Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn zbożowy Vektor

97 odpowiedzi na ten temat

#41 Share KarolWisnia1992

KarolWisnia1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 11:46

Kombajn zbożowy Vektor http://www.agrotrade...kombajn_zbozowy

Znalazłem to dzisiaj...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn zbożowy Vektor Dzisiaj, 12:14
  •  

#42 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 23 czerwiec 2010 - 19:28

Kombajn zbożowy Vektor szczerze to nie poleciłbym tego kombajnu, sąsiad był w gospodarstwie, chyba na Lubelszczyźnie, posiadającym takowy sprzęt i operator strasznie na niego narzekał, nie wiem czy to tylko wadliwy egzemplarz czy wszystkie takie są
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 czerwiec 2010 - 20:28

Kombajn zbożowy Vektor To w Polsce ktoś taki kombajn kupił ??? ;) :) :)

#44 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 17:19

Kombajn zbożowy Vektor Hubert, ktoś ma takiego jako pierwszy egzeplarz za bugiem , za siemiatyczami i to juz od 5 lat.Trzeba by pogadac z servisantami z Pronara to oni naaapewno wiedzą gdzie i jak.Ponoc po pierwszym sezonie koleś był bardzo zadowolony, wkońcu kupił za mniej jak 300tyś kawał sprzętu.

#45 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 18:27

Kombajn zbożowy Vektor dajcie sobie spokoj z pronarem ja ja juz ponad miesiac czekam na czujnik stopu do traktora a pomyslcie co by bylo w zniwa jakby sie tak ociagali z naprawa .

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2010 - 21:21

Kombajn zbożowy Vektor @Farmermf przyznam ze nie wiedzialem o tym... moze mowisz o tym kolesiu ( wylecialo mi nazwisko) co ma 1000ha w 1000 kawałkach ??

#47 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 25 czerwiec 2010 - 12:57

Kombajn zbożowy Vektor jak się dowiem o dolegliwościach tamtego kombajnu o którym wcześniej pisałem to zdam wam sprawozdanie
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#48 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 25 czerwiec 2010 - 18:13

Kombajn zbożowy Vektor

@Farmermf przyznam ze nie wiedzialem o tym... moze mowisz o tym kolesiu ( wylecialo mi nazwisko) co ma 1000ha w 1000 kawałkach ??

Niepamientam komu go opchneli ale brat pracował przy dziale sprzedaży to mi mówił że koleś był zadowolony po pierwszym roku a potem toi może go spalił :) ale za 300tyś to ja bym go łyknoł nowego i bym niemarudził bo wydajność to on ma szaloną.A że jakieś niedociągnięcia ma to rekompensuje ceną choc na dzień dzisiejszy to ceny aktualnej nieznam.Jest okazja w szepietowie podpytać co starszych serwisantów z Pronara co i jak.

#49 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 25 czerwiec 2010 - 19:33

Kombajn zbożowy Vektor farmermf
niedociagniecia moga byc ???
a jak bedzie sie psul w czasie zniw to tez bys byl zadowolony bo tani jest . nie rozjumie takiego myslenia ja z pronarem nie chcem miec juz nic wspolnego po miesiacu dzisiaj dostalem czujnik stopu
a za taka kase to maz kilkuletniego jd lub claasa i z pewnoscia dluzej bedzie chodzil

#50 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 09 lipiec 2010 - 08:45

Kombajn zbożowy Vektor Wektor w teledysku
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Chegewara

Chegewara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 15:19

Kombajn zbożowy Vektor Wolał bym już takiego wektora od tych zachodnich jak padnie mi coś większego w Zachodnim to poprostu w czasie żniw nie bedzie mnie stać na części gdzie ceny niektórych dochodzą nawet do 40 tys a w tym wektorze bym wymienił połowe kombajnu .

#52 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2674 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 22:32

Kombajn zbożowy Vektor Dla nie wiedzących dobrze. Pronar tylko sprzedaje te kombajny. Ściagane są w całości ze wschodu. Choć widać na teledysku ze naszpikowany elektroniką jest jak zachodnie. Tylko ceny tych części to jak kolega powiedział za 40 tyś pol kombajnu wymieni :)

Napisano 13 October 2009 - 18:39
byłem na pokazie pronara na kturym był wektor i moge zapewnić że to szajs. Podczas pokazu wielokrotnie gasł i zapychało młockarnie, z trudnością ruszał młockarnie

a ja moge zapewnic że masz 12 lat nie wiecej... W minikowie to z 5 ksibówką byczeko McCormicka na 2 koła postawili bo sierota jechała... :)
Mój Wladimirec podbija świat

#53 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 19:14

Kombajn zbożowy Vektor A wogóle sprzedają te kombajny wektor Pronar mi się wydaje że nie bo nikt nie zamawia!

#54 Share Syty

Syty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 listopad 2010 - 20:18

Kombajn zbożowy Vektor To czy ktoś woli nowy ze wschodnimi korzeniami czy używany to jego sprawa. W zależności gdzie masz swoje gospodarstwo to nawet zachodni może sprawiać problemy bo gdy pękło mi koło pasowe to nawet u korbanków trzeba było czekać na sprowadzenie a gdy już objechałem kilku co ciągną kombajny na części (500km) to za koło dałem 200zł, prawie tyle co za nowe. Posiadam dominatora 78s.

#55 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 15:05

Kombajn zbożowy Vektor Do Syty a masz go od nowego jaka cena ?

#56 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:03

Kombajn zbożowy Vektor Mój odnośnik Oficjalna prezentacja ciekawy filmik żeby kosztował tyle co u nich to nie trzeba by się napalać na szrot od Adolfów na mniejsze areały :D

a ten na wieksze

Edytowany przez Vladoo1, 31 styczeń 2011 - 20:36.

#57 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:55

Kombajn zbożowy Vektor A ile u nich? Jak by ten duży kombajn kosztował z 250-300 tyś to za porównywalny kombajn (500-600 tyś) mam 2 :lol:

#58 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 01 luty 2011 - 14:02

Kombajn zbożowy Vektor Trudno znaleźć cenę na szybkiego. Przy konfiguracji wyposażenie doczytałem się, że modele ACROS mają silniki cumminsa i kosy schumacher. Fajne są te bestie z napędem na wszystkie koła.
http://www.rostselma...om/ukraine/rus/

#59 Share Emilio

Emilio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 18:52

Kombajn zbożowy Vektor zobaczcie na to :

http://www.youtube.c...feature=related

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 13:32

Kombajn zbożowy Vektor Ktoś wyżej wrzucił parametry tego wektora i przede wszystkim jedna młocarnia w XXI wieku jeszcze troche licha 80cm , i kąt opasania 130stopni szału nie robi. Bs110 bije go na łeb, a to że ładnie wygląda to tylko dodatek wyglądem się nie młóci, chcecie ładny kombajn to kupcie dynamica ja ładniejszego nie znam, a też parametrami bije tego ruska na łeb.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Dodaj odpowiedź