dzik82lysy

Deutz Fahr Agrotron 4.85- Ile kosztuje remont silnika?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzik82lysy    0

ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

z tego copamietam to jeden komplet naprawczy do takiego silnika od 700 chyba do 1500 zl za orginał cos koło tego a szlif wału to w dobrym zakładzie zrobia. wadliwa moze byc pojedyncza sztuka a nie cała seria ja mam dwa nie narzekam a u mnie w okolicy jest sporo agrotronów mniejsze i wieksze, starsze i nowsze, w prywatnych rekach i w wielkoobszerowych gospodarstwach. jak trafisz to juz twoja sprawa


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Tylko chyba lepiej nie kupować części w serwisie DF tylko poszukać sklepu z częściami silników Deutz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volf    3

No, ale w tym agrotronie to będzie silnik z serii 1012, którego budowa jest całkiem inna niż starsze FL 912 czy 913, a i remont może być znacznie kosztowniejszy i trudniejszy. Może jednak nie trzeba się martwić na zapas, producent przewiduje okres pracy do naprawy głównej na ponad 10 000mtg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a latwo jest dostac te czesci jak jest z DEUTZ-FAHR DX 110 ?? w jakich zagladach najlepiej kupowac czesci i ile trzeba czekac


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a jka jest na podkarpaciu ok rzeszowa czy krosna jest ktos z tych okolic??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL

 

A miałeś jakieś doczynienia z serwisem silników deutz ? bo ja słyszałem same złe opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

miałem. zanim kupiłem ciagniki to potrzebowałem kogos kto naprawi mi zatarty silnik w ładowarce Zettelmeyer 502 92r. bazowałem na czesciach kupionych w serwisie silników deutza w Lubinie i w głogowie a naprawe przeprowadzili w Głogowie. pózniej wyrególowanie zapłonu przeporwadził mi miechanik któy na codzien pracuje w kopalni przy takich silnikach. Nie moge zarzucic komus złej obsługi nie tym z którymi miałem do czynienia.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez Mateusz32134
      Witam Planuje kupić 30 mamek limousine i chciałbym sie dowiedzieć ile potrzeba mi kukurydzy (ha) przed kukurydzą siane by było żyto na kiszonkę do tego dochodzą wysłodki mokre około  2 tirów , przy oborze dysponuje około 70 arami pastwiska więc trzeba by było je dokarmiać w dzień. Dziękuje orz prosze o pomoc 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Dotyczy filtra Deutz (nie SDF), o nr 04131596, filtr paliwowy dokładny common rail.
      Filtr nowy zanieczyszczony opiłkami poprodukcyjnymi na gwincie wewnętrznym. Inne filtry z tej partii na półce w sklepie podobnie.
      Przedstawicielstwo sdf w Polsce reklamacji nie uznaje.
      Miał ktoś podobny problem, zazwyczaj użytkownicy nie sprawdzają co montują a serwisanci wcale, tylko zdjąć zaślepkę i wkręcić. później układy siadają ponieważ dbając i wymieniając filtry możemy zajechać układ paliwowy.
      Najlepiej gdyby filtry Deutz były zapakowane w folii zgrzewalnej i pudełku a nie tylko z zaślepką.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj