r10tomek

Ciągnik na 50 ha [połączone]

Polecane posty

zetor    4

takie tematy bez podawania max kwoty na maszyne są jak studnie bez dna...jesli fundusze pozwalają ci na deutza to jak najbardziej :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCS    0

Nie podałeś max ceny czyli mam rozumieć że niema limitu . .

Skoro tak to proponował bym ci McCormick jakiś 6 cylindrowy mają ciekawą oferte więc napewno coś wybierzesz.

Albo Classa Aresa 557

 

aha napisz jaki masz obecnie ciągnik i co uprawiasz.


jEsT sAm :

Władimirec t-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Moja propozycja to Case MX 140.Moc na pewno wystarczająca jak na ten areał i komfort też niezły :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukash    5

ja polecam same iron 120 to to samo co df tylko inna maska. Tez mielismy takiego kupic ale nie przyznali nam $ z SPO niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
mam pytanko jaki ciśgnik wybrac na 50 ha

 

teraz to mnie rozbroiłeś temat jest jaki ciągnik wybrać na 50ha a ten sie pyta i jest dużo tematów o "jaki ciągnik wybrać na 50ha"


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

może case jakiegoś albo mcCormick jak deutza to może agroplusa


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja mam ten sam problem jaki wybrać? Na dzień dzisiejszy zostały mi 3 traktory o mocy max 130 km. Zostały mi DF, John deere i Landini? Ja bym raczej był za jelonkiem ale jeszcze nie wiem jak on stoi cenowo.

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Na dzień dzisiejszy zostały mi 3 traktory o mocy max 130 km. Zostały mi DF, John deere i Landini? Ja bym raczej był za jelonkiem ale jeszcze nie wiem jak on stoi cenowo.

 

pozdro

ja bym bral DF sprawdzony traktor bo do tych JD to niejestem przekonany są opinje ze duzo palą itp a landini to chyba najtansze z tej trójki


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

na 50ha wystarczy 100km jak nic np: taki jak robert ma 6320.Robert ty masz premium czy SE?chyba premium ;] mam kolege który ma 6620 chyba ma 125km i nie narzeka na jego spalanie


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jelonek musi mieć odpowiednią maszynę bo jak będziesz ciągał za mały pług to nic z jego oszczędności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

Robert to tak jak z zetorami. ;) ...Ach te JD maszyny są super...osobiście gdybym miał kupować nowy ciągnik to byłby to JD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To chyba normalne, że ciągnik spala najmniej(na hektar) gdy jest obciążony w 90%, chyba wszystkie ciągniki tak mają ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

ja byłem na praktykach u gościa co ma 100ha a na to kupił JD6920 a miał zetora 16245 to mówi że jelonek pali mu połowe tego co zetor .Na 50ha to jd6320 powinien starczyć ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ja bym ci proponował john deere 7800

 

Ale on ma zamiar kupić ciągnik o mocy 120 km, a nie 160 km...różnica jest i to dosyć duża... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
Jelonek musi mieć odpowiednią maszynę bo jak będziesz ciągał za mały pług to nic z jego oszczędności ;)

 

a jak to w transporcie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

w transporcie dochodzi jeszcze ten power boost ( czy jak sie to nazywa) ze sie włacza dodatkowa moc powyzej jakiejs tam prękosci...a to jest chyba dodatkowa dawka paliwa do mieszanki wiec wyzsze spalanie ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

i powiedz mi jeszcze ze 6320 go ma?

 

bardziej chodziło mi o to, ze jak np. ciaga sie beczke, to mozna zaczepić duża bardzo i w jedna strone ma cięzko, ale wraca już na pusto- i jak wtedy wygląda spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez pp1208
      Witam. Jak wyłączyć blokada podośnika (świeci sie "kłódka")   w Agrotronie 630 TTV ? Żadnego przycisku nie widziałem którym mozna by było to odblokowac. Dodam ze ciągnik ma dośc spory komputer na którym wszystko sie konfiguruje ale tam tez nie znalazłem zadnej blokady. Orientuje sie ktos jak to zrobic ?
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj