Zaloguj się, aby obserwować  
Fenol

E281 pytania do użytkowników

Polecane posty

Fenol    4

witam nabyłem niedawno sieczkarnie Fortschritt i mam problem z wyrzutem sieczki wyrzuca wręcz do przodu a nie rurą, wiem że jest to kwestia "wanny" która opasa bęben ale jak to ustawić??? kolejne pytanie to temperatura pracy silnika...potężny termostat i co z tego, woda sie w prawdzie nie gotuje w chłodnicy ale palców tam nie wsadzę..czy to normalne że temperatura wody jest wysoka??? termostat jest sprawny bo wsadziłem do gorącej wodzy i ładnie się otworzył ale czy tak wysoka temperatura pracy to norma w tych silnikach? aha na co powinienem szczególnie uważać? za wszelkie wskazówki z góry dziękuję


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Temat przeniesiony z Hyde Park...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

nikt nie ma takiej maszyny??? ;)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

co do temperatury silnika to silnik najlepiej pracuje w temperaturze 90stopni (nie jestem pewien) i po to jest termostat żeby nie było chłodzenia dopuki woda nie przekroczy tej temperatury a co za tym idzie nie włożysz palca do wody o takiej temperaturze więc jeśli się nie gotuje to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

20/25 litrów na godzinę a ile na ha to zależy od kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

więc tak panowie!siekłem 10h i spaliła mi bak paliwa! czyli170litrów :wacko: ale w tym czasie skosiłem 4.5h :rolleyes: więc nie wiem cz za powolno nie jechałem!ale teren pagórkowaty u mnie jest więc szybciej nie szło qq miała około2,70m wysokości!ile wy skosicie w godzine?

Edytowano przez osibuhaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj