bobert21

Claas Axos

Polecane posty

ganja    0

Witam! Dostałem oferte na axos 320 w podstawowej werscj plus klima i fotel pneumatyczny za 170 tys brutto. Co o tej cenie uważacie, trochę drogo ale podoba mi się ten ciągnik a i ponoć jest oszczędny w spalaniu.

Edytowano przez ganja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZ18    1

JA mam zamiar kopić tez ten ciągnik w podstawowej wersji z klimatyzacja przednim tuzem i pneumatycznym siedzeniem i w Krasnymstawie dealer powiedział mi 160 tys.a można wiedzieć u jakiego dealera pytałeś?

Edytowano przez DARIUSZ18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

W krasnymstawie to zapewne Roltex ;). Także przejeżdżam czasami obok nich ponieważ niedaleko jest mleczarnia i czasami musze do niej jeździć.A mieszkam od niej 50km.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Fendt wyniósł mnie 80000euro netto po negocjacji 10000 euro wiesz takie dodatki różnego typu brałem. Class przykro mi ale jakoś nie przypadł mi do gustu ares ;).

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Y powiem tak jeżeli chodzi o mojego fendtdziaka nic dodać nic ująć jedynie dziwi mnie że fendt Huberta coś szwankuje noa ale ja jestem zadowolony szczególnie z oszczędności w paliwie :). Tak w bogatej ;).

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kur*a...a gdzie ja napisałem że mi szwankuje ?? Napisałem tylko co mi sie w nim nie podoba! Czytaj uważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzek11500    0

Claas Axos 330CX dobra cena to 155tyś netto ! I w tej cenie można kupić !

a móglbyś powiedzieć gdzie slyszales taka oferte bądz u jakiego dilera kupiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Jak pojedziesz z faktycznym zamiarem kupna to zapewne u każdego dilera tę cenę wynegocjujesz . Cena jest określana indywidualne dla każdego klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzek    0

mam nadzieje że zejdą trochę więcej niż mówisz bo nie tylko ciągnik w zamiarach jest.a.a. ale co i jak napisze po fakcie i podam cenę jaką udało się wynegocjować:P pozadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Kolego andrzej2257 czy zdajesz sobie sprawę obniżyć cenę o 30.000 tys zł brutto. Raczej nie jest realne. Chociaż jak Ty pewnie kupowałeś swój ciągnik to taki rabat dostałeś tylko z jakiej ceny wyjściowej. Spotkałem się że podniesiono cenę o 50 tys rabat 30 tys i jesteś szczęśliwy ale rabat dostałem kwestia jak się to odbiera dla mnie to jest mało poważne.

lepiej cena realna i rabat na poziomie 8-10 tys zł to uważam za sensowne ale w handlu jak to w handlu każdy sposób dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Wszystkim rozumy pozjadałeś królu :P a niech ci bedzie ale ja taką zniżkę miałem dokładnie 25 000. cena bez negocjacji mojego fendtdziaka w bogatej wersji 80 000 mniej wiięcej euro.Jak chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Kolego andrzej2257 ja spokojnie wyrażam opinie a Ty mi tutaj z rozumami wyjeżdżasz. Coś chyba mało elegancko z Twojej strony takie zachowanie kolego.

Wiem ile kosztuje Fendt i nie musisz nam udowadniać jaki to bogaty jesteś że sobie kupiłeś i jakie to pieniądze wydałeś a i jaki to Ty negocjator jesteś że ho ho. Uważam tylko że taki rabat przy takim ciągniku jak AXOS i jego cenie jest mało realny. To moja opinia możesz się z nią zgadzać lub nie tylko proszę zachowuj się normalnie a nie jak dzieciak no chyba że Twój wiek usprawiedliwia takie zachowanie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur4    0

Witam,

 

Mam Claasa Ariona i poszukuję fachmana/majstra/serwisanta od elektroniki w której mocno trzeba pogrzebać. Jeśli któryś z kolegów ma namiar na takiego Pana to bardzo proszę o kontakt na PW. Póki co nie chcę wołać serwisu firmowego bo za sam przyjazd, założenie firmowych wdzianek zażądają 3500 netto.

 

Poszukuję też instrukcji do Ariona - mogą być fotki poszczególnych stron.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S.

Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1
Napisano (edytowany)

zna morze ktos aktualną cene axosa 310 w cl i cx ?

Edytowano przez wasilewn2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

A mów co chcesz ja kupiłem taki ciągnik żeby jeżdzić a nie po to aby co jakiś czas siedzieć w servisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Aktualnej niestety nie znam ale jak pytałem miesiąc temu to za axosa 320 powiedzieli mi coś około 135netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

gdzie jest produkowany Axos?? Korbanków nie ma co słuchać bo wiadomo ze teraz "MF lepszy" a jak juz sprzedadzą to tylko czekaja zeby sie popsuł bo wtedy idzie duzą kase zarobić, o jakiej bezinteresownej pomocy nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Axos jest produkowany w Le Mans we Francji

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi błąd 337 wtedy ciągnik przestaje jechać i tylko na niektórych biegach 
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z ładowarką clas scorpion cały czas piszczy i święci czujnik przeciążenia i nie można wysunąć teleskopu 
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ciągniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Więc tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i gaśnie, pokazuje się błąd 414. Wykręcałem moduł silnika i z powrotem wkręciłem, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow błędów i nie wiem od czego sa. Może ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokrętło jest ustawione na zimne powietrze cały czas dmucha ciepłe, linka jest sprawna , mechanizm do którego jest podłączona linka tez się przekręca, czy ktoś wie co może być tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj