Zaloguj się, aby obserwować  
ZETOR0000

Rorzutnik do Zetora 7745

Polecane posty

ZETOR0000    0

Mam dylemat i nie wiem jaki rozrzutnik obornika wybrać do Zetora 7745 mam do wydania maks 70 tys brutto co polecacie drodzy użytkownicy i chciałbym abyście dawali linki do rozrzutników i ma to być nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOR0000    0

Fajny ten rozrzutnik i dla mnie najbardziej pasuje ze wszystkich, które do tej pory ujrzałem bo nadaje się do transporu kuku. Może ktoś poda jeszcze inne propozycje takich rozrzutników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

czyli jak zwykle ,he he miał kupić gumioki wrócił w kapocie,A fundusze mniejsze co ,zdecydowałeś się na coś (firma)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

coza człowiek

nie można skakać z kwiatka na kwiatek

trzeba po pierwsze spojrzeć na to ile dana maszyna będzie eksploatowana i czy jest to opłacalne

przecież nie kupię nową ANNĘ bo mam jakieś 2 ha pyrów, tylko używaną, jeśli bym miał ze 20ha pyr to już nową bym kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj