Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;)

212 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 20:32

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) jestem zainteresowany kupnem forszaja e-512,trochę mało wiem o tym kombajnie ale przeważnie opinie o nim są pozytywne, napiszcie coś o nim,jak jest z silnikiem i skrzynią biegów,czy są awaryjne?
oto link do tego którym jestem zainteresowany http://www.allegro.p...eczkarnia_.html
co o nim sądzicie,opłaca sie go wziąć ? jak bym miał go kupić to dałbym za niego 20 tysięcy i jazda bo 23 to trochę dużo ale jak jest w super stanie to by sie opłacało wziąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Dzisiaj, 06:00
  •  

#42 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 09 marzec 2008 - 20:43

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) z tego co widać garażowany był ale najlepiej na własne oczy zobaczyć
a i pamiętaj z dostępnością części

#43 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 marzec 2008 - 09:52

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Witam mam takie pytanie. Czy były kiedyś produkowane Forszaje E512 z powiększonym zbiornikiem ziarna, hydrauliczną rurą itp. Bo mam okazje kupić takiego, niby rocznik 95, ale to jakaś pomyłka pewnie to będzie 90 rok. Ceni sobie 20 tys. Ktoś miał już z czymś takim do czynienia ?

KS Falubaz

#44 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 13:17

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Tanio jak za ten rocznik :P

#45 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 15:35

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Sprzedaje go bo dorwał jakiegoś Case, a sam nie wiem co te te "nowsze" E512, żeby nie było problemu z częściami itp. Czy lepiej kupić normalną e512 rocznik 86/87/88 za około 18 tys?

KS Falubaz

#46 Share ferguson235

ferguson235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:22

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Jak czytac tą niemiecka marke fortischirtt ? :P

#47 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 17:16

Jak czytac tą niemiecka marke fortischirtt ? :P

fortszrit

#48 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 19:21

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) z tego co mi wiadomo to powyżej 90 rocznika to były ale MDW 514 S i wieksze modele ale o 512 nie słyszałem a te pieniądze to bardzo małe jeżeli to ten rocznik. A problemu z cześciami nie ma ja mam MDW 514 S z 92 roku z silnikiem perkinsa i kosą schumachera.

#49 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 19:23

fortszrit

chyma forszmit :P

#50 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 21:40

chyma forszmit :P

chiba po mojemu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 21:42

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) chiba błąda zrobiłem :P

#52 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 06:10

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Zaraz jadę oglądać Fortschritta E512. Mam nadzieję, że dobijemy targu :D

KS Falubaz

#53 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 01 maj 2008 - 19:01

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Mam prośbę do posiadaczy kombajnu forschritt e512. Chodzi mi o zrobienie zdjęcia gałeczek, co gdzie się włącza w kabinie. Mogę na Was liczyć?

#54 Share osmy888

osmy888

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 maj 2008 - 14:46

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) http://www.agrofoto....image10797.html

popatrz tutaj
a ja mam Fortschritt-a E-512 !!

#55 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 04 maj 2008 - 13:44

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Opłaca się kupić e512 86r. (18 tys.) z sieczkarnią, tylko, że ciężko pali ? Jakie moga być tego przyczyny?

KS Falubaz

#56 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 04 maj 2008 - 18:39

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) sam wiesz ze przyczyn może być wiele, słaba kompresja, może być coś z układem paliwowym, pompa albo coś innego,jak mocno dymi to bym nie brał bo może cie to kosztować remont a lepiej kupić taki do koszenia a nie do remontu, jak wszystko jest ok i nie ma nastukane więcej niż 3 tys. mtg to sie opłaca, ja tez sie zastanawiam nad kupnem forszaja tylko że ja mam takiego na oku z 1988 roku z sieczkarnią kilkuletnią o przebiegu 1800 mtg za 22 tysiące

#57 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 04 maj 2008 - 19:46

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Jeszcze tego kombajnu nie widziałem, dopiero może w środe pojadę obejrzeć. Kurcze taki jestem zły, była super okazja 86r, sieczkarnia wszystko po remoncie razem z silnikiem nowe opony itp za 18 tys. Mówiłem ojcu szybciej szybciej, bo sie koleś rozmyśli i sie rozmyślił :/ Ale ten co pisałem, jest chyba najlepszy, bo reszta kombajnów które są to albo za 24 tys. (ciekawe kto to kupi), albo za 14 tys. ale bez sieczkarni, a u mnie sieczkarnia poprostu musi być. W sumie 22 tys. ja bym dał za taką maszynę, pod warunkiem, że reszta jest ok.

KS Falubaz

#58 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 08 maj 2008 - 00:05

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Matey broń Boże nie odradzam ci Fortschritta, ale z twoim budżetem rozglądnąłbym się w rodzimej produkcji. Za 20k pln można kupić przyzwoitego Supra, od pierwszego właściciela z kabiną i szarpaczem.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#59 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 19:46

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) To żeś teraz powiedział :) A czemu nie Fortschritt ? I za 20k pln nie kupisz "przyzwoitego supra, od pierwszego własciciela z kabiną i szarpaczem"

edit
Mam pytanie, czy ktoś z was wie jaka może być przyczyna, że to kółko przy napinaczu co chodzi tylko przy wysypie zboża jest na maxa odchylone, a jednak ''łapie'' pasek i żmijka w zbiorniku chodzi ? Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał ;p

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 11:51

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Jedno powiem, mialem E 512 9 lat przywiezionego z Czech i nieradze wlaśnie kupować z Czech, bo to zarzniete na maxa trupy, w moim co roku sypało sie masa części. A co do tego wysypu mieliśmy to samo, na początku z każdym razem po wysypaniu ściagaliśmy pasek, ale potem w między ośką żmijki a mocowaniem jej wbiliśmy plastikową tulejke, która powodowala, że gdy wysyp był wyłączony miał małą siłę i blokowało go, a gdy byl załączony normalnie chodził. To mnie zdziwiło, że w tym miejscu nie było żadnego łożyska tylko luz na 0,5 cm :) no i własnie szło tą tulejke tam wbić.