Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn zbożowy Vektor

97 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Luk3n

Luk3n

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 luty 2009 - 23:37

Kombajn zbożowy Vektor Ale jak z ta babką wczoraj gadałem to powiedziała że ktoś tam go kupił chyba w tamtym roku i strasznie chwalił że nawet NH gorzej czysci zboze :) ale ile w tym prawdy to nie mam pojecia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn zbożowy Vektor Dzisiaj, 09:16
  •  

#22 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 19 luty 2009 - 11:19

Kombajn zbożowy Vektor Pasowalo by ktos znal Ukrainski bo na Ukrainie sa chyba tego typu maszyny :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#23 Share Agriculture

Agriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:- mechanizacja rolnictwa
    - sprzęt ciężki
    - motoryzacja
    - technologia

Napisany 25 marzec 2009 - 21:04

Kombajn zbożowy Vektor Tutaj też jest mała wzmianka o tych kombajnach. Niestety jest tam kilka niezgodności.
http://www.samochody...ic.php?p=219392
Człowiek z pasją

#24 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 18:34

Kombajn zbożowy Vektor Nie rozumie niektórych ludzi, od razu mówią że złom a nawet go nie widzieli. Być może będzie to jakiś dobry kombajn. Tani jest to fakt ale nie zawsze jakość idzie na równi z ceną. Ta regóła sie nie sprawdza do wszysktiego
Mój Wladimirec podbija świat

#25 Share Emilio

Emilio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 maj 2009 - 17:55

Kombajn zbożowy Vektor http://aleks12.wrzut...D/pronar_vector

http://aleks12.wrzut...LcHYAj/mov00015

chyba ktoś już kupił vektora , słaba jakość ale filmiki są :P

#26 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 25 maj 2009 - 18:32

Kombajn zbożowy Vektor Podobno 15% podzespołów pochodzi od Bizona.

===100 post===
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#27 Share K1ROVEZ

K1ROVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 25 maj 2009 - 19:54

Kombajn zbożowy Vektor Te 15% to pewnie niektóre pasy i łożyska, bo radzieckie kombajny to raczej z Bizonami mają niewiele wspólnego, jeśli nie nic.
Wektor to raczej po prostu kolejna ewolucja któregoś DON-a, bo właśnie z tej fabryki on pochodzi.
good God damn and other such phrases...

#28 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 20:53

Kombajn zbożowy Vektor Podaje dane techniczne kombajnów marki ROSTSELMASH
Vector 410 _______________________________ Acros 530
- szerokość hederu: od 5,0 m do 8,6m_________6,0m - 9,0m
- szerokośc bębna młucącego: 1180 mm_______ 1484mm
- średnica bębna młucącego: 800mm__________ 800mm
- kąt opadania klepiska: 130_________________ 130
- liczba wytrząsaczy: 4______________________ 5
- powierzchnia sit: 3,59______________________ 4,74
- pojemność zbiornika ziarna: 6000 litrów_______ 9000 litrów
- moc znamionowa silnika: 210 KM_____________ 250KM

#29 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 10:19

Kombajn zbożowy Vektor No i zaryzykował ktoś..??Widział ktoś taki w swojej okolicy..??Jakieś nowe informacje macie na jego temat...??
Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

#30 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 lipiec 2009 - 11:48

Kombajn zbożowy Vektor Wątpie aby ktoś ryzykował. No chyba że blisko Narwi by ktoś mieszkał i nie bał się wizyt serwisu a Pronar zgodził sie na odstępstwo od zakupu w razie ciągłych awarii.
Ciekaw jestem ile on kosztuje w macierzystej fabryce bo może opłaci się jedną sztukę sciągnąć (pronar przecież też musi zarobić i to nie mało na sprzedaży).
Co do jakości wschodnich sprzętów - władymirców u mnie jest dużo i jakoś ich właściciele nie narzekają a mają je ponad 20 lat, belarusów też jest trochę z lat 90-93, w przypadku pronarów narzekają na koszt serwisu ale poza tym to na nic poważnego. Charkowce i Kirowce też jeszcze jeździły i kilka dalej jeździ.
Jakość sprzętu w byłych państwach socjalistycznych nie jest przecież taka zła (ursus i zetor serii UR2 to taki złom?).
Owszem - komfort i kilka innych rzeczy ale to jest rekompensowane niską ceną tylko w przypadku Vektora jest ona faktycznie niższa niż zakupu porównywalnej maszyny zachodniej?
Ja wiem że sprzęt zachodni będzie lepszy tylko czy zawsze potrzebuje się najlepszego sprzętu?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 09:40

Kombajn zbożowy Vektor Znam jednego człowiekas ktory zaryzykował i kupił ta maszynke ma ja chyba 2 lata i zadnej powaznej awarii tylko jej nie serwisuje jak cos to sam naprawia ale z tego co mowił to jak narazie 1 pasek wymienił. Wiec niewiem dlaczego wszyscy sa anty bo produkowany na wscodzie mysle ze tam moze nawet lepsze rzeczy maja niz na zachoidzie bo nie sa nastawieni na masowke

