Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa John Deere jaki olej

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 06:42

prasa John Deere jaki olej Czy ktoś z was dolewał oleju innego nisz jest w zbiorniczku? czy się nie zważy po dolaniu?olej jest potrzebny do wiązania żeby prowadnica chodziła. ja myślę dolać takiego do skrzyń automatycznych (czerwony)taki tam jest czerwony, jakiej marki to niewiem, a spuszczać go nie chce bo i tak wszystko nie wyleci i czy można go wlać na max do zbiorniczka ? Proszę jeśli ktoś dolewał nie wiedząc tez jaki ma wlany to niech napisze Pozdrawiam.Ta Prasa to John Deere 545

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa John Deere jaki olej Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 11:11

prasa John Deere jaki olej Ja lałem do owijania sznurka , tylko nie wiem jaki , bo tata kupował , a ja lałem po sam dekiel , i idzie .

#3 Share Hiszpan321

Hiszpan321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 12:37

prasa John Deere jaki olej Ja mam prase JD 550 i leje do zbiorniczka boxol 26 . Podobno można też lać hydrol. Prasa na tym oleju chodzi bez zarzutów
;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#4 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 21:19

prasa John Deere jaki olej koledzy a dolewaliście olej inny niż był w zbiorniczku ?czy ten sam olej? ja myślę dolać takiego do skrzyń automatycznych chyba się nie zważy ?jak on się nazywa to nie pamiętam . popytam się tez o boxol .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 04 wrzesień 2008 - 07:09

prasa John Deere jaki olej Olej dolałem i chodzi tak samo Prowadnica i tak nie chce dojść do końca brakuje 1cm ,2cm żeby ucięło sznurek muszę ręcznie pociągać gilotynę .Moze siłownik śrubę wkręcić trochę siłownik się skróci może to? wkręcał może już ktoś z was? da to coś?

#6 Share fento

fento

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 04 wrzesień 2008 - 20:41

prasa John Deere jaki olej Siłownik popycha ramie od sznurka przez takie półtryby. Może masz przestawione o jeden ząbek i dlatego nie docina. Znajomy w 550 też miał problem z tym ramieniem i miał przestawione na tych ząbkach.

#7 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 04 wrzesień 2008 - 21:21

prasa John Deere jaki olej w czesniej było dobrze po jakimś czasie nie chce ucinać .A czy przestawiło się na trybach to chyba raczej nie bo ramie chodzi wolno to raczej nie mogło przeskoczyć niema tam takich dużych obrotów tak żeby przestawiło się o ząbek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share fento

fento

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 05 wrzesień 2008 - 20:35

prasa John Deere jaki olej Ja na Twoim miejscu spróbowałbym przestawić ramie o ząbek w tą strone żeby docinało sznurek i zobaczyć co będzie.Tylko delikatnie i powoli żeby nie powyginać tego druta od noża.