Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak jest z częściami???

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dzik82lysy

dzik82lysy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 10:50

Jak jest z częściami??? ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak jest z częściami??? Dzisiaj, 03:01
  •  

#2 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 16 sierpień 2008 - 22:32

Jak jest z częściami??? z tego copamietam to jeden komplet naprawczy do takiego silnika od 700 chyba do 1500 zl za orginał cos koło tego a szlif wału to w dobrym zakładzie zrobia. wadliwa moze byc pojedyncza sztuka a nie cała seria ja mam dwa nie narzekam a u mnie w okolicy jest sporo agrotronów mniejsze i wieksze, starsze i nowsze, w prywatnych rekach i w wielkoobszerowych gospodarstwach. jak trafisz to juz twoja sprawa
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#3 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 17:43

Jak jest z częściami??? Tylko chyba lepiej nie kupować części w serwisie DF tylko poszukać sklepu z częściami silników Deutz

#4 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 23:08

Jak jest z częściami??? No, ale w tym agrotronie to będzie silnik z serii 1012, którego budowa jest całkiem inna niż starsze FL 912 czy 913, a i remont może być znacznie kosztowniejszy i trudniejszy. Może jednak nie trzeba się martwić na zapas, producent przewiduje okres pracy do naprawy głównej na ponad 10 000mtg...

#5 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 listopad 2008 - 23:53

Jak jest z częściami??? a latwo jest dostac te czesci jak jest z DEUTZ-FAHR DX 110 ?? w jakich zagladach najlepiej kupowac czesci i ile trzeba czekac

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#6 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 10:41

Jak jest z częściami??? bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 23 listopad 2008 - 12:32

Jak jest z częściami??? a jka jest na podkarpaciu ok rzeszowa czy krosna jest ktos z tych okolic??

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#8 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 15:58

Jak jest z częściami???

bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL

A miałeś jakieś doczynienia z serwisem silników deutz ? bo ja słyszałem same złe opinie ;)

#9 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 16:19

Jak jest z częściami??? miałem. zanim kupiłem ciagniki to potrzebowałem kogos kto naprawi mi zatarty silnik w ładowarce Zettelmeyer 502 92r. bazowałem na czesciach kupionych w serwisie silników deutza w Lubinie i w głogowie a naprawe przeprowadzili w Głogowie. pózniej wyrególowanie zapłonu przeporwadził mi miechanik któy na codzien pracuje w kopalni przy takich silnikach. Nie moge zarzucic komus złej obsługi nie tym z którymi miałem do czynienia.

#10 Share sprawiedliwy

sprawiedliwy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 15:38

Jak jest z częściami??? jeżeli będziesz potrzebował jakiś części do detza mogę ci pomuc posiadam katalogi i ceny fabryczne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 03 styczeń 2009 - 23:29

Jak jest z częściami??? Jeśli ten katalog jest w formie elektronicznej to wrzuć go do tego tematu: http://www.agrofoto....mp;hl=katalogi*
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Dodaj odpowiedź