MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

lysyrolnik    17

Pierwsza jazde odbylem w wieku 4 lat na U C-330 podczas wozenia slomy. :huh:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

MF 235.po 20 latach niemal bezawaryjnej pracy ojciec kupił ursusa 5314, który nas zawiódł i ja już niedługo sobie kupie cosik lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja jak i kilka innych osób zaczynałem na ursusie c-328, miałem 6 lat, i szybko na c-360 się przesiadłem, na nich do dziś jeżdżę :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

mialem 5 lat i ursus c 330


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

C330M


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

fajny temacik no większość ludzi jechało ciapkami a ja sie nauczyłem jeździć na nowym ursusie 2812 mam nawet foto normalnie miałem narobione pierwszym razem potem juz jezdziłem tym traktorem z samozbierającą

kolejny traktor to ursus c360 potem zetorek 7211 wtedy MF 255, cipek(bo dopiero ktos go kupił w rodzinie) potem był czas na wiekszą maszyne wujek kupił DF DX 7.10 to była moc całe lato woziłem słome tylko ja niedawno zaczołe jezdzić ursusem c385 a teraz zaczynam jezdzic na nowym MF 5465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

A ja na C-4011,to był sprzęt,wszystkie 355-360 na okolicy wymiękały przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

moja pierwsza jazda ciągnikiem to był horror i o mało co nie popsułbym mojego "małego franka". Otóż było to tak, że właczyłem sobie czwóreczke i bez gazu prowadzę, miałem skręcić więc skręciłem, ale na odbicie kierownicy zabrakło mi siły i trafiłem w drzewo. Podskoczyłem z siedzenia, "franek" trochę zabuksował kołami i zgasł... :huh: miałem wtedy chyba 6 lat.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4

A ja na ciapku c-330 o ile dobrze pamiętam i tu nie ma przesady to od kiedy dałem rade wcisnąć sprzęgło. stawałem dwoma nogami na pedał i dawałem czadu oczywiście przy jakiś banalnych pracach tj podjeżdzanie itp choć to robiłem jeszcze nieco wcześniej nim dawałem rade wciskać sprzegło, poprostu wrzucali mi bieg a ja sobie kółkiem kręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja też jazde zaczynałem na ciapku a jak 93 pojawił się 3512 to jeżdze obydwoma (nie naraz oczywiście :huh:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja sie uczylem C-360 :huh: Odziwo pierwsza praca to było prasowanie (Sipma Z-224), poozniej orka i agregat w 1012.


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ja podstawy zdobyłem na Ursusie 3512 , pózniej prasowałem słome w paczki Zetorkiem 7211 hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja sie uczylem jezdzic 60 niepamietam ile mialem lat, ale pamietam jak to bylo:D pozniej jak mialem 8 lat to sam jechalem bizonem super oczywiscie obok tata. Jeszcze nie mialem jeszcze zadnego wypadku, moral z tego taki ze warto swajac sie z maszynami od najmlodszych lat


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Ja uczyłem się jeżdzić na ursussie C-360 oraz MF potem to już był MTZ,C-330 oraz Zetor

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A ja pierwszy raz usiadlem za kolo Zetora 5340,na nim takze uczylem sie jezdzic i zdobylem wprawe,no a teraz to jezdze kazdym ciagnikiem na gospodarce,na poczatku w 5340 przeszkadzal mi tur zalorzony na przod ale sie jakos przyzwyczailem i teraz smigam jak stary :):):):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogo    0

Mój pierwszy raz ( :rolleyes: ) to t25 potem nastepny t25 Potem c-360 i od niedawna mtz 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja uczylem sie na 60 potem mtz 82 a obecnie najczesciej same roller 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj