Skocz do zawartości

Zdjęcie

Informacje na temat ciągników renault

74 odpowiedzi na ten temat

#61 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:42

Informacje na temat ciągników renault Podobno skrzynie lubią się psuć. Szukaj renault z końcówką 54 w wersji NECTRA, jeśli tak bardzo chcesz mieć nowoczesny traktor. Kolor lakieru kremowy, skórzane siedzienie, skrzynia 40km/h, ehr, sterowany elektronicznie podnosnik, klimatyzacja, lepsze materiały wykończenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Informacje na temat ciągników renault Dzisiaj, 17:13
  •  

#62 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:47

Informacje na temat ciągników renault Areski to równie dobre ciągniki jak seria .54 czy .14 tylko, że trzeba bardziej dbać o serwis skrzyni biegów (wymiana olejów, filtrów), silnik JD może nie jest oszczędny ale w zamian swoje zrobi, elektroniki to one trochę mają napakowane w kabinie dosłownie wszędzie do EHR'u do półbiegów do samych świateł ile tego jest. Są to bardzo dobre ciągniki jeśli były zadbane i jeśli będziesz sam umiał o nią zadać odwdzięczy się, no i ten wygląd chyba żaden inny ciągnik mi się tak nie podoba jak Renault Ares :blink:

Podobno skrzynie lubią się psuć. Szukaj renault z końcówką 54 w wersji NECTRA, jeśli tak bardzo chcesz mieć nowoczesny traktor.

Co do skrzyni to nie wiem czy sama lubi się psuć, ale na pewno z nie prawidłowego użytkowania przez operatora.
A Nectra to nic innego jak dodatkowe wyposażenie napakowane elektroniką ze skrzynią 24/8 z trzema półbiegami na każdym biegu w modelach 120.54 i 155.54 a także w złotym kolorze jak to Francuzi sobie wymyślili :rolleyes:
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#63 Share michael01989

michael01989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 03 maj 2010 - 13:14

Trudno coś powiedzieć na temat części... Jeśli mają silniki JD to części do silników trzeba szukać w serwisie JD. Ale z pozostałym osprzętem to nie wiem jak jest :). Do takiego sprzętu to najszybiej znajdzie się częsci na szrocie, z używanymi maszynami rolniczymi.

Czesci do renault sa w każdym serwisie claasa:) i naprawde dostepnosc jest taka sama jak do innych ciagników:) wiem uzytkóje 3 i nie raz czesci szukałem;p:D

#64 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 07 maj 2010 - 08:37

Informacje na temat ciągników renault Witam !!!
mam zamiar kupic renault ceres 320 z 2001 roku moze ktos mi napisze cos na temat tego ciagnika jest to wersja bez kabiny i ma 65 km z tego co sie orientuje.

#65 Share bercik555

bercik555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 13:14

Informacje na temat ciągników renault Witam. Posiadam renault 751.4 s z 82r. roku i jak w nim można sprawdzić poziom oleju w skrzyni??? Bagnetu żadnego nie widać.
z góry dzięki za odp.

#66 Share renio

renio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 maj 2013 - 13:13

Informacje na temat ciągników renault witam może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się czujnik stop w 95,14

#67 Share tomeczek281996

tomeczek281996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 luty 2016 - 20:36

co powiecie na temat tego ciagnika czy warto go kupic 

http://olx.pl/oferta...html#b62d8fec87

#68 Share ROTODISEL

ROTODISEL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 11 luty 2016 - 08:41

widać że niema drzwi i tylniej szyby ,szyby jeszcze idzie dokupić ale jak niema całych drzwi to może być problem a i niema zdjęć silnika wnętrza kabiny pewnie dlatego ze tam następny wkład finansowy jest potrzebny

Edytowany przez ROTODISEL, 11 luty 2016 - 08:42.

Roto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#69 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 11 luty 2016 - 12:52

Aby go doprowadzić do perfekcji, pewnie trzeba by sporo dołożyć. Ale kupując od rolnika przynajmniej wiesz jak wygląda kadłub - gdzie cieknie, co ostatnio robione bo nie myta , nie malowana. Jeśli nie potrzebujesz jej do kościoła, to według mnie warto jechać zobaczyć.

#70 Share ROTODISEL

ROTODISEL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 luty 2016 - 19:43

no i jak decydujesz się na tego z olx czy znalazłeś coś innego?

Roto

#71 Share tomeczek281996

tomeczek281996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 15:19

raczej wybiore zetora lub ursusa 

#72 Share dzikidaniel

dzikidaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 414 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 06:28

Co przemawia za tym by wybrać zetora czy ursusa? Bo swego czasu chciałem kupić 1014 czy 10145 ale po oględzinach kilku i pierwszym obcowaniem z 103-14 już na zetora i ursusa nie patrzałem.

Panowie, pytanie odnośnie Temisa (interesuje mnie 630), jak wygląda sprawa silnika, jego spalania i wytrzymałości?

C328, U-912 i R 103-54

#73 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 18:03

Twardo szukałem szukałem...ale się juz poddałem... podepnę się nieco pod ten temat bo sprawa dotyczy wielu modeli ze stajnie z lewarkiem w emblemacie :).

Mój problem polega na tym ze chciałbym jak książka serwisowa przewidziała wyczyścić filtr powietrza. W posiadanym przeze mnie modelu  85.34 TX jest tak  zwany mokry filtr i o ile w innych znanych mi modelach z podobnym rodzajem czyszczenia powietrza demontaż jest prosty i łatwy tak tu innego sposobu niż praktycznie pocięcie tej kasety z metalowa siatka w celu jej wydobycia nie widzę...dlatego przed rozpoczęciem ostatecznej demolki proszę o rade czy jest jeszcze jakaś inna mnmiej ofensywna metoda.

#74 Share AleksandraukaszPawlak

AleksandraukaszPawlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 sierpień 2016 - 21:20

Witam. mam pytanie odnosnie kontrolek na kokpicie w renault 155.54..co oznacza 4 kontrolka od prawej strony (taka jakby opoka.jak widac na zdjeciu) pomruguje od czasu wymiany pompy podnosnikowej?

Załączone miniaturki

• 9ab306f13d3cb6b5gen.jpg

Edytowany przez AleksandraukaszPawlak, 17 sierpień 2016 - 21:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#75 Share oconnel666

oconnel666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 13:53

Witam czy wie ktoś jak ustawić rozrząd w renault 103.14?? Pomóżcie

Słuchaj ja mam RENAULT 113.14 ono ma 110 koni bezproblemowo śmiga z pługiem obracalnym 4 skibowim czy agregatem uprawowo-siewnym 3 m duży udzwig na pompie agregat waży 1600kg + 1000 kg zboża podnosi bez problemu,tylko przud podnosi ale komplet obciążników załatwia sprawę.Starsze typy mają silnik taki sam jak FENDT czyli MWM silniki ekonomiczne spała mi około 11 litrów na 1 ha niema żadnych problemów z silnikiem mam Renie 2 lata i zmieniam tylko oleje i filtry i chodzi super co do częśc do najtańsze nie będą ale równieżi nie takie najdroższe.w mojej okolicy najszybciej dostanę u Henryki i Pawła Korbanków napisz mi gdzie mieszkasz jak gdzieś niedaleko moge Ci dać na cool.gif miary na gościa który ściąga je uczciwy i solidny przystępne ceny smile.gif

Wiesz może jak ustawić rozrząd u RENAULT 113.14?