MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

Ursusc385    1568

@filip94lemken i jeszcze frytki do tego :D Jak miałeś 6 lat to nawet nie wiedziałeś dobrze co to ciagnik, a nie już w polu robiłeś c-385 ;) Ciekawe jak do pedałów sięgałeś, a jak wciskałeś sprzęgło w zetorze i c-360 ?? W zetorze tak lekko nie chodzi sprzęgło...

Wyobraźnia ponosi :D

P.S masz dobrą pamięć skoro pamiętasz co robiłeś w wieku 2 lat ;[ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

to że tobie nie dali to nie znaczy że nam nie dają ;)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

A was wyobraźnia ponosi w wieku 6 lat jechać samemu ciagnikiem a tym bardziej w polu robić :D (moze jechałeś sam ale na 1 i jeszcze twój tata obok szedł) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

yhy zal :D

 

orki albo siewu wiadomo że nie da

ale podorywkę dał bronami dał

;):D


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksa96    33

Ja pierwszy raz w wieku 9 lat zacząłem jeździć wujka C-360, trochę C-330 sąsiada jak zbierali siano i słomę, później był MF 255 wujka i tak jest nadal doszła jeszcze jego C-330, bo C-360 sprzedał :) A już niedługo pomyślę o własnym traktorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaS311    4

Heh ja swoja kariere zaczelam na kierownicy Zetora 7711, w dziecinstwie pojezdzalam przy zbieraniu ciukow ale dosc niedawno porzadnie sie wzielam i jak jest okazja to na sile pcham sie do ciagnika B) Szczerze to bardziej mnie ciagnie do traktora niz do samochodu B) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja zacząłem jeździć najpierw MF 255, później ursusem 4512 ale było już trudniej bo kierownica ciężko chodziła (bez wspomagania), mam go nadal a teraz jeżdżę Farmtrac'iem 80 4WD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja zacząłem jeździć najpierw MF 255, później ursusem 4512 ale było już trudniej bo kierownica ciężko chodziła (bez wspomagania), mam go nadal a teraz jeżdżę Farmtrac'iem 80 4WD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

No ja tez tradycyjnie i standardowo czyli C-330


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

a ja np to w ogóle c330 nie jeżdziłem, aby raz jak była holowana to kierowałem :) takie zbiory słomy z małej kostki, trochę zetorkiem 5340 7211 trochę ursusem 3512 4514 c360 c360 3p ale tak na prawdę zmiana biegów i tam wszystko to ursus 5314 :) ale tam w tych poprzednich tez tam się biegi zmieniało, ale w 5314 to nie były biegi terenowe jak w zetorach i ursusach :( a pierwsza jazda po polu z prawie pełną przyczepą gryki ursusem 5314 w górkę nawet dużą to: tata mówi jedynka i gaz w podłogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam panowie ja swoje pierwsze drifty to jeszcze u taty na kolanachw w wieku 7 lat na Zetorku c-3011 (MAJOREK)

to jest maszyna do dzisaij go mam fajnie mi się nim jezdzi ale miał jedną wade jak na moje młode lata szaleństwa zbyt ciężko chodzi tam sprzęgło.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Ja uczyłem się na dziadka C-330 :lol:


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

Witam was koleżanki i koledzy.

Swoją karierę z ciągnikami zaczynałem na kolanach u kuzyna i wuja. Miałem w tedy może 8 lat.

W następnych latach sam powoli zacząłem jeździć Ursusem C-330 lecz było to jeszcze pod opieką wuja.

Gdy miałem może 12 lat zacząłem jeździć kolejnym ciągnikiem a był to Ursus C-360.

I od tamtych lat jeżdżę już sam różnymi ciągnikami, które mi pod rękę wpadną. :):P

 

Witam was koleżanki i koledzy.

Swoją karierę z ciągnikami zaczynałem na kolanach u kuzyna i wuja. Miałem w tedy może 8 lat.

W następnych latach sam powoli zacząłem jeździć Ursusem C-330 lecz było to jeszcze pod opieką wuja.

Gdy miałem może 12 lat zacząłem jeździć kolejnym ciągnikiem a był to Ursus C-360.

I od tamtych lat jeżdżę już sam różnymi ciągnikami, które mi pod rękę wpadną. ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Zaczynałem oczywiście od C-330 :lol: pełen relaks wiatr we włosach :). Można powiedzieć, że jednocześnie także C-360 ale wolałem ciapkiem (lżej sprzęgło chodziło, a było to 18-19l temu);)

 

ciapek THE BEST ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja zaczynalem c360 u wujka pierwszy raz chyba w wieku ok 6lat na kolanach siedzialem potem jak juz opanowalem skrecanie to jechalem a on mi sprzeglo wciskal :) a teraz to juz bez problemu sam smigam

teraz doscyc czesto jezdze roznymi ciagnikami jak przyprowadzaja na warsztat, ale najczesciej to jezdze c330 szefa(c328 nawet to jest chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Ursus C-330. miałem 9lat to podorywkę robiłem, a ojciec siedział z boku na błotniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja zaczynałem od "podjezdzania" w trakcie załadunku słomy i siana w wiązkach URSUSEM C-330 , a pierwszą w pełni samodzielną pracą było bronowanie URSUSEM C-360 3P w wieku 8 lat :P - nigdy tego nie zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawe1304    11

Ja zaczynałem na T-25 też przy podjeżdżaniu, a w jakim wieku byłem to nie pamiętam(przypuszcam że miałem 8-9 lat)bardzo dawno temu to było :P . A teraz to najczęściej C-330 latam i okazyjnie jakies inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

pierwszy raz to u wujka w niemcach zetorem 16245 heh to stracha miałem, bo nie wiedziałem jak sie jeździ itd, ale to było...8 lat temu xD teraz wsiąde to zupelnie nowej maszyny 5 min na rozpoznanie maszyny i po 15 min czuje ją w sobie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj