Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 2650 Pompa skrzyni

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wariatezzz

wariatezzz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 21:09

JD 2650 Pompa skrzyni Mam problem z jd 2650. Słabo unosi tur i podnośnik ,skrzynia sie grzeje. Została zregenerowana pompa skrzyni,sprawdzona pompa główna ,wymienione gumki rurek, oringi ,filtry, nowy olej. Nadal jest bez zmian. Na wolnych obrotach nie ma oleju w chłodnicy z przodu ,a na dużych jest, ciśnienie na wyjściu nie jest stałe,podejrzewam ,że jest jeszcze jakiś zawór którym ucieka olej. Proszę o pomoc w usterce.

Edytowany przez wariatezzz, 21 listopad 2016 - 22:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 2650 Pompa skrzyni Dzisiaj, 04:42
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 22 listopad 2016 - 20:35

JD 2650 Pompa skrzyni

miałem takiego 2650 i nie pamiętam jak tam jest ta pompa z przodu to jest od hydrauliki ale czy ona pobiera olej tylko z butli z przodu czy sama może zassać nie pamiętam .  Ale mi to wolno chodził podnośnik bo się okazało że wyrwało 4 czy 5 zaworków na 8 :huh:

A jeszcze może sprawdź orbitrol jak mi padł (na drodze na gorącym oleju potrafił sam skręcić) to kupiłem nowy zwykły no i działał ale podnośnik nie dopiero po skręceniu kołami max W prawo czy w lewo podnośnik działał. Bo przy tym orbitrolu jest zawór .

No to może weź koła max skręć i zobacz czy się coś poprawi

#3 Share wariatezzz

wariatezzz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 16:09

JD 2650 Pompa skrzyni Gdzie są te zaworki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 20:10

JD 2650 Pompa skrzyni

http://jdpc.deere.co...PageServlet_Alt

http://jdpc.deere.co...__UN01JAN94.gif

Ale jaki ty masz problem żę wolno chodzi czy słabo że siły nie ma i ciężkiego nie podniesie

Jak zaworki wyrwało-gwinty to powolutku wszystko podnosił ale siłę miał

Pompę rozbierasz tą pokrywę i nr 10 ramki to ten zaworek , ja zaspawałem ale błąd zrobiłem bo wyszłem za daleko i wypaliłem pod uszczelkę od pokrywy trochę i ją wywalało to olej ciekł i w końcu nową kupiłem (ok2000 zł )

A może masz coś nie tak zorbitrolem zaworki ma , próbowałęś na max skręcie kół podnosić

a bo przy 40 l/min pompa masz 8 śrub na około na 8 tłoczków (pompa tłoczkowa) a pod pokrywą zaworki 8. Każdy oddzielnie to chyba że ci sprężyny popękały czy może z gwintów wyrwało że ciśnienie skacze

#5 Share wariatezzz

wariatezzz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 21:33

JD 2650 Pompa skrzyni Nie ma siły na wolnych obrotach i skrzynia się grzeje.Pompy są na 100% sprawne, główna była sprawdzana w specjalistycznym zakładzie, a skrzyni zregenerowana,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 19:49

JD 2650 Pompa skrzyni

przednia jest od podnośnika, wyjść zewnętrznych i orbitrola , próbowałeś z max skręconymi kołami , możesz tez odłączyć orbitrol bo on ma zawór priorytetowy ze olej ma iść do niego najpierw a jak nie potrzebuje to dopiero na podnośnik

A może pompa siedzi mi tylko ze w innym (pompa podnośnika oddzielna) tez olej się zagotował coraz słabiej podnosiła , spalenizna taka ze myślałem ze się sprzęgło czy hamulce pala , na koniec już kosiarki nie złozyłem

Edytowany przez sebe1033, 24 listopad 2016 - 19:51.

Dodaj odpowiedź