Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślicie?

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 06 styczeń 2009 - 14:45

Co myślicie?

A teraz mam pytanie do kolegów co ciągają 60-tkami, 30-tkami i 3P, takie załadowane przyczepy, co ile miesięcy robicie remonty w waszych ciągnikach?? bo nie wierzą ze bez remontów od nowości śmigaja.

co ma remont ciągnika wspolnego z transportem? bardziej odpowiedni byłby dział o ursusach lub o ciągnikach ogolnie
remont to też pojecie bardzo zwględne, bo jak pęknie ci jakas rurka to maszyna stoi i trzeba ja naprawic i pytanie czy to już remont czy tylko łatanie drobnej usterki?
czy awaria kostki od elektromagnesu załączającego przedni napęd to już remont? czy dopiero rozpołowienie ciągnika tudzież zdjęcie głowicy z silnika?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie? Dzisiaj, 04:12
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie? Dzisiaj, 04:12
  •  

#22 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 22:39

Co myślicie? no bo jak dostaną po d... to i remont będzie, ale bez przesady pewnie to są sporadyczne wyczyny 2-4 razy w roku to nie zużyje silnika. U mnie to 330 raz leciałem 5-6 tylko nie pamiętam 2 czy 3 zbiorniki bizona. Mniejsza o to najgorzej miała przyczepa bo by nie zmieniać biegu trzeba mieć gaz w podłodze, a dziur pełno w drodze