Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitoring gospodarstwa

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 19:08

Monitoring gospodarstwa To ja mam inną propozycje , jak wyjde , z tego mojego głupiego gimnazjum , to odkręce 5 kamer , odetne 150 m kabla , który wisi na zwenątrz , i porzycze z sekretarjatu rejestrator , i wyjdzie taniej :lol::D . A tak na poważnie , to komplet , czyli : rejestrator , trzy kamery , kabel , z 300m (bo trzy wiązki poszto metrów) i montarz z trzyletnią gwarancją oferowali nam za 1500zł , znajomy się tym trudni , i oferował to mojemy sąsiadowi , bo raz był taki okres , co mu 100 kg aluminium wynieśli itp . , i już był skłonny kupić ten zestaw , ale w końcu nie doszło do tranzakcji :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Monitoring gospodarstwa Dzisiaj, 01:30
  •  

#22 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 10:57

Monitoring gospodarstwa ZALEZY JAKIE KAMERY.JAK DOBRE TO TANIO

#23 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 17:52

Monitoring gospodarstwa Kolega zaświadczał , że ze 50metrów w nocy zobaczysz twarz , więc dobre :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 17:59

Monitoring gospodarstwa taki monitoring to dobra sprawa tylko w nocy nie bedziesz siedzial i patszył się w monitor czy nic nie kradną a nawet jak coś ci ukradną to co masz dowód i co ci z tego jak żeczy już nie masz a kolesia nie znasz a był w kominiarce,chyba że był by już porządny pies pilnujący podwórka.
AF - to Jest To:)

#25 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 20:34

Monitoring gospodarstwa co z tego ze jest dobry pies,gazem albo palkom go potraktuje i po psie ;/
Najlepszym rozwiazaniem jest zalozenie kamer i przesylanie obrazu przez internet. To dla osob ktore nie mieszkaja w miejscu gdzie znajduje sie gospodarstwo. U mojego dziadka zakladal jeden kolo kamery w zakladzie ok 10kamer z monitorami,serwarami i dostepem przez neta to wyszlo w granicach 20tys zl.. Tylko jest taka sprawa ze internet musi byc szybki i oczywiscie pieniadze ida na marne za tego neta,ale mysle ze to mala sprawa jesli ma sie sprzet,zboze za ponad 2mln zl..

#26 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 23:51

Monitoring gospodarstwa Dobrze jest montowac kamery ukryte aby ktos sie nie spodziewał ich tam, oraz kamery badz ich atrapy w widocznym miejscu aby odstraszały. Jesli ktos sie jednak napali na włam to zniszczy atrapy a ukryte kamery wszystko zarejestrują.

#27 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2008 - 14:30

Monitoring gospodarstwa

co z tego ze jest dobry pies,gazem albo palkom go potraktuje i po psie ;/
Najlepszym rozwiazaniem jest zalozenie kamer i przesylanie obrazu przez internet. To dla osob ktore nie mieszkaja w miejscu gdzie znajduje sie gospodarstwo. U mojego dziadka zakladal jeden kolo kamery w zakladzie ok 10kamer z monitorami,serwarami i dostepem przez neta to wyszlo w granicach 20tys zl.. Tylko jest taka sprawa ze internet musi byc szybki i oczywiscie pieniadze ida na marne za tego neta,ale mysle ze to mala sprawa jesli ma sie sprzet,zboze za ponad 2mln zl..

gaz... to problem.. :angry: :D
ale, dobry pies to z palą sobie poradzi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:11

Monitoring gospodarstwa Ja mam monitoring w postaci Brytana,Funi,Pucka i Blacki ego gdy załączy się alarm robią hau hau hau....

#29 Share pawelzx

pawelzx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:20

Monitoring gospodarstwa ja mam w zestawie cichego olbrzymiego rotweilera i szybkiego głośnego dobermana ;-)

#30 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:33

Monitoring gospodarstwa a co wy tam zloto trzymacie czy tak kradna u was u mnie wszystko stoi na polu nie mam ogrodzenia dom przy drodze i nic nie ginie

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#31 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:38

Monitoring gospodarstwa wiesz u mnie też ale wszystko do czasu
u niektórych nawet taczek nie ukradną a u niektóryczh to ciągniki a nawet bizona ukradną,
a poza tym "strzeżonego Pan Bóg strzeże"

#32 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 grudzień 2008 - 22:04

Monitoring gospodarstwa hehe no tak u mnie chcieli kiedys ukrasc wyciagarke ale moj brat ich przylapal ale uciekli ;) a teraz jest na stale w mtz'cie to nie ukradna ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 07 luty 2011 - 14:39

Monitoring gospodarstwa http://allegro.pl/ze...1435525790.html A co myślicie o takiej zabawce montujesz w domu rejestrator na okrągło ci sie nagrywa. A i jeśli jedziesz np. do wujka na noc możesz wejść wieczorem i sobie sprawdzić czy wszystko porządku w domciu. Jak myślicie dobry sprzęt??