MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

Chota    12
ja sie nauczyłem pierwsze moim samoróbkiem,potem c330 wujka a ostatnio to c360 :) ,a propo to chciałbym widzieć jak takie dziecko 5 lat jedzie 360 no i jak one tam te sprzęgło wciska :) :) :)

jakoś wciska

a moze ma ałtomat he he :):):):):):)


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mf 255 i ciapek


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

ja uczyłem się jezdzić na u c-325 i c-360 na początku durzo więcej jezdziłem c-325 ale z czasem przyzwyczaiłem się do c-360 ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Widze że większośc osób tutaj uczyło sięjazdy na c330 tak jak ja.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

ursus 3512 w wieku ja wiem 11 lat później c-330 a później c-360 i tak było do wiosny 2007 bo wtedy kuzyn kupił deutza dx85 a i jeszcze dodam że w wakacje mtz-82. A co do psów to autem wpadłem... ale na szczęście kuzyn znał policjantów i się jakoś rozeszło po kościach... teraz już prawie nie wsiadam bo jeszcze rok i 2 miesiące i prawko będę robił. Aha i dodam że nie mam ani ciągnika ani nie mieszkam na wsi a ciągnikami najeżdże się dość sporo u kuzyna (50 km. odemnie) :P teraz już sobie na legalu jeżdżę po wsi (bardzo rzadko odwiedza nas policja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Ja na c330 a mój mały synek już prowadził Zetora 7245 (ale jeszcze jest mały 2,5 roku i u mnie na kolanach a w zetorze serwo chula aż miło więc nie było problemu)


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ja na c330 a mój mały synek już prowadził Zetora 7245 (ale jeszcze jest mały 2,5 roku i u mnie na kolanach a w zetorze serwo chula aż miło więc nie było problemu)

Oj uważaj bo jak w małym bakcyla podłapie to już mu na całe życie do ciagników zamiłowanie zostanie :P , tak jak mi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
Oj uważaj bo jak w małym bakcyla podłapie to już mu na całe życie do ciagników zamiłowanie zostanie :P , tak jak mi he he

A on ma jeszcze tle do spróbowania i tyle możliwości ... nie wiadomo co złapie :-) - niech tylko próbuje ........


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ostatnio była u mnie kuzynka z synkiem 2,5 roku i tylko ciągniki go interesowały, samochody wogóle go nie interesowały, tylko w traktorkach posiedziec, coś w tym jest że mali chłopcy uwielbiają traktory,a dodam że mały jest z Łodzi i z rolnictwem ani z traktorami jego rodzice nie mają nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja zacząłem jeżdzić jak miałem 6-7 lat. zetorem 5211 i U c-355,. Pamiętam do dziś, że wolałem zetora, bo żeby wcisnąć sprzęgło w ursusie musiałem zapierać się o kierownicę i o krawędź błotnika, do inaczej odpychało mnie do tyłu, ale i tak frajda, że szok była.

panowie, to zamiłowanie pozostaje na całe życie. któremu z nas widząc wymarzony ciągnik nie świecą się oczy... po prostu duży chłopiec- duże zabawki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja pamiętam jak miałem 3 lata to pierwszy raz odpaliłem Ursusa c 328tylko sobie nie pojeździłem bo był na luzie a krzyku było wtedy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom3    0

ja zaczynałem na c-355 ale nie sam (mały byłem) , tv-521, c-328 , c-4011, c-360, c-330M :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukerat   
Gość lukerat

ja zaczynałem moją przygode na c330 i równolegle na u 912 sam juz nie pamiętam kiedy to było

(oczywiscie samodzielnie zaczynałem jezdzic przy podjeżdżaniu przy słomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

Ja po raz pierwszy zasiadłem za kierownicą c330 tak jak prawie każdy przy wożeniu słomy chodziłem w tedy do 3 klasy podstawówki ale nie tylko u siebie jeździłem u sąsiada sie potłukłem sie 3p u innego 235 i u wujka c330 i 1014 i teraz niedawno deutz dx85 i mtz 80 a mam narazie tylko 15 lat i robie wszystko w polu od orki po sianie drogą publiczna śmigam od 11 roku i miałem już 4 styczki z policja pierwszy raz to było za picie alkoholu w szkole to była 6 klasa no i drugi raz jak jechałem z pełnym wozem ziemniaków ale ojciec jechał za mną malcem w tedy było mi nie do śmiechu już miał pisać mandat ale poznał mojego ojca chodzili razem do szkoły i umożyl mi to 3 raz to przyjechali do mnie na pole bo jak mnie ujrzeli z bronami jak śmigam na 6 to myśleli ze jestem pijany ale w tedy to nic nie było i ostatni raz w malcu mnie chwycili jak wiozłem nawóz na pole niestety mandat i upomnienie było to już prawie rok temu narazie już bez styczek z psami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janis12    0

uczyłem sie na c-360. najlepszy do nauki. prosty w obsłudze. mam 12 lat dzięki temu ciągnikowi juz moge uczyć innych :) kto chce??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja nauczyłem sie jeździć na C330M a teraz jeżdżę każdym bez względu na rodzaj i markę. Ostatnio jeżdziłem na placu u dealera 80 konnym landini i Kubotą Me 8200. A mam dopiero 14 lat na karku.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj