Skocz do zawartości

Mtz, Belarus AVTO

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 wrzesień 2008 - 21:20

Mtz, Belarus AVTO Witam kolegow zalozylem ten temat z powodu planu kupna Belarusa AVTo tylko probowalem dowiedziec sie czy sa gdzies jakies informacje i opinie od uzytkownikow w internecie itp. ale ich nie ma:) (Ja bynajmniej nie znalazlem) Jesli macie jakies info. doswaidczenia i opinie lub tym podobne to piszcie o nich tutaj:) Z Gory dzieki i pozdrawiam:) damian9:)

ttp://www.allegro.pl/item427529141_belarus.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mtz, Belarus AVTO Dzisiaj, 01:34
  •  

#2 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 06:31

Mtz, Belarus AVTO Ale po co dwa identyczne tematy?

http://www.agrofoto....VTO-t12479.html

#3 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 13:27

Mtz, Belarus AVTO Już usunięty ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 wrzesień 2008 - 19:42

Mtz, Belarus AVTO Sory koeldzy ale myszka przez przypadek nacisnolem dwa razy i zalozylo dwa:P

#5 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 19:44

Mtz, Belarus AVTO AVTO to taka nazwa eksportowa .Ale mniejsza o to cena mnie się zdaje że duża za duża ciągnik ma ze 30 lat(małakabina starego typu z siedzeniem nisko i pewnie bez osłon w środku co?) na alegro za 5 więcej masz z 10 lat młodszego z przednim napędem lub 15 lat młodszego bez przedniego i z dużą kabiną a i z 20 km więcej

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 wrzesień 2008 - 22:32

Mtz, Belarus AVTO Ja jego podalem tylko jako przyklad modelow AVTO Juz go ogladalem kupa zlomu!!! szmaciany dach itp.

#7 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 05 wrzesień 2008 - 14:43

Mtz, Belarus AVTO Ostatnio jak byłem w fino pomyślałem żeby póść sobie na maszyny. Obczajałem nowego belarusa. Złom- nigdy nie wiedziłem czegoś takiego. Tylne koła wbite na klin, a najlepszy jest przedni napęd. Spod dekielków już ciekł olej. NIewidziało to jeszcze pola a już cieknie. Z moich obserwacji to złom. Wolałbym kupić jakąś 10 letnią używke co dłużej pochodzi np. MF czy fendt.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 08 wrzesień 2008 - 18:45

Mtz, Belarus AVTO tak 10 letniego.... i 10000 mth na liczniku powodzenia!

#9 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 08 wrzesień 2008 - 20:08

Mtz, Belarus AVTO A czego zakładasz że musi mieć 10 tyś. mth? Nie każdy ciągnik musi mieć tyle i pogódź się z tym że sa lepsze ciągniki od belarusa. Prosty przykład 2 lata temu pojechałem do niemiec po ciągnik. KUpiłem 18 letniego DF dx 92 z turbinką z przebiegiem 2500 tyś., obecnie ma 4500 tyś. i sprawuje się idealnie. Stan idealny, nówka. Dałem niecałe 55 tyś., tak drogo bo stan nówka i ma ładowacz scan lift, do tego krokodyl, łyżka, widły, paleciak, przedni TUZ, klima po prostu full wypas. Jestem z niego bardzo zadowolony. Porównać nowego fendta 80 KM, który kosztuje już pewnie około 180 tyś. jak nie więcej, nie orientuje się i porównać do niego belarusa też 80KM, co kosztuje załóżmy 85 tyś, niewiem tak dokładnie. Jest różnica. Jakby belarus był taki jak fendt to fendta by nikt nie kupował, a jest inaczej. Coś za coś. Za coś dobrego trzeba dać. Cihu niezgodzisz się ze mną?

#10 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 08 wrzesień 2008 - 21:02

Mtz, Belarus AVTO VWPASSATB6 rzeczywiście nie ma co ich porównywać bo to inne klasy ale przede wszystkim komfortu ,niezawodność podobna ,co do kół na klin to nawet johny mają ,a 10 letniego ciągnika z mniejszym przebiegiem jak 10000 mth nie spotkasz ,ich nie stać na takie maszyny które stoją ,one muszą odrobić się

#11 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 09 wrzesień 2008 - 16:23

Mtz, Belarus AVTO Każdy ciągnik bez wyjątków jest do wykonywania ciężkich prac. Ale są ciągniki 20 letnie z przebiegiem mniejszym niż 10 tyś mth. tylo trzeba dobrze posukać i dobrze dać. Np. mój DF jest idealnym przykładem i do belarusa niema co porównywać. 18 letnik ciągnik a ma już klime ;) .

#12 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 09 wrzesień 2008 - 18:25

Mtz, Belarus AVTO A ja się pewnie powtarzam ale jak się niema co się lubi to się lubi co sie ma! Kogo stać na Fenda to ma Fenda a jak kogoś niestac to ma Bialorusa. Ja ma MTZ 82 i nienarzekam rocznik 94 pszebieg 2900 mth. Najpowarzniejsza awaria to wymiana łorzyska spszegła w tym roku na wiosne a tak to nic poza kilkoma oringami i zimeringami tyle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 09 wrzesień 2008 - 19:22

Mtz, Belarus AVTO VWPASSATB6 nie patrz na dodatki w tamtych czsach w Polsce jak ktos miał nawet zuzytą 330 lub 360 nawet z SKR to był szczęśliwy ,a mtz czy zetor to niewim kogo całował ze szczęścia po nogach (za taki ciągnik) Zdodzę się że 20 letni ciągnik będzie miał mniej niż 10000 mth ale 10 letni musi mieć więcej . Ile za niego dałeś ,długo go masz ? U nas w okolicy nie ma takiego co by nie dołożył ,sąsiad MF 3080 +TUr (to trochę tłumaczy ) wiem że kupił koła do porzedniego mostu 2000zł +spręgło prawie 1000 (tarcza 700) i podobno coś jeszcze,warszawiak z wioski MF 3080 siadła pompa paliwa teraz, z drugiej wioski case koło 100 km siadła skrzynia parę tyś dolożył, ok 30 letni john deer siadły łożyska ,młodszy brat pękła satelita (ale wina operatora jeździł na blokadzie) no i DF lekko powyżej 100 km siadły łożyska ,wszystkie komfortowe ciągniki mają ok 20 lat ,no i mój też 21 lat mtz siadła nakrętka koła ataku i łożyska 2 ,1000zł (nowy wałek , wszystkie łożyska i olej) .Tagże wiesz jakoś mtz jest w czołówce z johnem i deutzem (tylko łożyska siadają) Jakby kto to przeczytał to życzę mało kosztownych i częstych napraw bo i tak będą w tym wieku/przebiegu spotykane

Dodaj odpowiedź