Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niestety technikum samochodowe

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 19:45

Niestety technikum samochodowe Witam was chce sie wam zwierzyć wam z mojej sprawy jak każdy, który teraz wybiera sie do wymarzonego technikum i ja też od wczoraj miałem jak wy wszyscy co się jeszcze uczą do technikum mechanizacji rolnictwa, ale cóż za mało osób było na ten kierunek. Wcześniej powiedziano mi i kolegom, że będą złączone klasy i cóż część z drugiego kierunku przepisała się na inny kierunek i dyrektor szkoły przypisał nas do klasy technikum samochodowe. Sam byłem zrozpaczony tą decyzją, bo szukałem w innych technikach tego kierunku do ką miałem zapewniony transport, ale nie było. Teraz co mi jedyne zostało to uczyć się w tym technikum o takim kierunku i po skończeniu zapisać się do szkoły rolniczej (zaocznie) na 2 lata.Czy spotkała was taka sytuacja???
Green power ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niestety technikum samochodowe Dzisiaj, 04:02
  •  

#2 Share damianTDD

damianTDD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:sprzęt rolniczy

Napisany 25 listopad 2008 - 21:57

Niestety technikum samochodowe niestety tez miałem taki dylemat wczesniej w szkole roniczej byl taki kierunek jak machanizacja rolnictaw jednak ok 3 lat temu szkola przeształcila sie w szkole przyrodnicze i poszłem do technikum samochodowego na kierunek technik pojazdów samochodowych ale teraz nie żałuje decyzji po technikum pojde na zaoczne i dwa zawody w kieszeni POZDRAWIAM

#3 Share stachles

stachles

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 17:43

Niestety technikum samochodowe o kurcze jak by mi tak zrobili to bym ich chyba powybijał ;) no ale nic ja też w tym roku jak szukałem technikum to chciałem iść na technika mechanizacji rolnictwa no ale jak pech to na całego okazało się że w mojejokolicy jest tylko jedno technikum z takim profilem i to niedość że bardzo zły dojazd to i jeszcze poźiom poraszka . Więc poszedłem do technikum samochodowego i jak narazie git i nie żałuje tej decyzji bo papierek z zawodem zawsze się przyda a ja to i tak mam zamiar albo załapać się gdzieś jako kierowca ( ciągnika , kombajnu ) albo gospodażyć z ojcem , chyba że by mi jeszcze coś po drodze do głowy strzeliło i poszedł bym na studia na SGGW na kierunek mechanizacji rolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 17:50

Niestety technikum samochodowe mam ten sam problem poszedłem do technikum na mechanika samochodowego a teraz tego żałuję i teraz tylko chodzę tak aby skończyc je i idę do zaocznego technikum rolniczego tylko tam trzeba mieć wykształcenie średnie więc to technikum muszę skończyć

Edytowany przez tommy66692, 26 listopad 2008 - 17:54.
żałuję a nie żałóję

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#5 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 17:51

Niestety technikum samochodowe A ja na Twoim miejscu kolego @farmerak nie narzekał bym tak bo ja widzę w tym kilka plusów ;) Skończysz to technikum i będziesz umiał sobie sam wszystko naładować w maszynach i sam będziesz mógł otworzyć warsztat i prowadzić gospodarstwo.

Wiem że technikum mechanizacji rolnictwa było by jeszcze lepsze ale skoro nie ma to trudno-szkoła jak każda inna we wszystkich trzeba chodzić na lekcje i "coś" tam się uczyć :)
Są różne kursy dla rolnikow wiec nie ma co płakać tylko chodzić i jakoś to będzie.

#6 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 26 listopad 2008 - 17:56

Niestety technikum samochodowe Sam chodzwe to zasadniczej szkoły zawodowej a kierunek to mechanik pojazdów samochodowych też chciałem iść to TR ale pujde zaocznie i 2 zawody skończe.

#7 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 17:51

Niestety technikum samochodowe Ja osobiście teraz się uczę pierwszy rok w Technikum samochodowym, na profilu Technik pojazdów Samochodowych i też chciałem do szkoły rolniczej, ale niestety nie miałem bardzo perspektyw na przyszłość... Chociaż na samochodach nie bardzo się znam to zamierzam skończyć tą szkołę i pójść na studia rolnicze zaocznie i tak jak większość osób mieć 2 zawody w kieszeni.
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#8 Share Tobiasz912

Tobiasz912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 20:08

Niestety technikum samochodowe Ja też chodzę do technikum, o profilu Technik Pojazdów Samochodowych i nie narzekam. ;) Przynajmniej ta praca zawsze będzie, bo samochodów ciągle przybywa i zawsze się będą psuły. Tak moi nauczyciele mi mówią :)
Praca rolnika godna jest szacunku !!!

#9 Share stachles

stachles

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 20:35

Niestety technikum samochodowe podejście identyczne jak mojego taty ja poszedłem do technikum samochodowego ale nie zamierzam przynajmniej narazie pracować w tym zawodzie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:21

Niestety technikum samochodowe Później mi tak powiedzieli, że mogę iść po technikum na 2 letnia rolnicza zaocznie to już bylem zadowolony. Nawet rodzice mi tak powiedzieli , że lepiej mieć 2 , skończysz technikum samochodowe zrobisz dyplom, a potem na 2 letnia rolnicza i też technika rolnika zrobisz i czlowiek po fachu będziesz :)
Green power ;]

#11 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:25

Niestety technikum samochodowe ja chcialem isc do technikum agrobiznesu ale niestey sila wyzsza (ojciec ) dal mi do zrozumienia ze mam dwie szkoły do wyboru technikum geodezyjne i lesne to wybralem to drugie ...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#12 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:30

Niestety technikum samochodowe No ja poszedłem do LO ale żałuje-teraz nawet nie brał bym pod uwagę ogolniaka, wybierałbym pomiędzy Technikum Rolniczym/Agrobiznesu a Technikum Elektrycznym :)

#13 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:52

Niestety technikum samochodowe to sie przenies lepiej teraz bo potem juz nie da rady bo nie nadrobisz z zawodowych ...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#14 Share men0410

men0410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 18:44

Niestety technikum samochodowe Można po techniukum samochodowym iść na jakieś studia rolnicze?
Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

#15 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 16:11

Niestety technikum samochodowe Jeśli zdasz maturę to możesz iść. Jeśli nie zdasz to pozostaje szkoła policealna(studium).

#16 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 20 styczeń 2012 - 22:09

Niestety technikum samochodowe Od nowego roku nie będzie już szkół policealnych :P
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

#17 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 22:23

Niestety technikum samochodowe Skąd masz takie informacje? Co niby ma je zastąpić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 17:14

Niestety technikum samochodowe Odświeżam temat, bo mam podobny problem zn w okolicy nie ma nic rolniczego i wolałem iść do mechanicznego bo zawsze ta wiedza się jakoś przyda no ale chciałbym dostawać dotacje i dopłaty no ale do tego jest wymagane rolnicze średnie wykształcenie, no więc będę musiał robić od nowa 4 lata technikum? A jeśli u mnie w okolicy nie ma to co? Zawodówka czy jak bo nie jestem pewien informacji z neta.