Skocz do zawartości

Zdjęcie

FinePix S5800

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 18 sierpień 2008 - 14:26

FinePix S5800 Brat kupił sobie aparat i przywiózł do domu pokazać. No i zrobiłam parę fotek modeli i teraz jest problem z przerzuceniem na kompa. Jest kabelek USB, ale komp wcale nie zauważa aparatu, po wyjęciu i wsadzeniu karty do czytnika, też jej nie zauważa. ;)
No i najgorsze to to, że nie wziął płytki z oprogramowaniem. ;) Dla czego komputer nie widzi nawet karty w czytniku i czy są jakieś uniwersalne programy do przerzucania fotek z aparatu na dysk. ;)

P.S: Ściągnęłam jakiś USB drive ze strony FujiFilma, ale nic nie dało.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FinePix S5800 Dzisiaj, 12:17
  •  

#2 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 16:56

FinePix S5800 Kuzyn kupił tak karte do telefonu i w telefonie dało się wszystko na niej zapisać ale ściągnąć nic a zapisywanie na kompie też nie działało.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#3 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 sierpień 2008 - 17:03

FinePix S5800 Pewnie trzeba to oprogramowanie do aparatu ;] I tu pewnie kwi przyczyna ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#4 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 17:45

FinePix S5800 Ale w czytniku do kompa też nie działa więc tonie wina aparatu.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#5 Share ktm950

ktm950

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 21:25

FinePix S5800 Po podłączeniu kablem aparatu do kompa włączcie aparat na tryb odtwarzania. Powinno pomóc ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 21:43

FinePix S5800 A karta była formatowana wcześniej ?? Tzn przed pierwszym użyciem aparatu ?? Bo jeżeli nie być może nie uda się zgrać fotek. Kumpel miał tak z kamerą.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#7 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 18 sierpień 2008 - 22:23

FinePix S5800

Brat kupił sobie aparat i przywiózł do domu pokazać. No i zrobiłam parę fotek modeli i teraz jest problem z przerzuceniem na kompa. Jest kabelek USB, ale komp wcale nie zauważa aparatu, po wyjęciu i wsadzeniu karty do czytnika, też jej nie zauważa. ;)
No i najgorsze to to, że nie wziął płytki z oprogramowaniem. ;) Dla czego komputer nie widzi nawet karty w czytniku i czy są jakieś uniwersalne programy do przerzucania fotek z aparatu na dysk. ;)

P.S: Ściągnęłam jakiś USB drive ze strony FujiFilma, ale nic nie dało.

A jaką masz Windę (98, XP, Vistę) cz też inny system?

W zasadzie aparaty Fuji są widoczne w systemie XP bez żadnych sterowników (jak pendrive), mam już drugi aparat Fuji (S5500 i S9600) i nigdy nic nie musiałem wgrywać.
A inne urządzenia na USB ci działają?
Może masz wyłączone USB?
No to się narobiło...

#8 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 22:41

FinePix S5800 ja mialem taki problem bo zawsze XP canona a95 widział bez niczego. pozniej mialem mały remont kompa,podkrecanie itp i po tym nie widział go. po przeanalizowaniu problemu wyszło że w BIOSIE były wyłączone porty USB ;)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 20 sierpień 2008 - 08:03

FinePix S5800 @keram7719 USB działają, mam Widowsa XP Professional, a u brata na takim samym systemie zauważa aparat bez problemu, a co do działania portów to zawsze jest tak, że jedno wyjście z przodu jest wyłączone, a jedno działa. ;) Ja wszystko podłączam do działającego np. PenDriva, komórkę, MP3 i jest OK.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...