Skocz do zawartości

Zdjęcie

ład.TELESKOPOWA vs. ład.PRZEGUBOWA

64 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bodzio4321

bodzio4321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:56

ład.TELESKOPOWA vs. ład.PRZEGUBOWA Witam,
Stoję przed wyborem ładowarki przegubowej. Pracowałaby w gospodarstwie mlecznym okolo 100 szt. Miałaby wykonywać prace wokół obejscia( wyrzucanie obornika, załadunek paszowozu itd). Oglądałem Giant v5003, schaffer 3550, Thaler 3248, macks 345. Te dwie pierwsze sa bardzo dobrze wykonanymi ładowarkami ale cena bardzo kosmiczna. Dwie następne w miare dobrze wykonane i za rozsądną cenę. Moje pytanie brzmi czy lepiej dołożyć 30tys i mieć juz dobrą ładowarkę czy nie warto? Co sądzicie o marce Thaler i macks? Prosze o opinię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ład.TELESKOPOWA vs. ład.PRZEGUBOWA Dzisiaj, 09:21
  •  

#62 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 20:32

potrzebuje opini [najlepiej uzytkownikow ] na temat miniladowarek przegubowych schaffer 2028 lub 2428, eurotrack w11 lub w12, schmidt 3530, striegel 190dy lub 300dy

maszyna pracowala by w gosp rolnym przy bydle 30-50 sztuk [usuwanie obornika, załadunek wozu paszowego oraz rozrzutnika i inne drobne prace w gosp. 

#63 Share komizmo

komizmo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 20 marzec 2017 - 19:17

potrzebuje opini [najlepiej uzytkownikow ] na temat miniladowarek przegubowych schaffer 2028 lub 2428, eurotrack w11 lub w12, schmidt 3530, striegel 190dy lub 300dy
maszyna pracowala by w gosp rolnym przy bydle 30-50 sztuk [usuwanie obornika, załadunek wozu paszowego oraz rozrzutnika i inne drobne prace w gosp.

I za wiele sie pewnie nie dowiesz, mało kto chyba ryzykuje zakup chińczyków. Ja chętnie bym się dowiedział czy ładowarki typu manitech/kmm/aps/everun er08/er10/er12 rozpuszczają się po dwóch miesiącach,czy dwóch latach? Jest mało tematów z chinolami co świadczy ze ludzie się ich albo boją,albo nie mają powodów do płaczu na forum ;) Może przydałoby się coś na wzór jakiejś platformy crowfoundingowej? Jakas zrzuta 500 osób z forum po 100 zeta i kupić takie cudo i przewalić przez rok dwa na jakiejś farmie chociaż ze sto sztuk bydła? Taki niezalezny test to dalby jakiś obraz może rzetelny czy warto wydać na chińczyka 50 kafli. Ale wiadomo,zaraz by tu rozpacz była ze kogoś dorabiać to ja "ni bynda" ;)

Edytowany przez komizmo, 20 marzec 2017 - 21:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 20 marzec 2017 - 21:46

z tabliczek i rozmowy wynika ze to nie chinczyki - hydraulika i mosty wloskie a skladane w polsce norwegi, i niemczech, schaffer fajna maszyna ale cho....ie droga a tamte silnik kuboty i takie sobie wykonanie. mam jeszcze troche czasu, moze ktos cos napisze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share komizmo

komizmo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 08:35

ład.TELESKOPOWA vs. ład.PRZEGUBOWA Eurotrac i szmitd to 100% china. Chociaż nie jest powiedziane ze muszą być lipne,po cenie widać ze zamontowane mają dość drogie podzespoły. Jak oglądałem te szmyty to nie wyglądają najgorzej. Szczególnie jak pomyślisz ze za wajdemana czy bobcata skeeda musisz wyścielić 150