MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek222    674

Władimirec T-25 na początku nie mogłem biegów spamiętać bo władek z jedną wajchą i wszystko mi się myliło :D :D :D ale teraz mam wszystko opanowane :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

pierwsza jazda była poczciwym ciapkiem czyli c 330. Pamiętam, że jak chciałem wcisnąć sprzęgło to musiałem stawać dwiema nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Ja zaczynałem na 360 3p i 360 i w wieku 7 lat zapierałem się rękom o drzwi od kabiny żeby wcisnąć sprzęgło. To były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

heh no tego chyba nigdy nikt nie zapomni jak sie puszczalo kierownice i zapieralo o siedzenie a druga reka zmienialo bieg :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Uczyłem się na ursusie c-360 w wieku 10 lat, a samodzielnie u wuja jeżdze od 14 roku życia :)


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Pierwsza jazda T25 kabriolet, na szczęście sprzęgło lekko w nich się wciska :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarekmf255    6

mój pierwszy ciągnik na którym sie uczyłem jezdzic to mf 255 wczesniej tez jezdziłrm troszke c 330 ale tata go sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianO1996    2

Ja się uczyłem jeździć na mf 255. Na początku to przy każdej okazji jeździłem na bocznym siedzeniu. W wieku 5 lat zacząłem jeździć po polnej drodze, potem, przy przy podawaniu słomy siana na łąkach, potem inne takie proste prace, nawet nim zdążyłem trochę poorać. Aż kilka lat temu sprzedaliśmy go i kupiliśmy Landiniego 6500. Jak przesiadłem się do landiniego to zupełnie co innego! Większa moc, szybszy, a przede wszystkim wspomaganie kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Pierwsza jazda-machanie kierownica na kolanach ojca na 60tce cabrio, przy prasowaniu siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel96    0

Ja pierwszy raz jechałem C-330 (jak miałem 6 lat) ale na serio to uczyłem się jeździć C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

Ja się uczyłem jeździć znaczy troche najpierw na kolanach a potem już sam przy podjeżdzaniu po słome 4 -5 lat c-330 m potem c-330 , zetor 5320 , mf-255 i dużo innych no i teraz doszedł nam od paru lat c-360 i tu mam pytanie co nie wsiądę mam takie szczęśćie że blokuje skrzynie jak zmieniać biegi żeby nie blokować każdy wsiada jedzie a ja mam pecha :( pomóżcie jakoś bo można zdenerwowania łagodnie mówiąc dostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrew3011    4

Ja się uczyłem na naszym majorku a teraz to się jeździ różnymi starymi i nowymi. Troche ich jest więc nie będę wymieniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

Ja się uczyłem jeździć znaczy troche najpierw na kolanach a potem już sam przy podjeżdzaniu po słome 4 -5 lat c-330 m potem c-330 , zetor 5320 , mf-255 i dużo innych no i teraz doszedł nam od paru lat c-360 i tu mam pytanie co nie wsiądę mam takie szczęśćie że blokuje skrzynie jak zmieniać biegi żeby nie blokować każdy wsiada jedzie a ja mam pecha :( pomóżcie jakoś bo można zdenerwowania łagodnie mówiąc dostać .

zeby nie blokowac to trzeba po prostu delikatnie z umiarem je przelaczac nie szarpac ani nie puszczac sprzegla w polowie zmieniania biegow. ja jezdze juz dobre 8 lat jak nie lepiej i zablokowalem chyba 4 razy biegi. a widze nie raz jak tata sie spieszy zacznie szarpac to ma moment zablokowane. kazdy bieg trzeba przelaczyc w miejscu w ktorym jest to wyznaczone a nie 2cm w jedna za daleko albo w druga za blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

C-360-3P i 902.Jakoś wolę 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

zeby nie blokowac to trzeba po prostu delikatnie z umiarem je przelaczac nie szarpac ani nie puszczac sprzegla w polowie zmieniania biegow. ja jezdze juz dobre 8 lat jak nie lepiej i zablokowalem chyba 4 razy biegi. a widze nie raz jak tata sie spieszy zacznie szarpac to ma moment zablokowane. kazdy bieg trzeba przelaczyc w miejscu w ktorym jest to wyznaczone a nie 2cm w jedna za daleko albo w druga za blisko

ok dzięki tak jest jak się ileś lat jeździ c-330 to się nie da odrazu przyzwyczaić postaram się delikatnie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubx11    3

Ja zaczynałem w wieku 5 lat na czydziesce chrzesna na błotniku i pod baloty. Teraz mam 11 lat i dalej jeżdżę trzydziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka1224    0

URSUS c330 miałam 7 lat, kłopoty ze sprzęgłem były, oj były ale chociaż jest co powspominać, gdy wygodnie jedzie się lepszym ciagnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskafka    5
Napisano (edytowany)

Zgadzam się z Tobą :D ach to stawanie na sprzęgle, żeby wdusić do końca ^^ Ja również się uczyłam na ciapku :)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj