Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Axos

473 odpowiedzi na ten temat

#441 Share suchy1984

suchy1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 grudzień 2014 - 18:03

Claas Axos Witam ponownie tak jak mówiłem dalej pompę od axosa330cx do przestawienia nie ten ciągnik wchodzi teraz na obroty doza poprawa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Axos Dzisiaj, 07:45
  •  

#442 Share stefan30

stefan30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 19:35

Claas Axos

suchy1984 pochwal sie gdzie i w jaki sposob poprawiles axosa. Bo ja u siebie w okolicy wszystkie serwisy pomp objezdzilem i nikt nic nie jest w stanie pomoc i ile kosztowala cie ta zmiana.

#443 Share suchy1984

suchy1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 22:13

Claas Axos Stefan30 hej słuchaj pompę wyciagal mi serwisant od korbanka 50zl na godzinę bral czyli wziol 350zl wyciagniecie i zamontowanie plus dojazd . Pompę dawalem do Świebodzina 490zl za przestawienie wzięli 5 godzin ja gościu ustawial. Czyli z moim paliwem i dojazdem na gotowo wyszlo ok 1000zl ale warto bylo.kolega przestawial 2 lata temu i wszystko gra mówi ze mniej pali i teraz jest żwawy i potwierdzam to osobiście
Co prawda podobno nie wiem dokladnie bo na chamowni by trzeba było sprawdzić ale teraz ma niby ok 110koni ma teraz a jest to 330cx a ma 90k

#444 Share stefan30

stefan30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 20:28

Claas Axos

Suchy1984, to rzeczywiście skoro mówisz że aż taka róznica to się opłaca. Czyli pompe na rozrzadzie nic sie nie przestawia kwestia tylko wyciagnac i tak samo wlozyc. A caly zabieg dotyczy ustawienia samej pompy, wiesz moze dokladniej co miales ustawiane w niej . Bo wiesz chodzi mi o co dokladnie mam sie pytac w serwisach pomp. A w tym zakladzie w Świebodzinie chodzilo ci o Bosch Service Trzebniak, to znaja ten temat tych ciagnikow co trzeba zrobic pytam sie bo bym im wyslal kurierem pompe, ode mnie to za daleko zeby jechac bo jestem z warminsko mazurskiego. Wielkie Dzieki za pomoc.

#445 Share suchy1984

suchy1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 00:32

Claas Axos Stefan30 no dokladnie tam do trzebiniak mozesz wyslac bez problemu kolega tak robił tylko paczke ubezpiecz sobie na 10000 tys wrazie wu bo wiesz jak jest z kurierka. No i jak masz jakiego mechaniora żeby wyciagnol i wlozyl pewnego to dzialaj . A ja mówiłem żeby mi zwiększyli moc i żeby mniej palil oni juz będą wiedzieć jak to zrobić . Ale warto warto jest różnica niesamowita
Wiesz co a z wyciągnięciem to nie wiem jak to dokladnie bylo czy cos nie blokowal . Bo napewno pompa po robocie jest zablokowana

#446 Share stefan30

stefan30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 14:17

Claas Axos

Suchy1984 to az taka wielka roznica. Ja swoim to z przyczepa tandemem 7 ton pusta na asfalcie byle jaka gorka on spadal z obrotow jak wieksza to bez redukcji sie nie obeszlo a z zaladowana to szkoda gadac. A widziales jak wyciagal  pompe to przodu chlodnice i pokrywe rozrzadu nie ruszal. A czekales jak gwarancja ci minela. Ja to mialem rozne pomysly najpierw chcialem wymienic go na ariona ale duzo doplaty chcieli. Teraz ostatnio szukalem informacji na temat zmiany walka rozrzadu albo wymiany silnika zeby pozbyc sie tej recylkulacji ktora niby jest powodem mulowatosci i wysokiego spalania tego ciagnika. Ale teraz sproboje twojego sposobu najprostszy i najtanszy. Slyszalem o nim wczesniej tylko bodajze serwisant na pierwszym przegladzie cos wspominal mi ze niby wyzsza temperature podczas pracy bedzie uzyskiwac i bedzie wydmuchiwac uszczelki pod glowica znaczy podatne na przegrzanie beda 

#447 Share suchy1984

suchy1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 21:51

Claas Axos

Stefan30 słuchaj jesli o przegzanie silnika to osobiście teraz nic nie powiem jak będę robił w polu to sie okresle ale mysle ze jak sie będzie jeździć z Glowa to wszystko będzie ok. Zreszta kolega jeździ juz przeszlo 2 lata i chwali sobie te przestawienie.jesli chodzi to robiłem to po gwaranci minela mi w październiku. chlodnicy nie wyciagal ale plyn spuszczal bo pokrywe ta od czoła cala odkrecal od razadu chyba ona jest musial ja odkręcić przyjrzyj sie jak pompa jest zamontowana .

#448 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 10 styczeń 2015 - 18:28

Claas Axos

Witajcie

Sprawa jest dość pilna. Wiecie ile kosztuje na dzień dzisiejszy Axos 340CX?. Chodzi mi tu o cenę podczas promocji noworocznej.

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#449 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 10 styczeń 2015 - 21:57

Claas Axos

axos 340 CX 158 netto

axos 320 CX 143 netto

#450 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 11 styczeń 2015 - 12:46

Claas Axos

Mam następne ważne pytanie

Chodzi tym razem o finansowanie zakupu ( kredytowanie od firmy). Jak oceniacie finansowanie, czy są jakieś chacyzki i wgl wsyzstko co wiecie, bo dla mnie to jest ważne. :)

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 18:11

Claas Axos

zawsze idzie przez jakiś bank, kredyt jak kredyt, jak masz niskie oprocentowanie, to mniejszy rabat na zakupie. Czasem dużo się traci jak ci narzucą AC w konkretnej firmie może być większe nawet o 100% niż u konkurencji.

#452 Share mariusz7406

mariusz7406

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 14:31

Claas Axos Do suchy84. Witam jestem nowy na forum posiadam claas axos 330cx i mam z nim takie same problemy jak większość urzytkowników, dużo dymu mało mocy.Mam pośbę o kontakt tel lub meil chodzi mi o tego pompiarza ze Świebodzina.Gwarancja kończy mi sie za miesiąc i zastanawiam sie czy taz wysłać im tą pompę mój email :
dabrowski7406@gmail.com lub tel 607924582

#453 Share 1990marcin19

1990marcin19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 luty 2015 - 18:57

Claas Axos

Witam wszystkich. Koledzy mam ten sam problem z axosem co wszyscy. Był bym wdzięczny za jakiś namiar do kogoś  kto mógł by mi to wyciągnąć i zrobić. Jestem z wielkopolskiego. Piszcie na maila marcin11741@wp.pl

#454 Share mariusz7406

mariusz7406

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 luty 2015 - 19:53

Claas Axos Dzisiaj odkręciłem tłumnik ten pod maską odpaliłem silnik i ku mojemu zdziwieniu ciągnik "przemówił" prawdopodobnie coś blokowało turbinę teraz wchodzi na obroty i fajnie sie zbiera nawet na 5 biegu i pod górke , z tym że bez obciążenia. Tłumnik założyłem zpowrotem i nic sie nie zmieniło jest ok. Jak sprawdzę z obciążeniem to napisze

#455 Share mariusz7406

mariusz7406

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 luty 2015 - 14:22

Claas Axos Sprawdziłem pod obciążeniem może jest trochę lepiej ale d....py nie urywa.

#456 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 08:15

Claas Axos

Witam ,czy ktoś robił sam kalibrację szkrzyni ? Proszę o pomoc mam rozpiskę ale mi nie wychodzi .

#457 Share rolnikzlaudy

rolnikzlaudy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 13 lipiec 2015 - 10:06

Claas Axos ludzie czy wy nie rozumiecie że silnika perkinsa osiaga moc już przy 1600 ob a jak wiecej dasz to sie odbija na silniku i zużyciu paliwa!!

#458 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 lipiec 2015 - 10:14

Claas Axos

Nie moc, a moment :P

#459 Share Blacku

Blacku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 21:25

Claas Axos

Witam, posiadam Axosa i pracuje bez zarzutów. Mam tylko jeden problem z nim, podczas jazdy nocą, światła pozycyjne odbijają się od bocznych szyb i praktycznie nic przez nie nie widać. Czy zna ktoś jakiś sposób aby coś zrobić z tymi lampami?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share matik123

matik123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 08:11

Claas Axos

wyjąć żarówki i po problemie, ja tak zrobiłem :)