Skocz do zawartości

Zdjęcie

ursus 912 , wspomaganie nie działa

82 odpowiedzi na ten temat

#81 Share zax1hr

zax1hr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:16

Dzisiaj rozmawiałem z innym mechanikiem co również montował takie cuda i potwierdził że gdyby był ten zawór zaoszczędził bym awarii pompy i mówił że powinno tam być w granicach 120atm. z resztą w sklepie z hydrauliką siłową dla przemysłu pytałem się o taki zawór i są one regulowane tylko trzeba kupić pod pompę (ilość litrów/min).

Na obecną chwilę muszę kupić pompę a potem dalej będę myślał i ewentualnie pytał co dalej. A przy okazji: pompa ma wydajność 16l/min?

Dziękuję Ci XMK13 za dotychczasową pomoc.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ursus 912 , wspomaganie nie działa Dzisiaj, 15:59
  •  

#82 Share ursus1991

ursus1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, muzyka, motoryzacja

Napisany 23 luty 2016 - 19:00

A mógłby mi ktoś napisać do jakiego poziomu ( pół zbiorniczka czy więcej) powinien być zalany  zbiorniczek płynu do wspomagania w ursus c-385. Nie mam tam żadnej miarki z minimum i maximum, a  oleju mam ok połowy zbiorniczka. Mam taki problem, że jak odpale ciągnik to przez kilka minut, praktycznie nie da rady ruszyć kierownicą, a po kilku minutach próby kręcenia mechanizm normalnie zaczyna działać.  Jak zgaszę traktor na chwilę to po odpaleniu jest normalnie, ale jak postoi z 20 minut to po odpaleniu problem wraca. Dodam, że mam zbiornik starego typu czyli ten większy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#83 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 13 kwiecień 2016 - 05:37

ursus 912 , wspomaganie nie działa no to dolej, zobaczysz czy bedzie poprawa, na zbiorniku nie ma miary (takiej wytłoczonej) ?