MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

MARTINUS    1

Ja pierwszy raz jechałem, a potem uczyłem się jeździć CIAPKIEM :huh:

-U-R-S-U-S- C-328

Pozdrawiam :(


-URSUS- C-330 moje serce dopieści ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

już nie pamiętam ale na pewno jeden z tych c355 albo c360-3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

ja swoja C-355

ale T-25 jeszcze nigdy nie jezdzilem

pewnie nawet bym nie rozpalil go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu usiadłe za sterami C-355 i tak jest do dzisiaj, aż wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie jechałem innym ciągnikem :huh:


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    248
ja swoja C-355

ale T-25 jeszcze nigdy nie jezdzilem

pewnie nawet bym nie rozpalil go

 

hehe no władka zapalić to trzeba troszke pogłówkować. Tu wcisnać tam przekręcić tu znów wcisnąć...ale ja właśnie na władku zaczynałem przygode z traktorami. mająć 4 latka dziadziuś brał mnie do kabiny na skrzynke z narzędziami i razem jechaliśmy w pole. po jakiejś godzinie ja już spałem więc dziadziuś odwoził mnie do domu i dalej jechał pracować.Rok puźniej pokazał mi jak sie prowadzi i tak sie zaczęło. W wieku 12 lat przesiadłem sie na c-360. jakos bardziej mnie rajcowała (chociażby przez to że kierownica lżej chodzi i nie trzeba sie wieszać na lewarku przy zmianie biegów :huh: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Pierwszy ciagnik to był Ursus C-328 ale to jeszcze nie sam :huh: Potem był 7011 a pózniej to już się jakoś toczyło :(


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

Ja początki mf225 i c360 a potem mtz, zetor i jakoś dalej szło a dawno to było


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

poczatek przygody z ciągnikami miałem w ursusie C-330 w wieku 5 lat

mam go jescze do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a ja na -U-R-S-U-S-I-E- KSH 45A :huh:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

Pirwszy raz ursus c-4011. Pozniej to juz wszystkim po trochu :( . Wiadomo przy zbiorze siana lub slomy. Sam zaczolem jezdzic ja mialem 13lat, byla to moja pierwsza orka na u1222+ atlas :huh:


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja na c360 trochke potem odrazu na 914, ale z machin najlepiej szło sieczkarnia z350/3 bo "sprzęgło" w reku :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

Jak sie uczylem jezdzic, to w gospodarstwie byly (i nadal sa :huh:) u c-360 oraz u-4011. Uczylem sie na obu na raz, bo wiadomo, oba sa niemal identyczne w prowadzeniu oprocz malych niuansow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Ja się uczyłem w wieku 9-10lat u sąsiada na MF 255 w którym stawałem na sprzede a potem był Zetorze 7211 w którym nie się dałem do sprzędła to miałem ta kom specjalną klapkę na pedał. Później było czyli z 2-3lata były U-1634 U-c360 Zator 3011 SAME Silver i ostatnio MTZ 82 i jeszcze cos by się znalazło.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Pierwszsą maszyną jaką okielznałem był T-25 :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja jezdziłem na U912


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1

A ja jakieś 20 lat temu pierwszy raz przejechałem się naszą wtedy nowiutką 330 i jeżdżę nią do dziś :huh:

 

Potem też trochę innych ciągników dosiadałem, ale moja pierwsza miłość nadal dobrze się trzyma więc jeżdżę nią dalej :(


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Ursus C-330, a potem C-360 potem 912 a teraz wszystko co ma 4 koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Ja od urodzenia jeździłem najpierw na siedzeniu obok w c-330. Potem koło 5 lat podjeżdźałem pod snopki i tak powoli uczyłem się zmieniać biegi a dopiero później odpalać ciapka jak nauczyłem się na jednym to przesiadłem się na c-360 jedyne co to miałem za krótką nogę aby wcisnąć sprzęgło to trzymałem się siedzenia i zawsze na lewej ręce miałem odciski. Mając 9 lat pierwszy raz jechałem ciapkiem po drodze publicznej z rozrzutnikiem pełnym kukurydzy oczywiście jechałem z moim wujaszkiem :huh: który siedział na błotniku, jakiś kilometr. A samemu zaczołem jeździć rok puźniej tyle że ojciec jeździł drugim ciągnikiem z przodu ,i to wielkim mtezetem 82 troche miałem stracha ale jakoś poszło. Orałem jak tylko nauczyłem się jeździć c-360. Były jeszcze inne ciągniki np.t25,ursus 355 i 1002 i nh ts135A. Tak w skrucie opowiedziałem moją przygodę z ciągnikiem.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

ja uczyłem sie jezdzic na ursusie 902 i mf 235 uczyłem sie tak jezdzic jak byłem 2-3 klasa podstawówk( podciągniecie przyczepy ze zborzem w czasie żniw, wyciągnieice innego ciagnika) jak byłem w 4 klasie na wisne zaczołęm sam bronowac a po rzniwach robiłem podorywke( wygladała niezbyt ladnie :huh: ) jak byłem 5 klasie to jzu tak potrochu robiłem orke i bronowałem a od 6 klasy to juz praktycznie wszystko robie :( od dwuch lat juz 100% orze i bronuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

ja swoja przygode z ciagnikami zaczalem zetorkiem 5211 i troche c-330 a pozniej zasiadlem do zetora 16145 z ktorym praktycznie sie nie rozstaje :huh: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ja pierwszy raz przejechałem się Ursusem C-360. Potem, gdy tato kupił 330 to tylko tym ciągnikiem jeździłem, a teraz także Zetor 7011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj