krzysiu

Jaki ciągnik kupić o mocy 60 - 75KM

Polecane posty

krzysiu    5

Witam wszystkich mam problem posiadam już trzy duże traktorki a teraz potrzebuje pomocniczy żeby po oborze jeździł z wozem paszowym 8m3 i ścinaczem zielonek ewentualnie jakaś kosiara ale wysokość do 2,5metra zastanawiam się nad DEUTZ FAHR AGROPLUS 67 może są inne propozycje, za podpowedź dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a ile planujesz przeznaczyć na niego kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

co do kasy to powiem tak na SPO go chcę kupć a wybór zapadnie za dwa tygodnie oczywiste że nie za drogo ale do 140tys + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

moze mały JD ?? 5720 ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

skłaniałem się ku 5620 jedyna wada zużycie paliwa (szok) a ja to na 100%, 1000MTH rocznie zrobie ciekawi mnie strasznie ten DF Agroplus 67 czy to nie jest jeden z najlepszych w tej klasie ciągniczków i nie wiem czy przy wyborze rewersu mechaniczny czy hydrauliczny troche się boje awarii tego hydraulicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja na twoim miejscu wybrałbym Agroplusa albo rollera 70 ceny rozsadne jakosc bdb i oszczendne silniki a przy intensywnej eksploatacji własnie oto chodzi sam mam rollera 70 wszehstronna i to oszczendna maszyna a i serwis w okresie gwarancji tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

o fainie a jak myślisz z DF jest coś lepszy od Same i Lamborgini bo to ten sam koncern i jaki masz rewers bo nie wiem czy dopłacić 10tys za hydrauliczny i w tym DF 67 są opony 360/70 R20 i 420/70R 30 ciekawe czy to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja przy same mam rewers mechaniczny i jest dobry jesli zakładasz tura to wez rewers hydrauliczny Agroplus jest droższy i ma inny kolor ale tak to tosamo weż szersze opony na tył ja mam 480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

MF serii 5400 odpada-za duzy klamot ale seria 2400 jak najbardziej tylko korbanek pozostawia niesmak :huh: .mogą byc jeszcze ciagniki Landini 75 Alpine albo McCORMICK seria CX75L.cena tych ok 140 tys brutto.

co do opon to 420/70R30 to jest min.jestem za szerszymi-480 z tyłu juz są ładne :(


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja proponuje Farmtrac 80 4WD ^_^ :huh:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
MF serii 5400 odpada-za duzy klamot ale seria 2400 jak najbardziej tylko korbanek pozostawia niesmak :huh: .mogą byc jeszcze ciagniki Landini 75 Alpine albo McCORMICK seria CX75L.cena tych ok 140 tys brutto.

co do opon to 420/70R30 to jest min.jestem za szerszymi-480 z tyłu juz są ładne :(

 

Jak zawsze wszystko psuje Korbanek :(, takie życie jak nie ma konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

to widzę ogólnie że jeżeli np zdecyduje się na DF 67KM to dopłacić do 480/70 R 30 i 380/70 R24 chociarz nie wiem czy te 67KM da rade z takimi kołami hihi :huh:

 

chyba że ten MF 2430 66KM tylko że ma 4 cylindry i silnik ze słabymi osiągami a cena chyba wyższa niż DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no własnie co do cylindrów...z tego co czytam o lampo i rollerze to wszystko dobrze tylko łatwo je zadusic.mysle że to przez te trzy cylindry...nie wiem czy przy wozie nie bedzie pierdział :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeśli chodzi ci o dobre osiągi silnika to Valtra dobrze wypada. Tylko że seria A jest wysoka na 2,59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A może McCormick c-max 75 za 146 tys? Jest taki nowy na allegro : Tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

jak na dzisiaj to do wyboru mam DF 67, Valtra A 75, MF 2430 66KM 4 cylindry, JD 5620 72KM 4cylindry 4,5l

i zielonego pojęcia nie mam który najlepszy jeżeli pominąć duże zużycie paliwa to JD jest wg mnie najlepszy a wszechstronny jest DF 67 za 135tys+VAT skrzyna 45x45 inwersor hydrauliczny, klima, 6szybkozłącz, prędkość max 45km/h, podnośnik 3600kg, nie mam pojecia??? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja wybrał bym małego jelonka sa to solidne i sprawdzona maszyny


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Valtra jeśli się nie myle ma 3 cylindry. I małe zużycie paliwa. Musiał byś znać ceny wszystkich i wiedzieć jakie wyposażenie ci się przyda :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a jaką wysokość ma JD 5620???i jaka Ci dali za niego cenę???taka jak w promocji 111tys netto???bo jeżeli JD jest za wysoki, a nie szkoda Ci 135 tys netto na DF, to ja bym brał DF :huh: i koniecznie na szerszych oponkach :(


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9
ja na twoim miejscu wybrałbym Agroplusa albo rollera 70 ceny rozsadne jakosc bdb i oszczendne silniki a przy intensywnej eksploatacji własnie oto chodzi sam mam rollera 70 wszehstronna i to oszczendna maszyna a i serwis w okresie gwarancji tani

ja tez mysle ze to bylby dobry wybor .aha timasz....jak Ci sie sprawuje ten Ciagniczek ..bo zamierzam takze c-360 zmienic wlasnie na tego Roolerka 70W.myslisz ze to maszynka godna zakupu.powiedz mi jak ze spalaniem i czy czteroskibowy zagonowy plug pociagnie?lub trojke obrotowa.gdzie sa deelerzy tego sprzetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

wstępnie JD to niby ta cena ok 110tys netto ale to jest zupełnie bez niczego ten traktorek a tak z oponami szerszymi, klimą, haki to jest ponad 135 tys netto, porównując DF i JD to w tym samym wyposażeniu JD jsest droższy, jeśli chodzi o DF to jeszcze nie wiem bo 67KM mi wystarczy do tych prac w których by chodził ale mało droższy jest 4 cylindrowy 87 chociarz nie wiem czy ten jeden cylinder więcej i litr pojemności więcej nie spowoduje że ciągnik będzie chodził z małym obciąrzeniem i zawsze więcej spali narazie ogólnie skłaniam się ku marce DEUTZ FAHR tylko poprostu w mojej okolicy nikt nie ma tej marki i nie wiem czy jest porównywalna z JD przynajmniej w tej klasie ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

do rafffffff z ciangnika jestem zadowolony pali od 3 do 6.5 litrow na godzine ale ja nawet przy orce czworka zagonowa 4x35 mam 1600-1700 obr ziemia 4 klasa 70 W ma lepsza skrzynie 5 biegow i inny silnik wiec mysle ze to pozadna maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj