Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce

103 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 10:02

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Kurde jak powstanie ta tarcza (to już pewne) to polska będzie ostrzeliwana przez kacapów że hoho już się boje w Polsce mieszkać. A jak oni naprawdę to bombę nie bąbę zrzucą ;) :D
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Dzisiaj, 12:07
  •  

#22 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 sierpień 2008 - 12:13

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce kiedy tak oglądam wiadomości w których mówią o tej tarczy, wojnach itp to coraz bardziej przekonuje sie do tego zeby skonczyc szkole,zdac mature, nauczyc sie jakiegos jezyka i spier...z tego popieprzonego kraju bo z kazdym dniem jest coraz gorzej. wystarczy spojrzec na ceny świn a ceny zywnosci i enegii a nie wspomne o paliwie które jest najdroższe w całej europie a jak ruski zechcą to wykonczą polske i to bez wojny......
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#23 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 sierpień 2008 - 13:37

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Co do konfliktu Gruzja kontra Rosja to moim zdaniem pomoc humanitarna jak najbardziej ale wysyłanie tam naszego wojska (szczególnie przez "pana" który wojsko zna jedynie z filmu o czterech pancernych ewentualnie stawki wiekszej niz życie) to kompletna głupota - bo tak jest niestety ze prowodyrem konfliktu jest co tu dużo gadać Gruzja która jak by nie patrzeć zaatakowałą Osetię a teraz ma pretensje ze małej Osetii pomaga Rosja - gdyby ten konflikt rozwinął się na szerszą skalę to mozemy mieć z tego III wojnę światową albo co najmniej kolejną wojnę z serii Wietnam, Irak, Afganista, Czeczenia - czyli wojne trwającą w nieskończonośc w której już nikt nawet po pewnym czasie nie wie o co poszło

Co do Tarczy to byłbym za jesli oprócz tego ze wystawiamy się na celownik reszcie świata zeby poszła REALNA pomoc militarna dla naszej armii a nie tylko poklepywanie naszych generałów po plecach i dawanie na odczepne kilku zdezelowanych Hamerów (i to po wielkiej aferze) Polskie wojsko jest w Iraku razem z USA juz chyba 5 rok i co z tego mamy... 7 miliardów złotych z budrzetu corocznie do wydania (zaznaczam naszych złotych z podatków) i wizy do stanów

Przy zakupie F-16 miał być dla Polski 100 milionów $ offsetu w różnej formie miedzy innymi na rozwoj armi oraz przemysłu zbrojeniowego - a co jest - zbrojeniówka lezy na łopatkach i kwiczy za przeproszeniem i aby przetrwać produkuje rózne inne sprawy poczynając od Butli do Propan-Butanu a kończąc na Maszynach rolniczych (Mesko)

więc nie chciał bym zeby historia się powtórzyła
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#24 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 13:53

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Za tarcze od stanow dostaniemy tyle samo co do tej pory za F-16,Irak i Afganistan czyli wielkie g****.Nasz kraj robi z siebie coraz wiekszego błazna właząc w d*** Ameryce.Co do Rosji to mysle ze jest to tak duzy partner w interesach ze nalezy sie liczyc z nia bo bez rynku wschodniego nasz kraj po prostu "padnie".Wszystkiego co wyprodukujemy nie wyslemy na zachod bo przy takim kursie euro nikt nic od nas nie kupi.
Na miejscu naszego "zajebistego" prezydenta byłbym bardziej powsciagliwy w swoich słowach i z zadnymi wojskami bym sie do Osetii nie wybierał.
A jesli z tego małego konfliktu powstanie jakas wojna(nie daj ch.j) to Jak Rosja w nas przy******li to USA nam pomoze pewnie tak jak podczas II wojny swiatowej wtedy kiedy juz "nie bedzie co zbierac" .
Ja osobiscie nienawidze USA gdyz maja dziwna tendencje do rozpoczynania wojen nie na swoim terenie.Ciekawe czemu?Ale nie od dzis wiadomo ze najlepszy interes mozna zrobic na wojnie.

#25 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 13:58

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Moim z daniem Putin sobie manewry w Gruzji zrobil ;)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#26 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 14:27

...Ja osobiscie nienawidze USA gdyz maja dziwna tendencje do rozpoczynania wojen nie na swoim terenie.Ciekawe czemu?Ale nie od dzis wiadomo ze najlepszy interes mozna zrobic na wojnie...

Właśnie. Każdy jest twardy na czyimś podwórku.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#27 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 15:43

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Jesteśmy w NATO, więc w razie ataku powinniśmy otrzymać pomoc militarną, ale ciekawe, czy ktoś by palcem kiwnął. Rosja leje na UE, na całe NATO i rozmawia tylko z Niemcami, a innych pomija...

Moim z daniem Putin sobie manewry w Gruzji zrobil ;)

A moim zdaniem Miedwiediew.

KS Falubaz

#28 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 16 sierpień 2008 - 16:04

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Polska to jak spojrzeć wstecz to zawsze się gdzieś wpier.... A ten nasz mały pekin no już całkiem zadziorny!!!!!!! Trzeba wprowadzić prezydenturę od 1.50m i sie go zniesie hehhe

#29 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 20:17

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce jesteśmy w NATO będziemy mieli tarcze i co myslicie ze to nam pomoże przed II wojną światową mieliśmy umowy z Wielka Brytania i Francją podpisane i co zrzucali kartki z samolotów do niemców żeby nam odpuścili
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#30 Share lukotek

lukotek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 21:12

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce w biegu ostatnich zdarzeń ciekaw jestem kiedy NIEMCY znowu dopomną się o ŚLĄSK -
bo to prawie tak jak z OSETIĄ
(")_(")_.----.,/)
;^ ^ '; -._ , ')_
( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lukasz7604

lukasz7604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 21:30

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Macie rację, trzeba obłaskawiać Rosję. Dorzućmy jej do Gruzji Ukrainę a za kilka lat zachodni politycy dorzucą Polskę , no bo przecież trzeba miec dobre stosunki z Rosją. MECHANIZATOR to nie Gruzja zaatakowała Osetię. Ona jest jej integralną częścią, tak jak Śląsk w Polsce. Ruscy się wkurzają na tarczę bo nie potrafią czegoś takiego zrobić. A pamiętacie jak kilka lat temu Rosja oburzała się na propozycje: Polska, Litwa w NATO. Być może gdyby nie NATO takie obrazki jak w Gruzji oglądalbyśmy na żywo? SZCZEWKO a czemu nie nawidzisz Rosji za rozpoczynanie wojen nie na swoim terytorium( Gruzja, Czeczenia*3, Afganistan i kilka innych)? Musicie zrozumieć że przemawiaja przez Was wersje histori ustalane przez komunę (80% społeczeństwa uważa Zwiazek Sowiecki za wyzwolicieli Europy w czasie 2 wojny św.)Przejrzyjcie historię Litwy, Łotwy czy Estonii od 1939r.Niemcy byli tam traktowani jak zbawienie. URSUSCZESIO Rosja już zakręciła kurki do polskiej rafineri w Możejkach na Litwie, kilka dni po tym jak Polacy ją kupili, ubiegając Rosjan. Podobno popsuł się rurociąg, a po tygodniu miał miejsce wybuch który zniszczył pół rafineri (oficjalnie z nieznanych przyczyn). A pozatym to Rosja nie bierze oficjalnie od nas towarów rolnych od kilku lat. ALE TRZEBA MIEC DOBRE STOSUNKI, TAK JAK WY MACIE Z SĄSIADEM KTÓRY WAS OKRADA I BIEGA Z NOŻEM ZA WASZĄ RODZINĄ

#32 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 21:50

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Rosja Czechów też straszyła...
Jak Polska wchodziła do NATO to czytałe, że też nas straszyli.

#33 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 13:47

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Nie wydaje się wam, ze Polska to taki mały piesek szczekajacy na dyżego rottweilera przypiętego do budy na łańcuchu, który trzyma się jednym małym gwoździem ??
Nie chcę krakac, ale w tej sytuacji w jakiej jest Polska najlepszym wyjściem było by siedzenie cicho. Osobiscie wątpie w atak rosyjski, jednak za parę lat liczba mieszkańców naszego pięknego kraju spadnie o nimały %. Nie jesteśmy nie wiadomo jakim mocarstwem. Kwa kwa teorytycznie robi dobrze, jednak nie w naszej sytuacji. Mamy naprawdę przestarzałe wojsko, nie posiadamy uregulwoanej armii, więc z czym sie pchamy ??

A tak w ogóle to nie wiadomo kto rządzi tym światem...

#34 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 13:52

Jesteśmy w NATO, więc w razie ataku powinniśmy otrzymać pomoc militarną, ale ciekawe, czy ktoś by palcem kiwnął. Rosja leje na UE, na całe NATO i rozmawia tylko z Niemcami, a innych pomija...

A moim zdaniem Miedwiediew.

hahaha tam putin wszystkim rzadzi a ten caly miedwiediew to tylko jest jak przykrywka do fotela prezydenta a tam wszystkim dalej i tak rzadzi Putin
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#35 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 27 sierpień 2008 - 13:59

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce No własnie wczoraj jak oglądałem wiadomości to mówili,że Rosja chce użyć sił militarnych na Polskę ze względu na wybudowanie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.Te debile myślą,że ona jest akurat skierowana na Rosję.Nie będzie na nich skierowana dopóki oni nie będą mierzyć w Polskę i inne kraje.Rosja jeszcze teraz ogłosiła niepodległość Abchazji i Osetii to już w ogóle sobie przeskrobała u innych krajów.Między innymi USA.Jeszcze teraz coś się jej nie podoba w NATO.
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#36 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 27 sierpień 2008 - 16:39

A tak w ogóle to nie wiadomo kto rządzi tym światem...

Nie wiesz kto rządzi światem? Ja wiem, ale nie powiem ;) To jest takie plemię eskimosów :) , których 70 lat temu w Polsce było bardzo dużo, teraz też są, ale raczej ukrywają swoje pochodzenie, bo Polacy ich nie lubią.
Mój dziadek, który przeżył II Wojnę Światową i walczył na froncie, też bardzo ich nie lubił ( bo zdążył ich dobrze poznac), a ja to po nim odziedziczyłem. Do końca życia nie zapomnę jak mi opowiadał do czego zdolni są Ci eskimosi.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#37 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 17:00

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce Pomoc humanitarna w gruzii popieram bardzo ale bym wolał zeby tej tarczy nie stawiali...

#38 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 17:43

Nie wiesz kto rządzi światem? Ja wiem, ale nie powiem ;) To jest takie plemię eskimosów :) , których 70 lat temu w Polsce było bardzo dużo, teraz też są, ale raczej ukrywają swoje pochodzenie, bo Polacy ich nie lubią.
Mój dziadek, który przeżył II Wojnę Światową i walczył na froncie, też bardzo ich nie lubił ( bo zdążył ich dobrze poznac), a ja to po nim odziedziczyłem. Do końca życia nie zapomnę jak mi opowiadał do czego zdolni są Ci eskimosi.

trzeba mowiec prosto i otwarcie te eskimosi to zydzi :) :angry:
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#39 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 18:03

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce A tak bez powodu to rosja się nie boi tej tarczy , jak by nie mieli czegoś w zanadrzu , to by tarczy się nie czepiali , a widocznie planowali coś zrobić , i za władnąć światem broniom atomowom , bo przewarznie po to się tą tarcze buduje .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 18:03

hahaha tam putin wszystkim rzadzi a ten caly miedwiediew to tylko jest jak przykrywka do fotela prezydenta a tam wszystkim dalej i tak rzadzi Putin

Super, tylko decyzję o wysłaniu wojsk za granicę podejmuje prezydent, a Putin nim już nie jest.

KS Falubaz