Skocz do zawartości

Zdjęcie

kombajn fahr

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pmirekbmw

pmirekbmw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 luty 2007 - 19:20

kombajn fahr morze ktoś przyblirzyć tematyke kombajnu fahr dostępność części łatwość napraw widziałem zdjęcia nawet spoko wygląda tylko jak sie sprawuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kombajn fahr Dzisiaj, 09:28
  •  

#2 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 05 luty 2007 - 19:58

kombajn fahr a o jaki model ci chodzi? u mnie w tamtym roku koleś młócił fahfrem m900 i zapierniczał po polu jak wariat , wydajność taka jak w bizonie, tylko mu sie strasznie psuł , jak nie sprzęgło się zepsuło to pasy pękały (w końcu to już leciwa maszyna '74) ale w polu swoje robi :huh:
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#3 Share michal18

michal18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 01 maj 2007 - 17:22

kombajn fahr mam deutz fahra M1202 z 1987r maszyna bardzo prosta w obsłudze części są dostępne ale ceny są dość wysokie niektóre pasują od bizona ale odradzam taką zamianę orginalne łożyska wytrzymają 3 razy tyle co polskie z pasami to samo. silnik jeśli się oniego bardzo dba nie do zajechania należy tylko uważać abu chłodzeni powietrzem działało na 100% muszi być wszystko barzo szczelne, ja swoim koszę 3 sezony około 100ha i jak narazie tylko wymieniłem łożyska na wytrząsaczu.

#4 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 28 czerwiec 2007 - 19:40

kombajn fahr Pytanie to własccieli Kombajnów Fahr ja mam Fahra M88S i jak by ktos podał mi jakis namiary gdzie mozna kupic do nich czesci chodzi mi szczególnie o sito i kose ?>>.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mohamed

mohamed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 23:32

kombajn fahr witam zainteresowanych kombajn Deutz Fahr 1202 łączy, które Cię interesują sprzedaży tienes.si zapłacić bardzo dobrze wycenione, oczekiwanie na odpowiedź

witam zainteresowanych kombajn Deutz Fahr 1202 łączy, które Cię interesują sprzedaży tienes.si zapłacić bardzo dobrze wycenione, oczekiwanie na odpowiedź my email is cosdeutz@hotmail.com

#6 Share mon21051

mon21051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:12

kombajn fahr można wiedzieć gdzie dostałeś te łożyska do wytrząsaczy???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share fahr

fahr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 18:37

kombajn fahr Kupię sieczkarnie do kombajnu FAHR M88S.Gdzie mogę ją dostać.Proszę o pomoc