MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

mecenas93    0

Ja jedzilem najpierw c 360 puznie Zetor 12111 <-- najwiec godzin w nim i kilka razy Zetor 18345 i Case JX 95.. Historia zaczela sie w wieku 10 lat teraz mam 15 i mykam czym popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Ja uczyłem się jeździć na T-25 a potem był zetor 8045 no i miedzy czasem to na innych się uczy jak sie trafi ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek11441    0

Ja w wieku 9lat nauczyłem sie jeździć Ursusem C-360-3P. obecnie mam lat 15 i jeżdżę tylko i wyłącznie Zetorem Forterra 11441 ;) wujek wozi sie ursusem a ja dosiadam forterry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

ja na 360 i MF 255 - w tym drugim zmienia sie fajnie i łatwo biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

Ja zaczynałem na C-360 przy przewracaniu siana;] a p€żniej to 330 355 2812 MTZ 82 1224 1212 1204 NH TM 190 zetor 5211 5245 7211 no i DT 75;] a tak to wszystkim co ma koła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1204    2

Ja pierwszym ciągnikiem jakim jeździłem była 30dziestka a najlepiej mi sie jeździ u-385 (wspomaganie) ale naszym 325 tez sie lekko kreci :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattii94    0

A ja pierwszy raz w wieku 8 lat dosiadłem Władimirca t-25a :lol: i co roku w wakacje nim jeżdżę i jeszcze Ursusem c-360 czasem :D i raz się trafiło Zetorem 6245 sąsiada :D


Władimirec t-25a niezawodna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

w wieku 9 lat c 360 potem zetorem 5945 ursusem 1222 potem ursus 1224 ursus 1634 obecnie fendt farmer 312 turbomatik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

C-330 w wieku 7 lat

 

8 lat pronarem 1025A i Mtz 82


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Mój pierwszy raz to Ursus C-360 potem Ursus C-385 ( Dla mnie to był najlepszy ciągnik do jazdy i wygodą ) a teraz czasami u wuja Masey Ferguson 3095 ( 115 km )

i teraz to z niego nie chce wysiadać


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronnie1018    0

Ja na początek ursus c- 360 (od 9 lat) następnie ursus c- 385, ursus c- 385A, Belarus 820, ursus c- 328, Pronar 1025a, Zetor 7211, Zetor Forterra 9641.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj