Skocz do zawartości

Zdjęcie

konto dla rolnika

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 04 luty 2007 - 15:59

konto dla rolnika jestem bardzo ciekawy z usług których banków korzystacie

moim zdaniem obsługa ROR`ów w bankach spółdzielczych jest bardzo droga jedyną zaletą tych banków jest niestwarzanie problemów przy udzielaniu kredytów ale w dzisiejszych czasach konkurencja na tym rynku jest olbrzymia a i oszczędności, które mogą płynąć z tytułu wyboru odpowiedniego banku są niemałe

dlatego proszę Was abyście podzielili się uwagami na temat banków, z których usług korzystacie, co się Wam w nich podoba a co nie, jakich usług Wam brakuje, które są za drogie a które możecie śmiało polecić

bardzo proszę o opinie na ten temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
konto dla rolnika Dzisiaj, 06:06
  •  

#2 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 luty 2007 - 18:54

konto dla rolnika ja korzystam z 3 bankow:)

glowne konto to mBank tu mam wszystko co tylko mozna sobie wyobrazic:
-ror, karty platnicze, kredytowke, kredyt odnawialny, fundusze inwestycyjne i tez usługe maklerska,

PKOBP - zmusili mnie bo brałem tutaj kredyt na mieszkanie
BZWBK bo mialem konto studenckie i jakies tam pierdoly się za mna ciągną.

ogólnie z tych różnych to najlepiej dla mnie działa mBank i najtanszy z tych wszystkich,

pozdrawiam
YacentY

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#3 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 04 luty 2007 - 19:30

konto dla rolnika konto dla rolnika dobre pytanie. to musi być takie konto jak dla innego przedsiębiorcy najlepiej niskie opłaty dostępność kredytów i kilka innych ale jest to sprawa indywidualna. np ja mam w bph, ojciec w spółdzielczym i bph, brat w bph i w bgż

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 04 luty 2007 - 22:31

konto dla rolnika konto gospodarcze mam w malym banku - taki regionalny i naprawde jest fajnie - ostanio np kredyt suszowy - malo papierkow i zalatwione szybko - a u kumpla w bgz sa to jak zobaczylem co on ma wypelniac to myslalem ze spadne z krzesla a o ten sam kredyt się stara (i na podobną kwotę a ziemi chlopak ma więcej niz ja). u mnie wsio zalatwione a u niego jeszcze sprawa lezy.

co indywidualnego konta to:
bgz sa - jak u yacentego - czasy studenckie itp
wbk bo mają allekarte a to zdatne do moich zakupow oraz walutowki w roznych walutach :huh:
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#5 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 04 luty 2007 - 23:14

konto dla rolnika jeśli już wspominacie o kredytach to jak sprawa wygląda z prowizjami od np. kredytów suszowych u mnie w banku spółdzielczym prowizja wynosi 2% orientujecie się jak to wygląda w innych bankach (może BGŻ wymaga większego zabezpieczenia i lepszej dokumentacji ale dzięki temu udziela tylko pewnych kredytów i może zadowolić się niższą prowizją) jestem ciekaw jak wygląda to w rzeczywistości

#6 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 13:38

konto dla rolnika Bank Spółdzieczy oraz WBK

#7 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 14:11

konto dla rolnika

Bank Spółdzieczy oraz WBK

o temat świeżynka aktualnie najlepsze konto oferuje Toyota Bank (oczywiście jeśli założymy, iż średnie miesięczne saldo wyniesie co najmniej 5000zł) bezpłatne przelewy i użytkowanie, 30 zł za kartę (4 bezpłatne wypłaty z dowolnego bankomatu w miesiącu) i 5 zł bonusu miesięcznie za saldo > 4000zł, no i oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wynosi 5,3% (już od 20000zł)

#8 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:57

konto dla rolnika Ja mam konto w mBank, i naprawdę chwale sobie ten bank, jestem w nim od dwóch lat. Wszytko idzie załatwić w bardzo szybki sposób, a co najważniejsze prowadzenie jest za darmo, i można wszystko załatwić przez internet:D
. . .

#9 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 16:12

konto dla rolnika My mamy konta w Banku Spółdzielczym i w PKO

#10 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 19:09

konto dla rolnika konto mam w bs bezplatne tylko prowizja od wyplaty.a od kart kredytowych i internetu trzymam sie z daleka

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 18:32

konto dla rolnika ja mam w BS i nie narzekam.

przedtem miałem w BPH i STANOWCZO odradzam ten bank obsługa chamska, kredyty oferują takie że na waciki nie starczy, a odsetki kosmiczne, poza tym chamska obsługa.

#12 Share dabaz

dabaz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 19:46

konto dla rolnika U mnie gospodarstwo jest w Banku Spółdzielczym, a ja mam kase z wypłat (bo dorabiam jako kierownik powiatowego biura Wojewódzkiej Izby Rolniczej) w WBK- jest super. Pozostałość po koncie studenckim to Kredyt Bank ale musze sie wybrać do nich i zlikwidować to konto bo są beznadziejni. W maju bankomat w Olsztynie (a jestem z Wielkopolski) pożarł mi karte i zostałem prawie bez kasy-gdy poszedłem do głównego oddziału KB w Olsztynie to pani mi uprzejmie wyjaśniła że w grudniu o 2 dni spóźniłem sie z wpłatą na konto i o 2 dni miałem za długo debet na koncie. Wyobrażacie sobie? Normalnie myślałem że ich tam pozabijam. Po 5 miesiącach aktywnego wpłacania kasy i wypłacania przez bankomat, płacenia w sklepach itd oni mi blokują karte. Bankomat karte zniszczył i oczywiście na wydanie nowej musiałbym czekać. Już nie czekałem. Teraz w WBK nie mam zadnych problemów.

#13 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 20:59

konto dla rolnika czy istnieje jakiś bank oferujący bezpłatne konto dla rolników (poza mBankiem)? najbardziej pasuje mi właśnie mBank (który jednak uważa, iż prowadzenie gospodarstwa nie jest działalnością gospodarczą); konto na gospodarstwo jest mi potrzebne tylko do rozliczania z US

#14 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 25 sierpień 2008 - 21:25

konto dla rolnika Tylko Bank Spółdzielczy. Ludziska ;) popierajcie rodzimy kapitał! Popierajcie to co swoje!

Acha, w temacie poprzedniego posta - BS na pewno nie ma bezpłatnego konta dla rolników. Przynajmniej ostatnio nie miał.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#15 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 26 sierpień 2008 - 21:28

konto dla rolnika nie mam nic przeciwko BS`om ale nie zamierzam płacić 10 złotych miesięcznie za rachunek, dzięki któremu będę rozliczał się tylko z US

#16 Share michal18

michal18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 07:01

konto dla rolnika od 3 lat BS nie należą wyłącznie do kapitału polskiego jak się nie mylę to pakiet większościowy należy do jakiegoś banku zahodniego , ja mam konto w BGŻ i nie narzekam niska opłata , darmowe przelewy, wysoki limit kredytowy na koncie.

#17 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 21:06

konto dla rolnika struktura akcjonariatu nie ma dla mnie najmniejszego wpływu na wybór banku, również US nie wymaga ode mnie rachunku na gospodarstwo, więc chwilowo decyduję się na eurobank

#18 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 21:30

konto dla rolnika Witam panowie ja polecam bgż ja mam i chwale obsługa za***ista dostepnosc do kredytów duza mozliwos negocjacj wszelkich spraw dotego przelewy przez internet po 0,50gr
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#19 Share arszczecin

arszczecin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 wrzesień 2008 - 14:13

konto dla rolnika

przedtem miałem w BPH i STANOWCZO odradzam ten bank obsługa chamska, kredyty oferują takie że na waciki nie starczy, a odsetki kosmiczne, poza tym chamska obsługa.

Hehe
Też mam kunto w BePeHa
ostatnio chciałem kredyt na zakup ziemii (pierwszy kredyt w tym banku chciałem) i powiedzieli mi że ROLNIKÓW NIE OBSŁUGUJEMY, więc drogi BPH niedługo sie rozstaniemy !!!
niedawno dostałem oferte zPremiumclub-Statoil- ze dostanę karte dla wybranych klientów Premiumcluba w ERŁOBANKU, idę do banku a oni mi tekst: NIE MAMY OFERTY DLA ROLNIKÓW
jak przypomnę sobie co sie dzieje w BeGieŻecie z papierami to masakra
spóldzielczego nie chcę
Kredytbank odpada
w moim regionie ostał mi sie tylko Bałtycki Bank Spółdzielczy. Tylko oni chcieli rozmawiać, że coś wymyślimy bo w innych sprawiali wrażenie ze nie chcą mnie itp. Miałem wrażenie ze w czasie rozmowy i gdy przedstawiałem dokumenty szukali pretekstu tylko żeby sie pozbyć natręta
Może to nie wina banków, tylko zarządzających nimi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 13 wrzesień 2008 - 15:15

konto dla rolnika

aktualnie najlepsze konto oferuje Toyota Bank

Tak samo jest na dzień dzisiejszy? Ma ktoś u nich konto? Swego czasu panowie z Toyoty namawiali mnie na założenie u nich konta, jednak wtedy była to jeszcze świeżynka i nie miałem od kogo zasięgnąć opinii jak działają w praktyce więc odpuściłem sobie.