Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hamulce w Zetorze

370 odpowiedzi na ten temat

#1 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 20 styczeń 2007 - 20:58

Hamulce w Zetorze Witam Dzis chciałem przedymić mojego 7211 zapalił bez problemu jak gdyby nigdy nic, ale nie chciał ruszyć i gasłRazz no patrze co jest a tam mi hamulce zblokowało rózszałem pedałami ręcznym nic nie pomagało ciagnik stał jak przymarzniety do betonu hehe dopier wrzuciłem jedynke terenowa gazu i przewalczyło to i byo dobże u was tez tak jest czasami ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hamulce w Zetorze Dzisiaj, 11:31
  •  

#2 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 22:37

Hamulce w Zetorze ja przy swoim 7211 musze raz na miesiąc odpowieczac na kole bo tez nie chce mi ruszyc

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#3 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 20 styczeń 2007 - 22:39

Hamulce w Zetorze tzn one nie są zapowietrzone ale coś tam się z nimi dzieje mysle że moze po np myciu mi zaciska albo ja kziemia podchodzi ale nie jestem pewien jeszcze...

#4 Share jacek86

jacek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 13:09

Hamulce w Zetorze u mnie czasami reczny sie zacina ^_^
nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

#5 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 27 styczeń 2007 - 08:48

Hamulce w Zetorze To są problemy hydraulicznych układów hamulcowych <_<. Często mam problemy w moim C 360 (układ jest już trochę nieszczelny zapene). Na szczęscie w Ursusie 4514 mam mechaniczne i problem zapowietrzania jest tu nieobecny.

#6 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 27 styczeń 2007 - 10:20

Hamulce w Zetorze no u mnie tak bywa czsami że tylko jeden się zapowietrzy, najczęściej lewy i jak nacisne nispodziewanie to mogę mieć głowę w kierownicy. ALe to później tato coś zrobi (nadal oczywiście nie wiem co <_< ) i działa spowrotem:-)
all rights reserved

#7 Share Alexander

Alexander

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 luty 2007 - 19:19

Hamulce w Zetorze Zapytanie mam takie czy wymiana hamolców w zetorze 5245 jest mozliwa bez pomocy specjalistycznego sprzetu. Od czego zaczac i na co uwazac? Ile to moze zajać czasu. Części mam pod ręką ale nie wiem czy w 100% wszystkie. Książka z czesciami też jest ale inne lektóry ciezko znalesc.
Dzieki za wszelkie informacje Dodany obrazek
Tematy połączone

Edytowany przez danielhaker, 12 kwiecień 2012 - 10:00.

#8 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 04 luty 2007 - 19:24

Hamulce w Zetorze jaki jest w tym zetorku tył taki jak w 60 czyli na zwolnicach

#9 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 04 luty 2007 - 19:52

Hamulce w Zetorze tył jest na zwolnicach tj. w 360 a sama naprawa nie jest skomplikowana, ściągasz koła iodkręcasz zwolnice już wszystko na wierzchu. :huh: , co do czasu pracy to zalezy od tego ile części bedziesz musiał wymienić .miłej pracy pozdrawiam

#10 Share Alexander

Alexander

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 luty 2007 - 20:24

Hamulce w Zetorze Dzięki wielkie. Jutro napisze jak mi poszło Obawiam sie wylko jak to bedzie z tym walem co leci od mechanizmu różnicowego. Mam nadziej ze sie go nie wyciąga. Byle by cos nie pomieszac. :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Tom17

Tom17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 marzec 2007 - 11:21

Hamulce w Zetorze Alexander mógłbys napisać jak to robiłeś? trzeba odkręcać zwolnicę od pochwy czy wszystko razem od tylnego mostu? Poza tym no właśnie jak z tym wałem napędowym on zostaje w skrzyni czy go wie wyciąga(z przedniej osi można wyciągnąć i nic sie nie sypie wiem bo robiłem) Poza tym czy zwolnice sie poradzi ręcznie czy trzeba czymś podhaczyć ona jest chyba troche cięzkawa.

#12 Share Alexander

Alexander

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 20 marzec 2007 - 21:58

Hamulce w Zetorze

Alexander mógłbys napisać jak to robiłeś? trzeba odkręcać zwolnicę od pochwy czy wszystko razem od tylnego mostu? Poza tym no właśnie jak z tym wałem napędowym on zostaje w skrzyni czy go wie wyciąga(z przedniej osi można wyciągnąć i nic sie nie sypie wiem bo robiłem) Poza tym czy zwolnice sie poradzi ręcznie czy trzeba czymś podhaczyć ona jest chyba troche cięzkawa.

Sprawa sie nieco skąplikowała wiec musiałem poprosic o pomoc fachowca. Nie obeszło sie bez podnosnika bo zwolnica zchodzi cala i jest konkretnie ciezka. Co do innych rzeczy to nie ma sie co martwic ale np ja mialem tak zapieczone przewody hamulcowe ze musialem wymieniac wszystie. No i ten reczny co nerwow zjadl ;) Ale da sie przezyc:) POWODZENIA

#13 Share Tom17

Tom17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 12:01

Hamulce w Zetorze Narazie nie mam potrzeby robić hamulców ale oriętuje sie w temacie za wczasu ;) a z przewodami to już tak jest w samochodach czy ciągnikach ukręcają sie przy odkręcaniu trzeba zawsze wynienić cały ;) .

#14 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 19:45

Hamulce w Zetorze a trzeba zdejmowac kabine??

#15 Share endru

endru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 04 maj 2008 - 10:11

Hamulce w Zetorze Witam
Od niedawna jestem właścicielem zetora 7711 i czeka mnie remont hamulców czyli wymiana "płytek ciernych". Czy ktoś z Was już to robił i w jaki sposób?
Tematy połączone

#16 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 04 maj 2008 - 17:25

Hamulce w Zetorze Mi ma gośćzrobić w 5211, 400zł robocizna a części to nie wiem, bo nie wiem co mi sie zepsuło, czy tłoczki i czy co innego..

#17 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 04 maj 2008 - 19:32

Hamulce w Zetorze Hinco w 7711 są hamulce tarczowe a nie bębnowe ,a to raczej ,pewnie (itd) nieskomplikowane mósisz przyjrzec się zaraz jakiś użytkownik może ci powie ,ale mósisz pewnie zdjąc zwolnice (3 chłopa)

#18 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 04 maj 2008 - 20:13

Hamulce w Zetorze zdejm kolo.odkrec zwolnice od korpusu.zmontuj jakis wozek lub paru chlopa bo to ciezkie.[moze wystarcza palety na rurkach]. a najpierw odkrec tloczek z tylu razem z uchwytami.odkrec srube od recznego[klucz 13]nastepnie 19 nakretke od regulacji hamulca.potem wykrec szpilke ktora idzie do hamulcy[skontruj dwie nakretki 12]potem sciagnij zwolnice a nastepnie to masz z gorki-porozkrecaj i gotowe a potem tylko problem z wlozeniem z powrotem zwolnicy.moze wystarczy tylko hamulce podkrecic ta nakretka pod tloczkiem

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#19 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 04 maj 2008 - 20:47

Hamulce w Zetorze

zdejm kolo.odkrec zwolnice od korpusu.zmontuj jakis wozek lub paru chlopa bo to ciezkie.[moze wystarcza palety na rurkach]. a najpierw odkrec tloczek z tylu razem z uchwytami.odkrec srube od recznego[klucz 13]nastepnie 19 nakretke od regulacji hamulca.potem wykrec szpilke ktora idzie do hamulcy[skontruj dwie nakretki 12]potem sciagnij zwolnice a nastepnie to masz z gorki-porozkrecaj i gotowe a potem tylko problem z wlozeniem z powrotem zwolnicy.moze wystarczy tylko hamulce podkrecic ta nakretka pod tloczkiem

Całkiem fajnie to opisałeś. :)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share endru

endru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 maj 2008 - 19:49

Hamulce w Zetorze Ok dzięki teraz mam pojęcie jak się za to zabrać trochę roboty mnie czeka.
Dzięki za podpowiedzi trzeba skołować widłak.