Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych

43 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 15 sierpień 2008 - 22:07

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Opony w 330 zaczynają pękać chce je wymienic i nie wiem jakie najlepiej zastosować ,w cienkie paski,grube,od żuka czy w jodełkę? przy których ciagnik lepiej się prowadzi ? Dodam że ciapek malo jeżdzi po szosie . Mam nadzieje ,że ten temat pomoże także innym przy wyborze zakupu nowych opon. ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Dzisiaj, 01:54
  •  

#2 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 16 sierpień 2008 - 14:44

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Kup w jodełkę lub weź je od kosiarki listowej. Myślę że te na pole będzie dobre.Sam myślę takie założyć.I ładnie się prezentuje jakbyś miał 4x4 ;)

#3 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 15:06

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych nie bierz samochodowych bo tam nie ma bieżnika (no jest ale ile, max 1 cm) i na błocie lub mokrej trawie zapomnij że będzie skręcać lub nawet trzymać się toru jazdy jak ty chcesz. A czy jodełka czy rowki to nie wiem które są lepsze.

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 16:05

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych ja mam taki bieżnik jak był oryginalnie i nie narzekam. W jodełkę ładnie wygląda ale one najszybciej będą łyse

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 18:36

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Jodełka jest do napędu albo bo maszyn typu KOS. Oryginałki kup.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#6 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 21:45

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Kup nowe np. Dębica ANP 13, są droższe ale lepiej się prowadzi po drogach a w terenie ma lepsze zaparcie przy skręcaniu. Są wytrzymalsze od modelu ANP 7 i troche dłużej na nich pojedziesz. Pozdro.

#7 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 sierpień 2008 - 09:00

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Mam takie opony na sprzedaż, może Cię to zainteresuje: http://www.agrofoto....lgi-t11517.html . Znawcy tematu powiedzieli, że felgi nie pasują do C 330, ale nie ma problemu, mogę sprzedać same opony. Oczywiście cena wtedy mniejsza ;).

#8 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 17 sierpień 2008 - 09:45

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych @coolman - oferta interesująca ;) , ale ja tez mam rozsiewacz kos wiec założyłbym od niego ;) jakby sie okazalo że są najlepsze. Żeczywiście macie rację tych od żuka to nie założe bo mają mały bieżnik. Napewno tęż nie kupie chinskich czy tajwańskich -w 360 3p takie mam rok i pół bieżnika już nie ma ;) A czy na oponach 750-16 czy coś(zetorowskich) ursusem dużo cieżej by się kręcilo,ma ktoś takie w swoim?

#9 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 sierpień 2008 - 09:57

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Spoko rozumiem ;). Polecam Ci jeszcze odwiedzić jakiś zakład co handlują używanymi. Można zawsze coś znaleźć dobrego. Niedawno kupiłem 18stke na przód do C 360 za 1/3 ceny nowej. Bieżnik gdzieś tak połowa zdarta, ale opona zdrowa, niepopękana.

#10 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 17 sierpień 2008 - 22:40

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych A ja polecam rosyjskie opony, ''kama" zdaję się nazywają. Są bardzo solidne, mają grube ścianki i solidny bieżnik. Założyłem je u siebie w tym roku do 30-ki z turem i nie narzekam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 07:47

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych A nie parcieją ci, bo ja mam rosyjską przyczepe i opony w niej,a tagże rosyjskie opony w bizonie i bardzo szybko się posiekły. ;) A te o których mówisz wyglądają może jak orginalme od T-25? bo widziałem takie nowe na targu ,ale koleś coś dużo krzyczał za nie.

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 07:56

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych weź 6.50 rozmiar super się sprawdza i lekko się kieruje

#13 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 23:18

A nie parcieją ci, bo ja mam rosyjską przyczepe i opony w niej,a tagże rosyjskie opony w bizonie i bardzo szybko się posiekły. ;) A te o których mówisz wyglądają może jak orginalme od T-25? bo widziałem takie nowe na targu ,ale koleś coś dużo krzyczał za nie.

Dokładnie, takie jak we władku. Mam je dopiero 4 miesiące więc trudno, żeby parciały. Są naprawdę solidne, zresztą widziałem w ponad 20-sto letnim t-25 takie opony nie wymieniane od nowości. U mnie przy turze pewnie nie wytrzymają tyle, ale jestem zadowolony. Chińskie nie mają przy nich szans. Zresztą te polskie z dębicy też są delikatne, kiedyś były lepsze, ale to chyba olsztyn je produkował (teraz ponoć nie robią). Oglądałem też czeskie, tureckie i indyjskie, jednak te rosyjskie wygrały. Ponadto były tylko nieznacznie droższe od chińskich, kosztowały w granicach 130-140PLN za sztukę bez dętki. Ja polecam, to fergusona też chyba je zakupię...

#14 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 21 sierpień 2008 - 08:38

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych ja mam w c360 felga 16 a oponki od zetora 7211 więc wykościowo wychodzą jak oryginalne 18. ja mam je przy turze i są szersze od oryginalnych i bierznik mają lepsze wiec nie narzekam na nie dobrze się sprawują

#15 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 21 sierpień 2008 - 18:38

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych ....i napewno wyglądaja efektowniej te od ZETORa , pewnie jak dobrze napompowac to lekko by było kręcic kierownica no i w polu by sie tak nie zapadały. Chyba rozejże sie wlaśnie za takimi ,no chyba że mi nawali wcześniej to wezmę od kosa na próbę te w jodełkę ;)

#16 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 sierpień 2008 - 18:59

Mam takie opony na sprzedaż, może Cię to zainteresuje: http://www.agrofoto....lgi-t11517.html . Znawcy tematu powiedzieli, że felgi nie pasują do C 330, ale nie ma problemu, mogę sprzedać same opony. Oczywiście cena wtedy mniejsza ;) .

takich felg to mam chyba 5 sztuk oraz 5 13 calowych (takiego samego typu i z takim rozstawem śrub) Mi so potrzebne takie jak so przy ciapku z przodu dwie sztuki ale na złomie nie było ;) chyba przerobie te co mam... (jedno 13 tak przerobiłem)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#17 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 21 sierpień 2008 - 19:32

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Ja wczoraj kupowałem jedną oponę na przód bo mi wystrzelila, kupiłem polską za 160 zł + 19zł za dętkę... protektor hmm 4 paski wzdłuż ;) chińskie były po 120 zł z dętką ale podobno po roku połowy bieżnika nie ma ;)
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#18 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 21 sierpień 2008 - 19:37

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Najlepiej w wąskie paski ;) Ja tak mam i bardzo dobrze mi się jeździ i kieruje, już się przekonałem że wystarczy trochę smaru i już sie lekko kręci ;) , a poza tym w jodełkę jak kupisz się szybciej zedrą ;)
:D

#19 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 21 sierpień 2008 - 19:45

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych No ja napompowałem przednie koła ostro to jak dzisiaj jeździłem to się zdziwiłem że sie tak lekko kręci... nom, mam z tymi wąskimi paskami ;)
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 21 sierpień 2008 - 19:53

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych Z wąskimi paskami o ile się nie myle były dawane fabrycznie więc nie takie głowy nad tym myślały żeby było dobrze ;)
:D