Matey

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quercus    7
...Ja osobiscie nienawidze USA gdyz maja dziwna tendencje do rozpoczynania wojen nie na swoim terenie.Ciekawe czemu?Ale nie od dzis wiadomo ze najlepszy interes mozna zrobic na wojnie...

 

 

Właśnie. Każdy jest twardy na czyimś podwórku.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jesteśmy w NATO, więc w razie ataku powinniśmy otrzymać pomoc militarną, ale ciekawe, czy ktoś by palcem kiwnął. Rosja leje na UE, na całe NATO i rozmawia tylko z Niemcami, a innych pomija...

 

Moim z daniem Putin sobie manewry w Gruzji zrobil ;)

 

A moim zdaniem Miedwiediew.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Polska to jak spojrzeć wstecz to zawsze się gdzieś wpier.... A ten nasz mały pekin no już całkiem zadziorny!!!!!!! Trzeba wprowadzić prezydenturę od 1.50m i sie go zniesie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

jesteśmy w NATO będziemy mieli tarcze i co myslicie ze to nam pomoże przed II wojną światową mieliśmy umowy z Wielka Brytania i Francją podpisane i co zrzucali kartki z samolotów do niemców żeby nam odpuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

w biegu ostatnich zdarzeń ciekaw jestem kiedy NIEMCY znowu dopomną się o ŚLĄSK -

bo to prawie tak jak z OSETIĄ


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Macie rację, trzeba obłaskawiać Rosję. Dorzućmy jej do Gruzji Ukrainę a za kilka lat zachodni politycy dorzucą Polskę , no bo przecież trzeba miec dobre stosunki z Rosją. MECHANIZATOR to nie Gruzja zaatakowała Osetię. Ona jest jej integralną częścią, tak jak Śląsk w Polsce. Ruscy się wkurzają na tarczę bo nie potrafią czegoś takiego zrobić. A pamiętacie jak kilka lat temu Rosja oburzała się na propozycje: Polska, Litwa w NATO. Być może gdyby nie NATO takie obrazki jak w Gruzji oglądalbyśmy na żywo? SZCZEWKO a czemu nie nawidzisz Rosji za rozpoczynanie wojen nie na swoim terytorium( Gruzja, Czeczenia*3, Afganistan i kilka innych)? Musicie zrozumieć że przemawiaja przez Was wersje histori ustalane przez komunę (80% społeczeństwa uważa Zwiazek Sowiecki za wyzwolicieli Europy w czasie 2 wojny św.)Przejrzyjcie historię Litwy, Łotwy czy Estonii od 1939r.Niemcy byli tam traktowani jak zbawienie. URSUSCZESIO Rosja już zakręciła kurki do polskiej rafineri w Możejkach na Litwie, kilka dni po tym jak Polacy ją kupili, ubiegając Rosjan. Podobno popsuł się rurociąg, a po tygodniu miał miejsce wybuch który zniszczył pół rafineri (oficjalnie z nieznanych przyczyn). A pozatym to Rosja nie bierze oficjalnie od nas towarów rolnych od kilku lat. ALE TRZEBA MIEC DOBRE STOSUNKI, TAK JAK WY MACIE Z SĄSIADEM KTÓRY WAS OKRADA I BIEGA Z NOŻEM ZA WASZĄ RODZINĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Jesteśmy w NATO, więc w razie ataku powinniśmy otrzymać pomoc militarną, ale ciekawe, czy ktoś by palcem kiwnął. Rosja leje na UE, na całe NATO i rozmawia tylko z Niemcami, a innych pomija...

 

 

 

A moim zdaniem Miedwiediew.

hahaha tam putin wszystkim rzadzi a ten caly miedwiediew to tylko jest jak przykrywka do fotela prezydenta a tam wszystkim dalej i tak rzadzi Putin


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

No własnie wczoraj jak oglądałem wiadomości to mówili,że Rosja chce użyć sił militarnych na Polskę ze względu na wybudowanie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.Te debile myślą,że ona jest akurat skierowana na Rosję.Nie będzie na nich skierowana dopóki oni nie będą mierzyć w Polskę i inne kraje.Rosja jeszcze teraz ogłosiła niepodległość Abchazji i Osetii to już w ogóle sobie przeskrobała u innych krajów.Między innymi USA.Jeszcze teraz coś się jej nie podoba w NATO.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
A tak w ogóle to nie wiadomo kto rządzi tym światem...

 

 

Nie wiesz kto rządzi światem? Ja wiem, ale nie powiem ;) To jest takie plemię eskimosów :) , których 70 lat temu w Polsce było bardzo dużo, teraz też są, ale raczej ukrywają swoje pochodzenie, bo Polacy ich nie lubią.

Mój dziadek, który przeżył II Wojnę Światową i walczył na froncie, też bardzo ich nie lubił ( bo zdążył ich dobrze poznac), a ja to po nim odziedziczyłem. Do końca życia nie zapomnę jak mi opowiadał do czego zdolni są Ci eskimosi.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Pomoc humanitarna w gruzii popieram bardzo ale bym wolał zeby tej tarczy nie stawiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Nie wiesz kto rządzi światem? Ja wiem, ale nie powiem ;) To jest takie plemię eskimosów :) , których 70 lat temu w Polsce było bardzo dużo, teraz też są, ale raczej ukrywają swoje pochodzenie, bo Polacy ich nie lubią.

Mój dziadek, który przeżył II Wojnę Światową i walczył na froncie, też bardzo ich nie lubił ( bo zdążył ich dobrze poznac), a ja to po nim odziedziczyłem. Do końca życia nie zapomnę jak mi opowiadał do czego zdolni są Ci eskimosi.

trzeba mowiec prosto i otwarcie te eskimosi to zydzi :) :angry:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A tak bez powodu to rosja się nie boi tej tarczy , jak by nie mieli czegoś w zanadrzu , to by tarczy się nie czepiali , a widocznie planowali coś zrobić , i za władnąć światem broniom atomowom , bo przewarznie po to się tą tarcze buduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
hahaha tam putin wszystkim rzadzi a ten caly miedwiediew to tylko jest jak przykrywka do fotela prezydenta a tam wszystkim dalej i tak rzadzi Putin

 

Super, tylko decyzję o wysłaniu wojsk za granicę podejmuje prezydent, a Putin nim już nie jest.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale ten caly prezydent to nie ma nic do gadania co putin karze on robi ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jeśli chodzi o Żydów to wiecie czemu Hitler tak ich próbował zniszczyć?? Bo to są mądrzy ludzie nad mądrymi ludźmi ciężko jest panować. Jak są ludzie "głupi" to robią co sie im każe i można nad tym wszystkim panować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Hitler sam był Żydem a oni go pogonili no to się zemścił .

A co do ruskich nieżle kombinują ale to wszystko było dobrze przemyślane ,może i Putin to wymyślił ,ale jego może nawet i pociąganie za sznurki się skończy nie za rok to za dwa Miedwieniew poczuje potęgę prezydentury Rosji i pogoni Putina .

A sojusze to psu na budę nie starczą zachód europy wraz z USA ma nas wschód w du.. bo to nie o ich tereny i ludzi się rozchodzi .Naburmuszą się ,poobrażają na Ruskich ,ale nic nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

watpie tam putin wszystkich za morde trzyma i chyba nikt mu sie nie sprzeciwi ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska, jak i inne kraje nie może siedzieć cicho gdy Rosja napada na Gruzję. Oni chcą wyczuć co na to zachód. Jeśli inne kraje to oleją to za jakiś czas Ruski nie zadowola się Osetią, ale będą chcieli zawładnąć całą Gruzję. Myślą, że nadal oni rządzą w tej części swiata. A zachód powinien im pokazać, że niem już ZSRR, każdy kraj sąsiadujący z Rosją ma swoje prawa a Ruski mogą co najwyżej pokrzyczeć. Teraz jest Gruzja, a jak się poczują pewni, to za jakiś czas może być Ukraina,a później...

Ludzie mówią po co się wtrącamy, siedźmy cicho, a mnie uczono, że jak silniejszy bije słabszego, to trzeba się temu przeciwstawić. Oczywiście, że najwygodniej jest zajmować się tylko swoimi sprawami, siedzieć cicho i sie nie wtrącać. Ale myslicie, ze jak bedziemy tacy grzeczni to Rosja bedzie nas szanowac ? A w atak Rosji nie wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, by Ruscy za nasz udział podnieśli nam ceny paliw o 200% Zależy im na członkostwie w WTO, a tego nie dało by się logicznie wytłumaczyć. O ile się orientuje, to w odróżnieniu od Białorusi płacimy im ceny rynkowe, a nie zaniżone. Ale masz rację, że z nimi nic nie wiadomo, bo nie zawsze postępują logicznie. Oczywiście że lepiej taki wielki kraj mieć za przyjaciela, ale który z sąsiadów jest w dobrych stosunkach z Rosją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Całkowicie zgadzam się z @abuk-iem, Rosja ma wszystkich w du**e i pokazuje to wszem i wobec. A wiadomo, że Zachód to jest mocny tylko w gadaniu. A Polska powinna dbac o swoje interesy i nie afiszowac się z niechęcią do Rosji.

Bo jak przestaną brac od Nas mięso, owoce, zakręcą wszytkie kurki z gazem i ropą to ja jestem bardzo ciekawy kto Nam pomoże ???

A zobaczcie jaka jest postawa Niemców, siedzą cicho, bo raz już się z Ruskimi w 1939 roku dogadali. Dobrze byłoby żeby znowu się nie dogadali.

Mnie to zawsze jedno intryguje, jak to jest, że jak kogoś biją, to Polacy lecą na pomoc. Tybetu chcą bronic, Gruzji chcą bronic, wszystkich chcą bronic. A do szkoły nadal co 3 dziecko przychodzi głodne. I tego Donek ani Kaczyński nie chce wiedziec. A przydałoby się, aby najpierw rozwiązac u Nas wszystkie problemy a potem zając się innymi.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadzam się,że możemy mieć kłopoty przez to,ze zadzieramy z Rosją, ale w takim razie jakie mamy inne wyjście? Mamy grzecznie robić to co Putin uważa za fajne? Co oni się wpier.... do tarczy? Źle napisałem, czepiać, wyzywać mogą, ale nic na to nie poradzą. Czy my im mówimy, co mogą stawiać na swoim terenie? Wymyślili sobie że żeby nas ukarać, za to że jesteśmy niegrzeczni zrobią nas w konia i poprowadzą gazociąg zamiast przez nasz piękny kraj to po dnie Bałtyku i co? Nic nie możemy zrobić. Unia czepia się o most w dolinie Rospudy, a nie widzi zagrożenia ekologicznego w tym rurociągu.

@jarekw coś faktycznie w tym jest, że "jak kogoś biją, to Polacy lecą na pomoc" Ale widocznie taka nasza dusza Polska- szabelke w dłoń i na moskali!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj