Skocz do zawartości

Zdjęcie

Panel ehr

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share DawidPatek

DawidPatek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 28 luty 2017 - 19:25

Panel ehr Witam
Mam pytanie, a mianowicie jak sprawdzić czy panel ehr w mf działa? Zastanawiam się nad kupnem mf serii 3xxx ale nie mam zielonego pojęcia na temat mf gdyż pracowałem do tej pory tylko na Ursusach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Panel ehr Dzisiaj, 04:37
  •  

#62 Share bizonlukaszZ056

bizonlukaszZ056

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport

Napisany 28 luty 2017 - 20:02

Panel ehr

w mf 3060 masz kilka pokręteł...po pierwsze sprawdź czy przycisk góra-dół działa...po drugie gdy przełączysz przyciskiem góra-dół na dół to duzym pokrętłem da się podnosić podnośnik(z 9 bodajże na 1 przekręć), czy pokrętło od wysokości podnoszenia działa i czy działa pokrętło od wolniejszego-szybszego opuszczania. Tak mi się wydaje że tak powinno działać.

#63 Share duszekl

duszekl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 28 luty 2017 - 20:19

Panel ehr

Witam mam pytanie odnośnie ehr mf 3065 mianowicie nie dział podnosnik  sterowanie reczne pod kabina działa kontrolki na panelu sterowania w kabinie nie świecą czyli brak zasilania ??? przyciski na błotnikach tez nie reagują ....... sprawdziłem przewody pod kabina po prawej stronie wszystko niby oki . a zaczeło się od wyrwanych dwóch przewodów pod kabiną przy tym sterowniku recznym to naprawiłem,,,,, bespiecznii w kabinie oki   może coś doradzicie  proszę o troszkę wyrozumiałości jestem tutaj świeży  :D 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share John23

John23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 28 luty 2017 - 20:47

Panel ehr

Sprawdź bezpieczniki pod maska nad akumulatorem.

#65 Share duszekl

duszekl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 01 marzec 2017 - 18:17

Panel ehr

bezpiecznik był przepalony pod maska dziękować :D jeszcze jedna rzecz dzwignia od zmiany biegów są dość spore luzy i pytanie czy wystarczy te plastikowe kule i oringi powymieniać i luzy znikną czy to jest kwestia wodzików i skrzyni biegów  skrzynia biegów 32-32

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share John23

John23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 01 marzec 2017 - 19:24

Panel ehr

Najprawdopodobniej tak choć nie jestem pewien na 100% sprawdź to poruszając tymi dźwigienkami przy skrzyni i będziesz widział gdzie jest luz.

Dodaj odpowiedź