub 40(Donaldson). Dostępność części jest dobra bo jedziesz do salonu NH i masz części ;) Np. do mojego przewody paliwowe pasują od c385 :D Płaciłem po 9zł/szt.

#90 Share Rpalka

Rpalka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 październik 2011 - 19:01

Ciągniki FORD Jezeli potrzebujesz filtry to pisz - mam same oryginaly w bdb cenach :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 październik 2011 - 22:39

Ciągniki FORD Ogladal moze ktos tego Forda na zywo? Ford 8340 W jakim jest stanie, ogloszenie wisi chyba od kwietnia.

#92 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 26 październik 2011 - 23:16

Ciągniki FORD U mnie na wsi jest Ford jeden ciągnik jak ciągnik códow nie widze i minusów też raczej awari to nie miał chodzi cały czas nawet spoko maszyna chyba ma z 80km z tego co wiem to podnosnik ma dobry i hydraulike.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#93 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 27 październik 2011 - 18:24

Ciągniki FORD Nie podobają mi się w nim te pokrętła po prawej stronie. W razie awarii ciężko dojść końca z elektroniką.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#94 Share hsm

hsm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 22:03

Ciągniki FORD witam wszystkich forumowiczów

posiadam forda 8210 87r po włączeniu biegu nie jedzie bo przepuszcza przekładnia półbiegów , tarczki i uszczelki
w przekładni wymienilem i nie mogę nigdzie znaleść jakie powinno byc ciśnienie na wyjściu z pompy na przekładnię półbiegów , proszę o pomoc.

#95 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 15:24

Ciągniki FORD witam wszystkich,czytam to forum i napisze o ogulnie wiem o tych ciagnikach. Moj znajomy wiele lat pracowal w holandi,u goscia ktury mial 3 fordy.Gdy troche zdruwko mu siadlo jakies 7lat temu ,zaczol chandlowac maszynami z holandi.Wlasnie jego byly szef postanowil te 3 fordy wymienic stopniowo na nowe ciagniki a znajomy je zaklepal sobie.Pierwsze sprowadzil malego 3 cyl forda sybko sprzedal ,znam nabywce lecz on tam malo go uzywa.Nastepnie przywiezli wiekszego forda okolo 80km lub wiecej,szybko sprzedany i do tej pory smiga a nabywca zadowolony-poszly mu krzyzaki od napedu i pompo hydrauliczna ale z ich winy.Ostatnim byl ford cos kolo 95km mocy,tyle ze rynek sie troche zapchal i tego nie mugl sprzedac...Wiec zaczol nim uslugowo orac pola ,do tego jego inny znajomy praktyczni przez 2lata obrabial nim swoje 15-20ha.W zniwa pech chcial ze w moim Jelonku wysiadla mi pompa hydrauliczna zostalo mi kilka ha slomy do sprasowania.Znajomy uzyczyl furkie i wtedy mialem okazje se pojezdzic,smigal z prasa claas walcuwko az milo....mial okolo 10 tys mth ale w dobrym stanie. Spodobal mi sie,lecz na moje 15ha za duzy sprzet doszly by koszty zakupu maszyn towazyszacych. Ale furka naprawde ok i wygodna i mocna itp.

#96 Share kwojtkowiak18

kwojtkowiak18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 luty 2012 - 18:23

Ciągniki FORD Witam posiadam Forda 8240 94 r i jest to wersja 6 cyl i spalanie jest male :) w porownaniu do innych ciagnikow, skrzynia jest z pol biegami i polecam bo bardzo udany Ciagnik :) pozdrawiam .

#97 Share AmotorZielony

AmotorZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 23:00

Ciągniki FORD Witam!
Mam pytanie co do tego modelu (7710) ponieważ mamy zamiar go nabyć.
W zwiazku z powyższym chcałbym zapytać jak on się Wam sprawuje??
Z którego roku jest Wasz ciągnik?
Macie jakieś zastrzeżenia?
Może moglibyście coś podpowiedzieć w tym temacie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

#98 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 24 kwiecień 2012 - 15:49

Ciągniki FORD Posiadam krótko forda 4600 trzy cylindry 62 km . Jak narazie odpukac nie narzekam kupiony tej zimy w najwieksze mrozy . -21 stopni i start od strzału mimo niesprawnej swiecy zarowej . Spalanie bardzo niskie ( na hektarze ziemi zrobiony przejazd kultywatorem bronowanie i sianie na 7 litrach on rewelacja) Szybki i zwrotny co prawda mój wymaga troche kosmetyki ale jestem zadowolony z zakupu , polecam na małe gospodarstwa lub jako ciagnik pomocniczy . pozdrawiam

#99 Share Marki

Marki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 grudzień 2012 - 14:57

Ciągniki FORD Witam!

Mam pytanie otóż czy ktoryś z forumowiczów kupował coś na tej stronie: Agronaprawa.pl.
Jęsli tak to proszę o opinie tego sklepu?

Pozdrawiam

Edytowany przez Marki, 21 grudzień 2012 - 14:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:17

Ciągniki FORD To warto kupić Ford/New Holland 8240 lub 8340 ?