MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arbuz89    0

pierwszy raz jechałem sam w wieku 8 lat C-328 B) to był mój sprzet przez jakieś 3 lata pózniej opanowałem resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

ja pamiętam jak by to było wczoraj miałem 4 lata i jeździłem C-360 wtedy woziliśmy słome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja pierwszy raz to jeździłem na Władimircu miałem może 10 lat


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

moje pierwsze jazdy odbywaly sie na ursusie C-360 potem byl zetor 7211 kolejnym U 1201 potem 1604 a teraz to wszystkim smigam:D:D


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiiill    0

A ja zaczołem ursusem 330 w wieku 6 lat potem zetor 7211 ursus 360-3p mtz 82 no i pronar a teraz tylko czym się da aby 4 koła i jazda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

je zaczynałem od ursusa 328 potem 330 i 360


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja na Władimircu sobie jeździlem jak miałem 8 lat, a potem jak miałem z 10 to C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

Ja zaczynałem na Ursusie C-4011 następnie przesiadłem się na C-360 a od czerwca zaczynam naukę na Zetorze 7211 <_< <_< :lol: ( w czerwcu ma być on zakupiony :P:):( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristofer    0

Ja zaczynałem na władimircu <_< w wieku 6 lat miałem wtedy troche problemu z dżwigniami <_< bo nie miałem siły niektórych przestawiać potem była C-360 w wieku 10 lat a teraz to wszystkim ale i tak władka lubie najbardziej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Ja jak miałem 4-5 latek,zetorem 5211+przyczepa <_< Tata wbił bieg a ja jechałem pod góre na blokadzie(mokro stlaśnie było) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz16s    0

ja uczyłem sie na 912


JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw na Zetorze 5211 a potem na ursusach 914 i 1014


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter251    8

ja też na zetorze 5211 przy koszeniu, jeszcze tata pomagał mi skręcać bo może z 7 lat miałem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

ursus 3512


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Ja uczyłem się jeździć na T-25, później c-360 i tak różnymi ciągnikami kierowałem mf, zetory, ursusy raz Casem jechałem i raz Duetz fahrem, obecnie to przeważnie Zetorem 6748 jeżdżę a brat C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja pierwszy raz to podjeżdzałem c-360 w wieku 10 lat, póżniej jeżdziłem ursusem 3512 i na koncu doszedł case 845 xl ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

Ja uczyłem się jeździć na T-25. I już na 4,5 roku przyjechałem sam z pola ciągnikiem (oczywiście pole było niedaleko domu,tak że się nie jechało drogą, tylko polnymi ścieżkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

ja swoją przygodę z ciągnikami zacząłem w wieku 5 lat a mianowicie podjeżdżałem pod paczki był to ursus c-330 ale sprzęgło ciężko chodziło musiałem 2 nogami się zapierać zeby go zatrzymać na początku umiałem tylko jak wrzucić z 4 na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj