r10tomek

Ciągnik na 50 ha [połączone]

Polecane posty

Mateo13    0

Na Żuławach skrzynie siadały w DF silnik padł a Same Titan 190 śmigał bez awaryjnie. A propo ile ten DF mają mtg nie dostaną ostro w piz*...e to w tedy można pogadać. :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja tez znam duze gospodarstwo w ktorym pracowal SAME TITAN 190 teraz zastapil go SILWER 180 wiecmusza byc zadowoleni z tej marki wiadomo w kazdej marce mozna trafic na bubla nawetw JD ale zdaza sie to dosc zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

moim zdaniem także mniejszy, ale bardzie wyposażony JD :P tylko, że to jest 4cylindry 120KM, a 6630 ma 130 i 6 cyl. kto co lubi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    836

nabierze kredytów i bedzie tyrał po nocach u ludzi żeby to spłacić! juz ode mnie z wioski znam taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
nabierze kredytów i bedzie tyrał po nocach u ludzi żeby to spłacić! juz ode mnie z wioski znam taki.

 

A co ty w dzisiejszych czasach chcesz załatwić bez kredytu ? Chyba, że masz bogatego wujka z USA, czy gdzieśtam...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
A co ty w dzisiejszych czasach chcesz załatwić bez kredytu ? Chyba, że masz bogatego wujka z USA, czy gdzieśtam...

Da sie wszystko załatwić, i to bez żadnego wujka z USA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
Da sie wszystko załatwić, i to bez żadnego wujka z USA :P

 

Może i się da, ale potrzeba dużooo czasu na to i Cię sąsiady powyprzedzaja i musztarda po obiedzie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Może i się da, ale potrzeba dużooo czasu na to i Cię sąsiady powyprzedzaja i musztarda po obiedzie

Masz racje, trzeba czasu, a sąsiadami sie nie przejmuje, tym bardziej że jakoś specjalnie nie przodują :P Zastaw sie a postaw sie to nie moja dewiza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
Masz racje, trzeba czasu, a sąsiadami sie nie przejmuje, tym bardziej że jakoś specjalnie nie przodują :P Zastaw sie a postaw sie to nie moja dewiza :P

 

No własnie u mnie przodują, wszystkie ugory pozabierali w dzierzawy i trzeba bedzie wykupywac chyba ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1

napewno coś powyżej 100 koni....trudno konkretnie doradzić....wszystko zależy w jakich warunkach będzie pracował...moim zdaniem skrzynia bezstopniowa jest lepsza....hmm..>Zetora bym raczej odradzał>dużo pali i jak ktoś napisał: ..jednak przestarzałe rozwiązania...no ale cenowo stanowi konkurencje...odradzałbym też mtz-ty i pochodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Za kilka lat podejrzewam ze Zetor będzie stanowił już poważniejszą konkurencję. Już niedługo,według planów ma pojawić się przecież forterra II, a za chwile duży model zetora ("maxterra"). Mysle, że przy wciaz ogromnie szybko rosnacych cenach ciagnikow z gornej polki cenowej, jezeli tylko zetor skonstruuje dobra "szostke" i wystarczajaco dobra przekladnie z 3 lub 4 stopniowym powershiftem, bedzie dobrym wyborem. Na razie jak sam sugerujesz - masz czas. Poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
nabierze kredytów i bedzie tyrał po nocach u ludzi żeby to spłacić! juz ode mnie z wioski znam taki.

 

rozwalasz mnie swoimi wypowiedziami na ten temat.

moje zdanie jest takie : "wszystko jest dla ludzi"

ty pracujesz starymi ursusami i może ci zazdrośc ale niczego nie dociekam.jesli dobrze rozplanuje kredyt i spłacanie to kupi maszyne rozwinie sie spłaci i bedzie zadowolony i zaciągnie kolejny bo stwierdzi że jest sie w stanie wypłacić.przecież mogą robic tylko takie golasy jak ursusy bo po co taki JD czy fendt itp bo przecież mało kto je wezmie bez kredytu :/.masz bardzo dziwne myślenie.

albo ci od ciebie ze wsi to jacyś niemyślący są i nie łapią sie w finansach :P i znam ludzi którzy rozwineli sie mają tylko nowy sprzęt i nie narzekają na kredyty.unia też troche odda :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Mój kolega ma 6420 na podobnym areale i nie narzeka. Lub fendt 312 vario :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
A co ty w dzisiejszych czasach chcesz załatwić bez kredytu ? Chyba, że masz bogatego wujka z USA, czy gdzieśtam...

 

Chyba, że pieniądze lecą z nieba :P. Niedaleko mnie przez jedną wioskę (przez pola rolników) kopali rurocią z gazem. Takie im odszkodowania popłacili, że zaraz nowe ciągniki stały w gospodarstwach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

jak sie dobrze mysli glowa to mozan wziasc kredyt i bezproblemu najmniejszego go spalic i nowe masyzny kupic.. trzeba przemyslec sprawe albo zwrocic sie do kogos z glowa


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3
Może i się da, ale potrzeba dużooo czasu na to i Cię sąsiady powyprzedzaja i musztarda po obiedzie

 

Jejq jak ja nie lubie takiego nastawienie bo sąsiady to co jak mam stere ciagniki i spokjojnie nimy sie obrabiam i mi one pasuja i nie chce sie zadłuzac i takl dalej to poco tak robic naka zazdrośc tak jak u co niektórych ludzi u nas w gminie widze ten ma to czego aja mam nie miec leprzego i tak w kółko przesciganie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
Jejq jak ja nie lubie takiego nastawienie bo sąsiady to co jak mam stere ciagniki i spokjojnie nimy sie obrabiam i mi one pasuja i nie chce sie zadłuzac i takl dalej to poco tak robic naka zazdrośc tak jak u co niektórych ludzi u nas w gminie widze ten ma to czego aja mam nie miec leprzego i tak w kółko przesciganie sie

 

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o ziemie. Jej dla każdego nie ma.. Kto pierwszy ten lepszy. To dobrze, że masz stare ciągniki, ale nie o to mi chodziło... Koniec o/t w moim wykonaniu.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

wiecie jak będzie ? mimo że kolega ma 1224 ale jak siądzie do nówki to zaraz poczuje głód ziemi i przybędą kolejne ha :) wiem to po sobie - tylko narazie nie ma co brać ;)

 

z mojej strony też polecam Johnego :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieeek7    0

witam

mam taki problem, nie wiem do końca jaki ciągnik kupić na gospodarstwo o pow 50h, zastanawiam sie nad kupnem deutz-fahra agrotrona tak o mocy 120 km, mogli byście mi doradzić jaki ciagnik jest najlepszy pod wzgledem spalania mocy i komfortu pracy :lol:

 

z góry dziękuję B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo    0

Zależy ile gotówki na to chcesz przeznaczyć. Ja na twoim miejscu bym brał JD 6620 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

No własnie.Zależy od kasy.Jeśli masz troche za dużo to kupuj Fendt,a nawet.Ale tak na serio to pewnie.Bierz Deutza.Calkiem inna maszynka jak John Deere, patrząc na silnik oczywiście, bo wyposażeniem Jelonek nie odbiega od Deutza :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Hej właśnie a tak wogóle to ile chcesz kasy wydać na nowy ciągniczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez pp1208
      Witam. Jak wyłączyć blokada podośnika (świeci sie "kłódka")   w Agrotronie 630 TTV ? Żadnego przycisku nie widziałem którym mozna by było to odblokowac. Dodam ze ciągnik ma dośc spory komputer na którym wszystko sie konfiguruje ale tam tez nie znalazłem zadnej blokady. Orientuje sie ktos jak to zrobic ?
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj