Zaloguj się, aby obserwować  
pati

Brak słów

Polecane posty

pati    12

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...i.html?skad=rss

 

Może nic więcej pisać nie będę. ;) Ale chłopu co się wypadek stanie to wysrają, za przeproszeniem "odszkodowanie".


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Jak czytam takie rzeczy to myślę sobie, że jeszcze trochę cierpliwości musimy okazac, jeszcze trochę......... lekarze potrafią przeszczepic już serce, może niedługo będą mogli przeszczepic mózg, takim pazernym tempakom wydającym cudze pieniądze, ciężko zarobione cudze pieniądze!


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

a to Polska właśnie...ŻENADA!!!


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Najlepsze są jak zwykle komentarze-gdyby tak przypomnieć tym głupawym komentującym jak wyglądał przekrój polskiego społeczeństwa przed 2 Wojną Światową (jaki odsetek mieszkał na wsi) to może to uświadomiłoby to tym "mieszczanom z dziada ;) pradziada" (w drugim pokoleniu co najwyżej) skąd ich korzenie i co tak fachowo opluwają .

Flaki się przewracają jak to czytam-skąd tyle nienawiści i przekonania że nam tu na wsi tak się wspaniale powodzi ?

PS.Połowę życia spędziłem w mieście-tak że znam sytuację tu i tu -i nikt mi nie wmówi że w mieście też muszę każdego dnia wstawać z samego rana-365 dni w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
Ale chłopu co się wypadek stanie to wysrają, za przeproszeniem "odszkodowanie".

takie odszkodowanie jaka składka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To jest nasza kochana Polska czyli Jeden Wielki Burde,l Luz Blus co kto woli


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

z komentarzem wstrzymam się do wyjaśnienia wszystkich okoliczności,

pamiętacie jak kilka miesięcy temu zarzucono ministrowi obrony że lata za pieniądze podatników a kosztuje to kilkadziesiąt tysięcy złotych na tydzień, po kilku dniach stwierdzono że piloci tak czy owak muszą wylatać godziny w samolocie a po co mają latać pustym samolotem

poza tym gdy ktoś słyszał w jaki sposób przygotowuje się przetargi to wie że na niektóre rzeczy koszt przygotowania przetargu jest wyższy niż możliwość uzyskania z niego profitów (choć nie wiadomo czy wogóle by je uzyskano) nie mówiąc już o czasie który zabiera, a firmy które nie wygrałyby przetargu mogą złożyć odwołanie i rozstrzygnięcie znów odwlekło by się w czasie, przyszedł by koniec wakacji a dzieciaki cały czas w domach. Jeśli dobrze się orientuję to chętnych na wakacyjne kolonie z KRUS jest sporo a jadą ci z naprawdę biednych rodzin (nie będę pisał o wyjątkach).

System ten funkcjonuje już jakiś czas a 14 mln złotych wobec 15 mld którymi ponoć dysponuje KRUS to 1 promil. w dodatku zastrzeżenia są do 110 tys złotych, jeśli się nie mylę, więc wydaje mi się że ie jest tak źle. Swoją drogą jestem ciekaw czy jest to wynik kontroli za ostatni rok cz np 10lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj