Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa kostkująca do 12tyś.zł??????

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 22:53

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? Chciałem usłyszeć wasze opinie na temat pras kostkujących max do 12tyś zł!Nie wchodzą w gre nasze polskie konstrukcje.Mam claas markant 50 i jest to naprawde super maszyna.Chce sie jednak przerzucić na coś wiekszego najlepiej claas markant 65 lub Deutz fahr z seri Hd np HD 490 na hydraulice tak jak markant 65.A wy co proponujecie?Najlepiej jak najszersza i jak największa wydajność.Czekam na wasze opinnie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? Dzisiaj, 04:53
  •  

#2 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 14:23

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? ja myśle ,że lepszym rozwiązaniem będzie deutz fahr sam posiadam i jestem z niej zadowolony a do 12tys napewno cos znajdziesz

#3 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 15:35

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? Miałem na oku deutz fahr HD 460 lub 490 już sam nie pamiętam ale sprzątneli mi ją sprzed nosa.Podbierak miała aż 185cm i do tego pełna hydraulike.Był to 94rok za 13tyś ale juz po ptokach....
PIT1888 a jak tam Twoja się sprawuje i na co trzeba uważać w tych prasach?Słyszałem że ogolnie kulturą pracy przewyższaja o wiele Z224 i są cichsze to prawda?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 20:27

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? no musisz uważać tak jak przy wszystkich prasach kostkujących na igły no bo jakwiedziesz w mokrą słome czy siano to jasne że je połamiesz a tak to nie powinieneś mieć kłopotów PS nie wiem czy ciszej pracuja od polskich ale możesz napewno szybciej jeździć z nią niż polską

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 23:16

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? O igłach to wiem a to że szybciej można jedzić to mnie cieszy bo ona ma zarabiać na siebie a ludzie patrza jak kto jezdzi.Dzięki!Czekam na dlasze propozycje?!?!?

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 21 sierpień 2008 - 09:18

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? Polecam presy Massey Ferguson 120 mają troszkę mniejszą wydajność od polskich, ale jak jest jeszcze dobry kierowca to i szybciej będzie robił niz polska ;] Za naszą był już kupiec który dawał nam 13tyś. I myślę, że jak byśmy sprzedawali to 11tyś byśmy wzieli ;]

http://www.agrofoto....image71828.html
http://www.agrofoto....image71829.html

Przed tą presą mieliśmy Classa Tabant to była pesa, że na każdym polu bo 10min do tyłu byliśmy ;/ Same problemy ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#7 Share rolek

rolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 11:01

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? ja polecam prase new holland 271. ja kupiłem ja za 8 tys. mam ja 5 lat i bez wiekszych awari

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 14:11

Prasa kostkująca do 12tyś.zł?????? Właśnie zakupiłem prase.Jednak claas markant 60 szerokość podbieracza 170cm.Jak bede miał czas to wstawie fotki.