Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce

103 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 20 styczeń 2010 - 21:30

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce @anusiak to gada jak moja babka komunistka :D a tak przy okazji Anus to z angielskiego odbyt, niezła ksywa nie ma co :lol:
A tak na poważnie. Widzę, że A_F to forum o bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Jestem tylko ciekaw ile osób wie kto kogo na Kaukazie pierwszy zaatakował :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Dzisiaj, 03:32
  •  

#82 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 22:22

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce prosilem, zeby nie zwracac sie bezposrednio do @anusiaka, bo to troll, a przynajmniej ten post mu wyszedl trollowo, czy to tak trudno zrozumiec??

anusiak to postac fikcyjna takze, wiec daruj sobie uwagi z anusami
konflikt w gruzji to dawno i nieprawda wiec po co do niego wracac.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#83 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 22:30

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce No dobra, co do tarczy to polecam
altair
nie do końca bezstronnie, ale zawsze wszystko po kolei.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 22:35

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce nom czerwoni przyjaciele niejedną fabryke przewieźli do siebie ... dziadek opowiadał ile wagonów szło po wojnie.. takie czasy i ludzie..
"Ciężkie czasy powiedział czerwonoarmista kradnąc zegar z wieży kościelnej..

#85 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 22:41

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Na temat Rosjan wypowiadać się nie będę, bo bana dostane, ale że po wojnie Czerwonoarmiści nawet zapałki wywozili do ZSRR to akurat prawda :lol:

#86 Share Anusiak

Anusiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:40

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce @brzozak2 to (napisalbym kilka słow ale...) znajde na Ciebie paragraf i zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni, przepraszam ale musialem to napisac bo mnie obraziłes piszac o mnie ze jestem "troll". Moderatorowi forum to chyba nieprzystii? Zrobilem zrzut ekranowy tak na wszelki wypadek dla prawnika. Zreszta wy Polacy to nigdy przedsiebiorczy nie byliscie i nie bedziecie w tym czasach kto handluje z Rosjanami ten gosc :lol:

#87 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:50

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Ty jesteś śmieszny i się z ciebie jeszcze długo śmiać będziemy.
Jak ktoś ma jakieś pytania z tematyki militarnej to chętnie odpowiem, bo akurat mam pewne doświadczenie w tych kręgach i od dłuższego czasu interesuję się tym tematem. Dodatkowo działam na kilku forach o tej tematyce więc jak coś to pytać.

#88 Share Adrian1985

Adrian1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:57

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Jak dlugo zyje tak nie widzialem tak idiotycznego posta #86. Zrob trolu zrzut takze mojemu postowi, bo tez nazywam Cie trolem.

#89 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 10:14

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce nie odpowiadamy trollowi, podkreslam po raz kolejny!!!
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#90 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 21 styczeń 2010 - 14:22

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Co jak co ale Rosjanie po II wojnie nam wolności nie dali...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 14:42

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Sami jej nie mieli...
Ruskich zniszczy wóda, koks i aids zresztą powoli wymierają (przyrost ujemny) tylko to trochę potrwa... sporo ich jeszcze.. najlepiej na wojnie ginęli na jednego szkopa 4 a oprócz tego kolejnego zastrzelił swój z NKWD.. szkoda narodu zapomnianego przez Boga i ludzi..batiuszka też był niezły wymordował dowódców, powołał osłów i szkopy walili jak do bydła..

#92 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 14:48

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce LWP za czasów wojny zabiło 170tyś żołnierzy Wermachtu, a pochowało 190 tyś swoich :lol:
Jak by nasi generałowie dobrze zarządzali wojskiem, poprawili łączność i logistykę, to Niemcy by się znacznie więcej przy nas namęczyli, choć i tak uznali, że do 1943 roku to z nami mieli najwięcej problemów przy opanowywaniu ziem bo postawiliśmy największy opór.

#93 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 15:45

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce To że po 1945r. znaleźliśmy się pod strefą wpływów ZSRR zawdzięczamy w równym stopniu Rosji, Anglii, Francji i USA (konferencja Jałtańska).
Ruscy kradli na potęge ale Polacy wcale im nie ustępowali. Dziadek mówił, że jak sprowadzili się na ziemie odzyskane 1948r.(3 lata był na odminowaniu na mazurach) to w domu nie było nawet okien bo ci którzy tu dotarli zaraz po wojnie wszystko rozkradli...
Zresztą złodziejstwo i krętacwo to nasza cecha naradowa...
Polacy przez te wszystkie lata komuny tak się przyzwyczaili do wielkiego brata ze wschodu, że gdy go zabrakło to zaczeli szukać nowego przyjaciela tym razem zza wielkiego morza...
Czy my Polacy nie możemy być neutralni??? Co nam dał Irak??? Co nam daje Afganistan???
Kupiliśmy przestarzałe F-16, zabytkowe Herkulesy, nasi żołnierze giną w Afganistanie a wcześniej w Iraku, amerykańscy żołnierze którzy mają stacjonować w Polsce nie będą podlegać naszemu prawu...
W zamian żeby zobaczyć statuę wolności musimy ubiegać się o wizy...

#94 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 15:59

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce A ja się się pytam kto w takim razie dał nam wolność ? Anglia?, Francja? a może USA. A może urzędowy język niemiecki, niemieckie nazwy ulic i dymiący komin Oświęcimia były wolnością a potem była niewola. Stalin był oszołomem i niema dwóch zdań ale nie można zapominać tysięcy młodych chłopaków którzy zgineli wyzwalając nie swój kraj. Ruscy przeszli przez nasz kraj bo inaczej nie szło, szli w lini prostej na Berlin a Polska się na niej znajdowała chyba że ktoś uważa że lepiej byłoby gdyby szli przez biegun północny a w tym czasie u nas miłościwie panowałby Adolf

#95 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 16:42

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Wolność od nazistów wywalczyliśmy sobie sami 4 armia walcząca z Hitlerem. Jednak po niewoli niemieckiej przyszła niewola radziecka :lol:

#96 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 21 styczeń 2010 - 16:43

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce właśnie "wyzwolili"nas bo inaczej nieszło a jak in zależało pokazali w Warszawie

#97 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:58

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Witam-co do prawdziwych intencji Stalina to polemizowałbym-ostatnimi czasy czytam sobie Suworowa (co prawda jest on wyznawcą spiskowej teorii dziejów Dodany obrazek -ale naprawdę zgrabnie i wiarygodnie potrafi swoje teorie udowodnić )-co by nie powiedzieć-wyzwolenie Polski zdecydowanie nie było zamiarem Stalina-już prędzej jej zniewolenie.

#98 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 23:05

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Ja określiłbym to określeniem że wpadliśmy z deszczu pod rynne.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#99 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 25 luty 2010 - 09:58

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Tarcza moze u nas być ale powinna być tajna, po co inny kraj ma wiedzieć czy my mamy i gdzie ona jest. podczas gdy kto miałby nas atakować to odrazu będzie wiedział co ma pierwsze zniszczyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 18 czerwiec 2015 - 11:45

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA