Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza?

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 sierpień 2008 - 08:43

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Ja chciałbym w grze znakomitej grafiki, tak aby było widac jak ziemia ładnie sie przesypuje podczas orki, żeby się kurzyło podczas bronowania.Poza tym jeszcze wiekszy realizm np: cofanie z dwuosiową przyczepą (nie tak jak w simtractor tylko jak np. w PF) aby było jeszcze bardziej udoskonalone, żeby mozna było tak regulować podnośnikiem podczas orki, aby wyrównywać pracę wszystkich korpusów, żeby brony mogły się zapchać, no i usterki: w kazdym traktorze może sie coś zepsuć! Fajne byłoby też aby od czasu do czasu przyjechał do nas diler np. Case'a i zaproponował nowe maszyny'

Jakie wy macie wymagania?
Dostawcą mocy jest...Case

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Dzisiaj, 03:57
  •  

#2 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 sierpień 2008 - 10:57

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Wydaje mi się, że takie wymagania jak postawiłeś są do spełnienia, tylko że dobre firmy nie zajmują się grami o tematyce rolniczej ;). Ogolnie nie gram już w gry, ale niedawno sprawiłem sobie laptopa i chciałem przetestować jego moc ;). Kolega pożyczył mi grę firmy Codemasters "Grid". Bardzo fajna samochodówka, wymagania też powalają (znawcy tematu wiedzą jakie ma wymagania), ale realizm gry jest po prostu super. Uszkodzenia samochodów są dopracowane do perfekcji ;). Myśle, że jakby Codemasters stworzyło grę rolniczą ty by był dopiero hit ;).

#3 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 sierpień 2008 - 11:22

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Znam tą grę, a ty coolman, żałuj ze nie masz kierownicy (bo zakładam że nie masz ;)) Bo podobno jazda na kierownicy a na klawiaturze, to niebo a ziemia ;)

Wiem że moje wymagania są do spełnienia, ale sęk w tym że nie ma kto ich się podjąć ;)

#4 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 sierpień 2008 - 12:04

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Tak racja, nie mam kierownicy, ale może kiedyś spróbuje się pobawic u mojego młodszego kuzyna, który mieszka niedalke mnie i ma kierownice ;). Właśnie to jest minus, że dobre firmy nigdy nie podjęły się pracy nad grą rolniczą, a na pewno nie było by problemu ze sprzedażą takiej gry. Mam kilku kuzynów co są z miasta i są wielkimi fanami simtractor, chociaż o rolnictwie zielonego pojęcia nie mają ;).
Co do wymagań jakie ja bym chciał to, dobra grywalnośc czyli dobre odzwierciedlenie rzeczywistości. Chcaiłbym aby w takiej grze było dużo firm rolniczych jeśli chodzi o ciągniki i maszyny. Fajnie byłoby pograć w taką grę co byłyby polskie maszyny (Ursus, Bizon). Tylko pewnie gra musiałaby wykupic prawa autorskie do wykorzystania nazw firm.

#5 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 sierpień 2008 - 12:11

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Na moje oko wystarczy dopracować Pf wszystko jeszcze bardziej urzeczywistnić i będzie bajka. Zresztą Landwirtshaft nie jest zły ale tam się mozna zarobić na śmierć ;)

ps. mam problem z simtractor, ponieważ mogę kupić tylko kombajn, visitors'ów, i somochód a nie mam żadnych sprzętów - wie kto ś co to moze być? ;)

#6 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 27 listopad 2008 - 22:51

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Wpisałeś key i login ?

Wymagania dobre masz;D , ale może np. zrobić Polska firma KOLEKCJA KLASYKI, też robią dobre gry komputerowe i na PS chyba też ;]
-U-R-S-U-S- me love<3

#7 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 00:06

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Ja poprawiłbym przedewszystkim grafike i dodał jeszcze prawdziwe obory dojarnie i żeby kopce z kiszonką były bardziej realne itp.Ale tak szczerze to gry które są teraz dostępne nie są już takie złe wystarczy je troche dopracować i będzie super ;)

#8 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 07:40

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Moim zdaniem dużym krokiem w tworzeniu gier rolniczych było wydanie LS 2008 i na pewno wyjdzie coś nowszego i będzie udoskonalana trzeba czekać.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#9 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 28 marzec 2009 - 18:34

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? znam najnowszą gre i mysle ze ona spełni wszystkie wymagane kryteria ls 2009

#10 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 18:58

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Bardzo ładnie się prezentuje i kurzy się przy bronowaniu :blink:.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 19:09

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? przedewszystkim gra powinna posiadac wbudowany edytor map maszyn itd zeby kazdy mógl zrobic sobie maszyne której brakuje w grze no i grafika no i wymagania nie takie kosmiczne no i realistyka gry uszkodzenia maszyn,hodowla zwierzat itd
Wielki fan case jx/new holland td

#12 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 19:17

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Ooo tak żeby było to musimy jeszcze trochę poczekać wiadomo że za jakiś czas wyjdą mody które umilą i udoskonalą grę LS 2009 :blink:.

#13 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 21:14

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Moim zdaniem gra powinna wyglądać jak LS2009 lecz powinna być tam "kariera" czyli zaczynasz mając jakieś 20ha jakieś małe ciągniki itp itd i rozwijanie się, budowanie chlewni dokupywanie maszyn i ziemi :blink:
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#14 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 28 marzec 2009 - 21:23

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? tak popieram tak powinno być tylko żeby żadnej ziemi tylko kasa na początek jakaś tam sumka i kupujemy działkę albo gotowe budynki i maszyny żeby był jakiś dealer i przywozi maszyny, żeby były uszkodzenia np. przewali się traktor i trzeba go podnosić i naprawić jakieś awarie, no i żeby można było za lgnąć i np przyjeżdża nas wyciągać sąsiad albo sami drugim ciągnikiem, żeby była też możliwość projektowania i budowy budynków i wybrania hodowli no i chyba tyle może coś by się jeszcze znalażło ale jakby to było to by było git :blink: oczywiście grafika i fizyka taka jak w LS

Edytowany przez andrzej2110, 29 marzec 2009 - 17:51.
cytowanie posta wyżej

Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#15 Share Cichy94

Cichy94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 29 marzec 2009 - 11:25

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Jak by była taka gra rolnicza to było by super :blink:

#16 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 21:41

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Jak by byl taka to serio bym sie chyba posr*** ze szczęścia. Narazie zadawalajmy sie LS 2009 miejmy nadzieje że wyjdzie 2010 i będzie miała co nie co z naszych wymagań <_<
Mój Wladimirec podbija świat

#17 Share robak333

robak333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 22:52

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? według mnie zeby była gra ktora jest taka jak simagri.com tyle zeby wszystkie prace wykonywalo sie samemu a nie klikaniem myszka i starczy. Te same opcje co w simagri ale w grafice 3d gdzie mozna kupowac ziemie wybrac hodowle itp. tak ekonomiczna troche gra.

#18 Share 1sim1

1sim1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 09:46

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? Witam wszystkich.
ja zaczynałem od simtractor mam zamiar udoskonalić sobie frajdę szukam ciekawej gry rolniczej czytałem powyższe posty i nie wiem tylko co to jest PF mógłby mi to ktoś powiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share fendziK3

fendziK3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 19:18

Jak waszym zdaniem wygląda njlepsza gra rolnicza? moim zdaniem dobry sumulator rolniczy powinien wyglądać tak
-zaczynać od małej ilości ziemi i slabych maszyn
-tryb wyzwań np. zebranie zboża w jak najkrutszym czasie i tym podobne
-realistyczne maszyny
-zajmowanie sie zwierzętami krowami świniami karmienie ich :(