Zaloguj się, aby obserwować  
wandryskowski

EHR w MF 3095 nie działa ! Co może być ?

Polecane posty

Posiadam MF 3095 rok 1994. Teraz zima odpaliłem klamoai zauważyłem że nie działa panel EHR. Mie podnosi nie opuszcza nie palą się tez diody od sterowania elektrozaworami. Bezpieczniki OK. Czy ktoś już walczył z problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Mf ma słabo zabezpieczoną elektronikę przed wilgocią i nieraz takie numery odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil462    0

kumpel mi mówił że jak niejest rozgrzany olej to niepowino się używać EHR bo szybko pada jak dział na zimnym oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Jak ci się nawet kontrolki nie świecą to pewnie zasilanie albo (broń boże) komputer od EHR padł.Na wszalki wypadek sprawdź czy ci tam któraś wtyczka albo kabel nie zaśniedział lub się nie przerwał pozdro :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

EHR ma niejako 2 żródła zasilania 1 stałe to właśnie z niego pochodzi prą do zasilania EHR jednak przechodzi to przez sstycznik który jest uruchamiany napięciem bezpośrednio z alternatora. To właśnie dlatego EHR działa dopoiero po uruchomienniu silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

dobrze chlopaki mowia ja w mojim MF 8110 tez tak mam jak jest zima to musi troche pochodzic aby olej sie rozgrzal trwa to okolo 5 minut w wtedy wszystko pracuje okey EHR, polbiegi. trzeba byc troche cierpliwym ;) albo gdzies ci kable zasniedzialy bo u mnie zasniedziala jedna kostka i braklo napedu polbiegow i przelaczania zolw zajac. jedna kostka a tyle zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek007    0

witam mam mf 8110 i nie dziła mi podnośnik gdzie zanjduje sie ten przekażnik uruchamiany przez alternator ? a dodam ze alternator

mi ładuje i działa i obrotomierz .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art    1

Witam. Mam problem z podnośnikiem w 3690, jak jadę na opuszczonym to póżniej nie chce podnieść, muszę zgasić i zapalić ciągnik wtedy podniesie ale po opuszczeniu sytuacja się powtarza. Może ktoś wie co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longer89    1

W moim MF 3085 też nagle przestał działać EHR (reszta elektroniki działała prawidłowo) przyczyną tego był zaśniedziały i przerwany kabelek (czerwony) w kostce która się znajduje pod kabiną z prawej strony ( tam gdzie są schodki do kabiny) Ogólnie miejsce bardzo słabo zabezpieczone przed brudem i wilgocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj