Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Kredyt na używane maszyny rolnicze

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
13 odpowiedzi na ten temat

#1 yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9203 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 09 sierpień 2008 - 15:32

Kredyt na używane maszyny rolnicze Witam,
podpowiedzcie mi czy są jakieś kredyty na maszyny używane - tak ok powyżej 10lat? czy tu w gre wchodzi tylko zwykły kredyt gotówkowy?
  • 0

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#2 pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 9878736
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 07 luty 2009 - 12:52

Kredyt na używane maszyny rolnicze Nie wiem dokładnie, ale preferencyjne tylko na maszyny do 5 lat są. :) Coś gdzieś kiedyś czytałam... może się zmieniło. :)
  • 0
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#3 k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 07 luty 2009 - 13:14

Kredyt na używane maszyny rolnicze dołączam się do pytania, z tego co ojciec sie pytał to na ciągnik na 8lat ale do 3 lat chyba musi miec
  • 0

#4 Wielkopolanin

Wielkopolanin

Zaawansowany

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 401 postów
  • 10361701
  • Zainteresowania:Szerokie

Napisany 13 luty 2009 - 11:51

Kredyt na używane maszyny rolnicze A może leasing? Wprawdzie wychodzi drożej, ale jest to jakieś wyjście.
  • 0

#5 mirek63

mirek63

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:16

Kredyt na używane maszyny rolnicze Dostanie kredytu na zakup maszyn rolniczych pow. 10 lat z banku praktycznie graniczy z cudem... ja musiałem ratować się prywatną firmą, która dała mi kredyt pod zastaw nieruchomości - janvest z Torunia. Ale w moim przypadku to było tak, że miałem już jeden kredyt i to było główną przyczyną odmowy banku. W każdym razie przy tym kredycie w janveście nie musiałem żadnych zaświadczeń przedstawiać, tylko wpis z księgi wieczystej i odpis gruntu. Spłaciłem w pół roku, ale przy braniu kredytu powiedzieli, że w razie problemów umowę zawsze można przedłużyć.
  • 0

#6 FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1198 postów
  • 3546908
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:28

Kredyt na używane maszyny rolnicze moi rodzice kupili kombajn i ciągnik oba z 85 r na kredyt obrotowy w BS... i nie ma problemu z dostaniem kredytu , jeśli ma się zdolność kredytową.. ;)
  • 0

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7 wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • 10761932
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna + hodowla ptaków ozdobnych

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:37

Kredyt na używane maszyny rolnicze ja myślę ze jest wiele takich banków które dały by tylko jak poprzedni dobrze pisze trzeba mieć zdolność simens daje takie kredyty i ma sam w swojej ofercie fajne oferty czasem ciągniki paro letnie czasem można naprawdę dobrze trafić
  • 0

#8 Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • 5456 postów
  • 1277053
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 kwiecień 2013 - 08:56

Kredyt na używane maszyny rolnicze także brałem w BSie kredyt na bizonka z 1982 roku - problemu nie było ani z kredytem ani ze spłatą.
  • 0
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#9 pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 10:18

Kredyt na używane maszyny rolnicze W moim BS kredyt obrotowy to iloczyn ilości hektarów x 1200zł z tym że można wziąść max 40000zł.
  • 0

#10 Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 19 kwiecień 2013 - 07:33

Kredyt na używane maszyny rolnicze Leasing daję niejednokrotnie większe możliwości niż kredyt. Można w te sposób finansować zakup zarówno nowych jak i używanych maszyn - nawet w wieku do 13 lat:)

Czy to droższy sposób niż kredyt? To zależy. A tak naprawdę nic nie szkodzi samemu przekonać się i porównać leasingu i kredytu dla siebie.
  • 0

#11 PiotrKosinski

PiotrKosinski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 12:38

Kredyt na używane maszyny rolnicze

Leasing daję niejednokrotnie większe możliwości niż kredyt. Można w te sposób finansować zakup zarówno nowych jak i używanych maszyn - nawet w wieku do 13 lat:)

Czy to droższy sposób niż kredyt? To zależy. A tak naprawdę nic nie szkodzi samemu przekonać się i porównać leasingu i kredytu dla siebie.

Zapraszam do zapoznaniem się z ofertą Leasingu Swobodnego oferowanego przez Europejski Fundusz Leasingowy. Pozwala na samodzielne i wygodne zarządzanie wysokością płaconych rat leasingowych w czasie trwania umowy leasingowej. Rozwiązanie idealne zwłaszcza w okresie zimowym lub gdy wiosna przychodzi ze sporym opóźnieniem (jak miało to miejsce w tym roku). Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.efl.pl/fi...easing-swobodny

Piotr Kosiński,
Europejski Fundusz Leasingowy
  • 0

#12 Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 08 maj 2013 - 13:55

Kredyt na używane maszyny rolnicze Jakby jednak ktoś chciał kredyt dla siebie to proszę klikać i pisać, coś poradzimy:) - kredyt dla rolników

Mam nadzieję, że moderatorzy wybaczą mi ten jednorazowy spam:). A jak nie to bez bicia udam się na karne zbieranie stonki:)
  • 0

#13 SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 09 maj 2013 - 18:04

Kredyt na używane maszyny rolnicze U nas wygląda to tak:

- Ciągniki używane do 10 la, tak samo kombajny i sieczkarnie (chociaż dla starego klienta poszedł ostatnio kombajn z 1995roku)

10 letni ciągnik możemy sfinansować max na 5 lat, 2-4 nawet do 8-9 lat.

3 letnie ładowarki bez problemu robiłem na 8lat.

Drobne sprzęty to raczej 2-3letnie max.

Wszystko zależy od klienta i wymagań.

Możliwość finansowania w leasingu lub pożyczce.
  • 0
Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

Google AgroFoto Ads Kredyt na używane maszyny rolnicze

• Reklama google
Dzisiaj, 00:59
  •  

#14 wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • 10761932
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna + hodowla ptaków ozdobnych

Napisany 14 maj 2013 - 21:16

Kredyt na używane maszyny rolnicze a dobierać do kredytu z simensa można dajmy na to mam kredyt na 10 lat po 5 latach dobrać coś jeszcze ?
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s