#32 Share michalk5340

michalk5340

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 październik 2009 - 16:39

Kombajn zbożowy Vektor byłem na pokazie pronara na kturym był wektor i moge zapewnić że to szajs. Podczas pokazu wielokrotnie gasł i zapychało młockarnie, z trudnością ruszał młockarnie

#33 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:55

Kombajn zbożowy Vektor michalk5340@ a to tylko dlatego że operatorem był jakiś cieć który na codzień siedzi za biurkiem :)
Taka jest prawda... to samo na innych pokazach, np. na AgroShow jak są pokazy to widać jak męczą te maszyny...
A poza tym czemu twierdzisz że to szajs???

#34 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo tak ogólnie

Napisany 27 styczeń 2010 - 19:35

Kombajn zbożowy Vektor a ten wektor to nie pronar tylko jakiś ruski bo widziałem na takiej ruskiej stronie to był idntyczny i miał takie same parametry jak znajdę tą stronke to wam prześle

#35 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 17 luty 2010 - 14:20

Kombajn zbożowy Vektor Z tym kombajnem jest tak samo jak z Zefirem, Pronar tylko nalepki swoje nalepia, ale to wcale nie musi znaczyć ,że ten kombajn jest zły.

#36 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 10 marzec 2010 - 16:35

Kombajn zbożowy Vektor Pronar tylko montuje te kombajny w Polsce jak Pol-mot Fotony chińskie. Zły on może nie jest, ale jak zawsze można kupić NH lub JD blisko gdzieś to po co ryzykować... Poza tym może nie jeździ ten jeden z tych filmików w Polsce, bo np.: w Polsce jeżdżą STS-y i największe NH, mimo iż oficjalnie nie są sprzedawane. Mi się wydaje ze jakiś PGR albo spółdzielnia kupiła to, ale my o tym nie wiemy.

A tak swoją drogą- nie mówcie że ruskie kombajny są do D. Wujek mojego kolegi ze Lwowa ma Kołhoz, a w nim pewno DON-ów, Jenisiejów i Niv. Nie ma na co marudzić. No i w dodatku są różne wersje produkcyjne, np.: na pełnych gąsienicach. Bizon miał tylko półgąsienicowe i to w śladowej ilości. A tym czasem ruscy mieli już swoje BS-y i rotorowce....
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#37 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 16:23

Kombajn zbożowy Vektor Pol-mot fotonów w Polsce nie montuje, tylko przykręca kilka elementów międzyinnymi koła. Kiedyś widziałem Wektora na placu w Narwii, z wyglądu całkiem ok.

#38 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 11 marzec 2010 - 22:33

Kombajn zbożowy Vektor Witam. koledzy nie zapominajcie że rosjanie jako pierwsi byli w przestrzeni kosmicznej że ciągniki T 150K i K 700 konstrukcja z począdku lat 70-tych a nawet z końca 60-tych miały biegi przełączane pod obciążeniem (cztery zakresy) disiaj w zachodnich ciągnikach nazywa się to DYNASHYFT POWERSHYFT czy jak to zwał. dużym atutem jest to że mają stal bardzo wysokiej jakości czego nam akurat brakuje. jedynym mankamentem jest to wykonanie takie mało precyzyjne i kolory. wiadomo że świat barwny jest bardziej ciekawy. a cena maszyn nie wynika z jakości wykonania tylko z przelicznika walut.Pozdrawiam

#39 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 08:37

Kombajn zbożowy Vektor

Pronar tylko montuje te kombajny w Polsce jak Pol-mot Fotony chińskie. Zły on może nie jest, ale jak zawsze można kupić NH lub JD blisko gdzieś to po co ryzykować... Poza tym może nie jeździ ten jeden z tych filmików w Polsce, bo np.: w Polsce jeżdżą STS-y i największe NH, mimo iż oficjalnie nie są sprzedawane. Mi się wydaje ze jakiś PGR albo spółdzielnia kupiła to, ale my o tym nie wiemy.

A tak swoją drogą- nie mówcie że ruskie kombajny są do D. Wujek mojego kolegi ze Lwowa ma Kołhoz, a w nim pewno DON-ów, Jenisiejów i Niv. Nie ma na co marudzić. No i w dodatku są różne wersje produkcyjne, np.: na pełnych gąsienicach. Bizon miał tylko półgąsienicowe i to w śladowej ilości. A tym czasem ruscy mieli już swoje BS-y i rotorowce....

Nikt tych kombajnów w polsce nie montuje a Pronar je tylko sprowadza i jest głównym dilerem na Polske.Już 3 lata temu pierwszego sprzedali na podlasie w okolice siemiatycz.Co do ilości sprzedanych już w sztuk to niewiem ale napewno ktoś w pronarze takiej informacji może udzielić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:11

Kombajn zbożowy Vektor Zna ktoś aktualną cene tego kombajnu?

Dodaj odpowiedź