Skocz do zawartości

Fendt seria 800

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 sierpień 2008 - 21:58

Fendt seria 800 Koledzy za jakis miesiac ma do mnie dotrzec FENDT serii 800 prawdopodobnie 824:0 I tu pojawia sie moje pytanie do was o to czy moglibyscie podac mi jakies info o tym ciagniku, albo ogolnie o tej serii:) Bo w necie nigdzie nie moge znalesc info. na temat tego ciagnika:) Uzytkownikow prosilbym o podanie spalania, awaryjnosci, wydajnosci itp:) No i jakie maszyny sa do niego odp. aby nie byly za amle i za duze ze ebedzie sie ,,pocil,, z nimi:) Z gory dzieki:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt seria 800 Dzisiaj, 19:25
  •  

#2 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 23:07

Fendt seria 800

Bo w necie nigdzie nie moge znalesc info. na temat tego ciagnika:)

a tu sprawdzałeś?

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 00:09

Fendt seria 800 Tak kolego ale mi chodzi o strony w jezyku Polskim:)xD

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 07:24

Fendt seria 800 Sorki e nie w temacie, ale fendt serii 800 to cudo nie maszyna a najbardziej na wystawie przypadł do gustu mojej sostrze, zapowiedziała że następny ciągnik to tylko fendt ;)
ps. ile taki model co kupujesz kosztuje lub model 820? jeśli mozna wiedziec, jeśli nie oficjalnie to jak możesz podaj na pw?

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 12:18

Fendt seria 800 Kolego takie to od 120-w zwyz stoja:) My jeszcze nie wiemy ile chca za niego wiemy tylko ze jest na sprzedaz:) Nie ma wlasciciela bedzie dopiero za 2-3 tygodnie i dlatego tyle czekamy:) Ale i tak zalezy czy dadza nam jeszcze te 100ha pola, bo jak tak to kupujemy go na 100% a jak nie to cos mniejszego albo zaden ale na 75% kupujemy:)

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 20:00

Fendt seria 800

Koledzy za jakis miesiac ma do mnie dotrzec FENDT serii 800 prawdopodobnie 824:0

kupujesz ciagnik a nie wiesz jaki?? tak w ciemno??

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 20:04

Fendt seria 800 Nie nie w ciemno tylko zastanawiam sie nad ta seria bo z tej serii 800 jest do sprzedania 5 ciagnikow:) I zastanawiam sie ktorego wziasc:) a z tym ciagnikiem to jest tak ze jak bede mial kase to jade do niemiec a na drogi dzien juz moge nim u sibeie w pole wjechac takze wiesz:)

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 20:16

Fendt seria 800 ja tez mam ochote na tego 240 konnego Fendta ale narazie nie znalazlem w dobrej cenie i jakosci. U mnie jest tak ze albo pewnie bedzie Fendt 824 uzywany albo JD 7930 Waterloo nowy ale na tego wiecej kasy i dofinansowanie trzeba pozdrawiam

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2008 - 21:50

Fendt seria 800 A ja jakos do JD nie mam przekonania bo pali za duzo:P A u mnie to zalezy czy bedie ten 100ha kawalek pola bo jak tak to musze kupic cos wiekszego a jak nie to cos mniejszego:) A apropo JD to nie mam z wielu powodow przekonaia:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 13:40

Fendt seria 800 na 100ha kupujesz takiego byka?
U mnie w rodzinie na drugim gospodarstwie jest FENDT 818 VARIO TMS i sprawuje sie nie najgorzej , jego moc 190HP nie jest mala,ale kupiony byl bo przyjechal na pokaz pluga gregorie-besson i tak razem z nim zostal kupiony od korbankow,ciagnik ok230tys i plug 117tys.
Pali w orce na torfach i kawalki 4klasy ponad20l(troche duzo) ogolnie spoko

#11 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 13:56

Fendt seria 800 Oj coś cenę tego Fendta 818 to mocno zaniżyłeś no chyba że to w euro :)

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 14:04

Fendt seria 800 w ogole kolega genialny post nasmarowal, nie wiadomo za bardzo o co mu chodzi, informacje sa nieprecyzyjne, a wrecz bledne. jak na kogos kogo stac na taki ciagnik to moze byc co najwyzej synem tego kogos, albo synem pracownika tudziez sasiada :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 20:25

Fendt seria 800 Naprawde taki tani byl ten ciagnik! moze o 10tys sie pomylilem,kupywalismy TVT195 i byl drozszy,a za 300km NH chcieli ponad 300tys.
Dokladnie to moj dziadek ma takie maszyny,nie zagladam do niego zbyt czesto bo zajmuje sie swoja ziemia! ale za nic nie zamienilbym tego fendta i tvt za tm swojego!~Prawie 8lat a jak noweczka wyglada,wrzuce moze kiedys fotki to mozecie zobaczyc jak wyglada zadbany ciagnik.Nawet dealer AGROS-Wronscy dal jakies koszulki i inne duperele za to jak maszyna jest utrzymana,sami byli zdumieni jej stanem.

#14 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 20:36

Fendt seria 800 818 to koszt bodajże około 360 tys zł netto.

Jeśli piszesz ze pali 20 litrów w orce na prawde jest oszczedny i przy pełnym obciazeniu to i 25 moze spalic takze pojecia kolego nie masz za bardzo :)

#15 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 18:33

Fendt seria 800 Te wszystkie informacjie mam od uzytkownika tego ciagnika.
Osobiscie nim nie jezdzilem,wiec mowie tak jak sam uslyszalem!

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 18:39

Fendt seria 800 a no wlasnie, a sa takie dosc wrazliwe punkty oceny ciagnika, jak spalanie, czy awaryjnosc o ktorych powinien sie wypowiadac wlasciciel i to jeszcze musi byc obiektywny i krytyczny, dopiero wtedy to ma sens, wiesci zaslyszanych od kogos lepiej nie powtarzac, bo nawet nie masz zadnych argumentow by obronic swoja teze :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#17 Share bolek98

bolek98

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 listopad 2008 - 22:38

Fendt seria 800 U mojego Ojca w pracy maja 2 fendty 824. Bardzo dobre maszyny,jeden ma 17tys mth i niedawno robili pierwsza kapitalke silnika, choc czerwcu mial pierwsza powazna awarie (brak cisnienia w jednym polbiegu) i troche zaplacili za serwis bo sami skrzyni nie mogli rozkminic. A drugi fendt ma 9tys mth i jezdzi, odpukac, bezawaryjnie. Chociaz ten fendt co ma juz 17tys mth przez dwa lata jezdzil z troche za duzym siewnikiem dla siebie i sadze ze moze tez przez to ta skrzynia sie troszke wysypala. Prawdziwa moc tego ciagnika to 210 KM, 230 podaje sie jako max. moc. Moim zdaniem fendt 824 to jeden z najlepszych modeli jakie kiedykolwiek powstaly w fabryce fendta;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2009 - 20:57

Fendt seria 800 No tez tak słyszłaem ale teraz to kurde nam nie chca dac tych 100ha ziemi i d*pa ciagnik nie potrzebny;/ Chyba nic z tego nie wyjdzie bo gmina klreci jak cholera!!